Нестандартно приложение на козметични продукти

  • 4 391
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 256
шампоаните стават за пране на маратонки и платнени обувки ,хем мирише,хем не пожълтяват ако са бели

А лаковете за коса- да си пръскаш кларковете...или от ония косматите ботуши- да им правиш прически......или кожените обувки- да правиш импрегнация..........   Joy

да ама първо трябва да се поизкъпят и тогава прическа

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 256
и не се хилете,моля  Naughty аз моите така ги пера  wash

# 17
  • Мнения: 1 277
Мазала съм обувки с тоалетно мляко.
А иначе съм чувала какви ли не изцепки. Например моята баба(Бог да я прости) веднъж ми се похвали, че от моя прозрачния шампоан косата и ставала много хубава. Оказа се, че милата се е къпала с Интимен гел.
Една консултантка на Орифлейм пък твърдеше, че Интимният гел се използва за намазване на триъгълника след епилация  Joy
Друга консултантка ми разказва следната история. Продава душ-гел на една клиентка. На другия ден клиентката звъни бясна и и казва: "От твоите боклуци кожата ми навсякъде е зачервена и на някои места нацепена".
Консултантката в първия момент  се стреснала Shocked , обаче се сетила да попита как е бил използван душ-гела. А то какво се случило- клиентката се изкъпала с обикновен сапун, подсушила се и след това хуууубаво и обилно се намазала с душ гел. После си облякла пижамата и си легнала. hahaha Joy

# 18
  • Мнения: 1 558
А познайте кой мие теракота в коридора с душ гел Wink!
П.П. Като бях срудентка баба беше дошла на гости и ми се скара, че си давам парите за редки шампоани Shocked! Като я помолих да ми покаже какво е ползвала се оказа...............................препарата за килими, добре че не й опада косата. А иначе преди редовно брат ми по енерция си миеше косата с........балсам за коса Wink

# 19
  • Мнения: 723

В тази връзка, за друго нестандартно ползване на козметика съм чела, че ако нямате пяна за бръснене, същата работа може да ви свърши и балсам за коса - това не съм го пробвала, но звучи логично, хем ще омекоти кожата.

При мен беше по-скоро обратното - един път в едно мое много бивше гадже нямаше нито сапун, нито шампоан и тогава той ми каза, да се изкъпя с пяната му за бръснене (от опит знаел, че ставало). Отначало го възприех доста странно, но резултатът беше, че кожата ми стана уникална - гладка и мека!


А как перете с шампоан? В пералнята или на ръка? Че имам два броя за изхвърляне... Peace

# 20
  • Мнения: 139
Някои шампоани, може да се изсипят в казанчето на тоалетната чиния...Малко странно, но пък ухае доста приятно! 

# 21
  • Мнения: 8 917
шампоаните стават за пране на маратонки и платнени обувки ,хем мирише,хем не пожълтяват ако са бели

А лаковете за коса- да си пръскаш кларковете...или от ония косматите ботуши- да им правиш прически......или кожените обувки- да правиш импрегнация..........   Joy
