АГ клиника Селена-17

  • 118 727
  • 753
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 570
Здравейте ☺
Дали някоя от вас е правила обременямане с глюкоза в Селена?
Бихте ли ми споделили цена ?
От регистратурата не знят цената 😏
А лабораторията ако има тел също ще ми е полезен ?
Благодаря Simple Smile

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Цените са близки по лабораториите.ОГТТ+трикратен инсулин варира 44-46 лв

Аз правих веднъж там /с направление/.Не бих повторила.С предимство са момичетата с процедурите и постоянно се вмъкват преди теб.Слагат те в някаква стая да стоиш и сестрата идва,когато реши и може.А всички знаем колко е важно взимането на кръв в точния час.Препоръчвам Синево и Писанец,Бодимед също.Там имаш близък контакт с лаборанта и сама му напомняш,че ти е време

# 392
  • Мнения: 2 076
Секциото ми беше със спинална , бях в съзнание през цялото време . Няма по-интересно нещо от това  , виждаш си бебето в първите секунди . Изобщо не е страшно ( ако много се притеснявате ще ви дадат да подишате малко райски газ за успокоение  ) .Болки след това не съм имала в гърба . В никакъв случай не бих избрала пълна упойка .Анестезиолог ми беше Кренчев , не съм го избирала , останах доволна .

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Здравейте 😊
Ще съм благодарна, ако някоя мама сподели как протича нормалното раждане в Селена с епидурална упойка. Първото ми раждане беше в държавна болница, болезнени контракции и не съм очарована от персонала. Така че ще ми е от полза да споделите опит за Селена. Насочила съм се натам.И още нещо- ако имам уговорка с някой лекар,дали ще трябва и на него да плащам допълнително, извън цената за раждане.

# 394
  • Мнения: 41
*Suny-girl*
Всяко раждане е индивидуално и протича по различен начин. При мен беше така: Отидох вечерта с болки, приеха ме, гледаха ме за разкритие, следяха тоновете. На сутринта доктора, с който имах уговорка дойде( обадиха му се веднага като отидох, но явно беше преценил, че мога да чакам до сутринта, но по принцип идва  и през нощта щом имате уговорка) сложиха ми упойката, включиха ми системата и за 2 часа родих. Болеше ме единствено преди да ми сложат упойката, след това само усещах стягане. Те доктора и акушерката, която беше супер мила и добра ти казват кога да напъваш.Нищо не съм плащала допълнително, само оставихме почерпка като си тръгвахме.Аз съм много доволна и от персонала и от обстановката от всичко.Дано съм ти бола полезна. Леко раждане.

# 395
  • Мнения: 1 959
Здравейте,
сега погледнах, че изследванията ми за сифилис и т.н. са правени на 29.08.17. По мой сметки са валидни 6 месеца и това означава, че важат до края на февруари. А термина ми е средата на март. Дали ще направят проблем за тези няколко дни и ще искат нови?

# 396
  • Мнения: 1 406
Според мен ще си искат нови щом са минали 6 месеца, но това да не те притеснява като те приемат ще ти ги направят отново и на изписването ще ги платиш.

# 397
  • Мнения: X
Здравейте,
сега погледнах, че изследванията ми за сифилис и т.н. са правени на 29.08.17. По мой сметки са валидни 6 месеца и това означава, че важат до края на февруари. А термина ми е средата на март. Дали ще направят проблем за тези няколко дни и ще искат нови?
Ако не родиш до края на февруари, най-добре ги пусни в някоя лаборатория. Иначе ще ти направят там изследването и ще платиш при изписването. Както решиш.

# 398
  • Мнения: 2
Здравейте,
задължително ли е да при раждане да се носи направление за хоспитализация и има ли разлика в цената в зависимост от това дали имам направление или не

# 399
  • Мнения: X
Не би трябвало има повишение в цената ако нямате направление. Ако е проблем издаването на такова от следящия Ви гинеколог, личния лекар също може да го издаде. Ще ви излезе по-скъпо ако сте здравно НЕосигурена, ако са ви изтекли шесте месеца от кръвните изследвания (васерман, спин....) и ви ги повторят на място.

# 400
  • Мнения: 1 959
А колко струват изследванията за васерман и др. в Селена?

# 401
  • Мнения: 2
Пълен за пакет за изследване преди нормално раждане което включва Спин, васерман, хепатит, ПКК, кръвна захар и още нещо имаше е 100 лв

# 402
  • Мнения: 37
Вярно ли е , че при възникване на усложнение болницата няма необходимата апаратура и доктори за реакция и пренасочват родилката към Св. Георги?

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Доколкото знам, при възникване на проблем наистина те пренасочват към Хирургиите. Но така е и в Торакс, Джи Мед.

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Какво усложнение? В болницата работят само гинеколози. Ако проблемът е от компетентността на гинеколог, не виждам при този състав на клиниката, в държавна болница кой може да бъде по-компетентен. Ако не дай Боже възникне усложнение налагащо друг вид специалист, логично ще те прехвърлят.

Общи условия

Активация на акаунт