Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 4

  • 145 719
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 704

Дезодорантът Dove подновявам вече няколко пъти, много ми харесва ароматът
Лосионът на Balea ползвах за първи път, но останах доволна ... ще подновя Simple Smile
Фон дьо тенът на Loreal също ползвах за първи път и тези дни ще подновя ♥

# 31
  • In transit
  • Мнения: 11 775
Ха, с този сладур ленивец имам тоалетна хартия на ДМ, която е много добра. Simple Smile Не знаех, че има и лосион за тяло. С какъв аромат е?

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 714
На коледни ванилови бисквити с джинджифил ми ухае на мен. Тарта на Yankee Candle Vanilla cupcake или Christmas cookies ухае по същия начин.

# 33
  • Мнения: 3 781
благодаря за новата тема Simple Smile
Кремовете за ръце:


Може ли да питам, как успяваш да употребиш толкова кремове за ръце и за колко време са събрани? Имам толкова кремчета, а хич не се сещам да ги ползвам. Ако дадеш някакъв съвет, ще съм благодарна

По темата:

https://www.beauty.store.bg/d-prdimages/lrg/197938.jpg

Купувам го за трети път, доволна съм.

# 34
  • Мнения: X
Трета опаковка,много лесно се нанася когато вечер ме мързи,а това се случва често Grinning Има ефект,но съчетан с глад Grinning Засега няма да го купувам,а ще опитам другия-пак в същата опаковка,но синя,с морска сол.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 296
Може ли да питам, как успяваш да употребиш толкова кремове за ръце и за колко време са събрани? Имам толкова кремчета, а хич не се сещам да ги ползвам. Ако дадеш някакъв съвет, ще съм благодарна

По темата:

https://www.beauty.store.bg/d-prdimages/lrg/197938.jpg

Купувам го за трети път, доволна съм.

Ползвам ги с мъжа ми "домашните" кремове. И двамата сме с много сухи кожи. Аз мажа след почти всяко миене на ръцете, преди да излезна навън, понякога преди миене на съдове (мия на ръка и с гумени ръкавици) и преди да заспя. Иначе имам няколко на ключови места кремове за ръце - в офиса на бюрото, в чантата, на тоалетката (там са два - лек и плътен) и на нощното шкафче. Сега приключваме една 50-ца за домашна употреба, най-бавно прилючвам този в чантата.

# 36
  • Мнения: 7 704
Ха, с този сладур ленивец имам тоалетна хартия на ДМ, която е много добра. Simple Smile Не знаех, че има и лосион за тяло. С какъв аромат е?
плодов аромат Simple Smile имат и други артикули с ленивеца

# 37
  • Мнения: 1 224
Ха, с този сладур ленивец имам тоалетна хартия на ДМ, която е много добра. Simple Smile Не знаех, че има и лосион за тяло. С какъв аромат е?
плодов аромат Simple Smile имат и други артикули с ленивеца

Вчера го помирисах в дм уникален аромат даже душ-гелът е намален.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 296


Изненада, изненада, но аз пак с крем за ръце. Palmers Shea Formula. Този е мазничък и плътен, но не работи особено, особено при мъжа ми, който е с много суха кожа на ръцете. Ухае прекрасно като всички продукти от серията на ванилия с нещо ядково. Въобще не се усеща миризмата на мас, характерна за ший маслото. Изисква малко повече време, за да попие. Не бих подновила.

Holika Holika нощната маска с екстракт от червено вино от серията Wine Therapy. Приятен аромат, консистенция на желе, която бързо попива и не лепне особено. Противоречиви чувства събужда - хидратира кожата, особено ако се запечата с нещо отгоре (сквалан например), но има много високо съдържание на алкохол - щипе кожата и опъва при нанасяне. Върху кожата оксидира и ако сутрин се мина с мицеларна вода тампонът става леко кафеникав. Има далеч по-добри корейски нощни грижи.

Missha All Around Safe Block Soft Finish е продукт, който наистина обичам. Рядка и лека консистенция, доста силиконов и може да се ползва спокойно като база за грим. Лесно се нанася и попива, не лъщи, не мазнее, не лепне, не белее. Цветът му е светло розов, но не дава никакъв оттенък върху лицето. Отлива се и се дозира лесно, защото отворчето е мъничко и издадено - удобно направено. Много приятен за употреба. Мисля, че защитава добре, защото не са станали поразии от бензоил пероксида, който ползвам повече от 6 мес. Ароматизиран е и то не малко, но мен това не ме дразни. Предпочитам да си взема по-голямото количество от 70 мл., за да имам за повече време.  Докато се предлага на пазара, това ще бъде слънцезащитата ми за лице целогодишно. Ползвам го и при бягане, но не лятото, защото тогава потенето е силно и лесно се отмива.

# 39
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
shea мисля че се казва карите на български. Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 4 296
shea мисля че се казва карите на български. Peace

и карите е една българска дума Wink.ще проверя, де Simple Smile

# 41
  • варна
  • Мнения: 674
Harpalike,
От къде поръчваш Миша?Много ми хареса описанието на качествата му.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 296
Harpalike,
От къде поръчваш Миша?Много ми хареса описанието на качествата му.

най-често поръчвам от www.roseroseshop.com, но там се плаща доставката. понякога взимам неща от jolse.com - там цените са по-високи, но не се плаща доставка

# 43
  • Варна
  • Мнения: 5 884


Серум на Wooden Spoon с чили и рициново масло, който намалява косопада и спомага за израстването на здрава коса - нанасях само в корените, доста трудно е дозирането и равномерното разпределяне, защото маслото е наистина много гъсто. Леко загрява, но няма чак парещо усещане. Измива се по-лесно от очакваното и после косата в корена наистина е много бляскава и изглежда здрава. Бих го ползвала отново в преходните сезони, когато косата ми по принцип се нуждае от допълнителни грижи.



Бленд масла, отново на Wooden Spoon. Ползвах предимно вечер, след душ и моментално се сдобивах със силно и трайно хидратираща кожа, която и на сутринта беше мекичка и много обгрижена. Що се отнася до аромата - усещах предимно лавандулата и това ми харесваше много.
Изпробвах го и върху краищата на косата преди измиване, а също и на лицето при едно екстремно изсушаване. Много съм доволна, ще продължавам да купувам продукти на марката.



Когато става въпрос за почистване на лицето, това е продуктът (Phytocode), който съм купувала най-много пъти. Естествено, че щом е така съм доволна - никога кожата ми ми след него не е пресушена, няма опъване, няма нежелани реакции. Съдържанието на последната опаковка ми се стори обаче много по-рядко, отколкото го помнех и това го правеше много неикономично - буквално се изливаше от дланите ми и ми бяха необходими 4+ изпомпвания за пълно измиване.
Разбрах, че цялата серия ще бъде спряна и чакам да видя наследника на този гел.



Неочаквано добър се оказа този шампоан (Yves Rocher) - богат, кремообразен, гъст, измиваше идеално косата ми и ме оставяше с чувството, че мога да мина и без маска. Не си го позволявах, защото косата ми е боядисана и доста третирана, но не помня от кога не ми се беше случвало това. Интересно ми е дали конкретно този вид е попадение за мен и вероятно ще купя ощe някой за проба.



Един много евтин "серум" (Garnier Fructis), който си купих съвсем случайно и без никаква информация в края на лятото, когато косата ми беше допълнително нещастна от жегата и слънцето. По принцип по това време тя винаги е ужасно суха, така че ѝ дойде съвсем на място - две помпички след измиване и преди изсушаване и по още една винаги, когато усетя нужда. Нямаше допълнително утежняване и слепване, доста добро попадение.

# 44
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Тайга, аз имам друг на Ив Роше, мисля че за суха коса. Взех го с идеята да е щадящ за скалпа. Наистина е много богат и косатаняма нужда от маска - на мен ми дойде тежък и не го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт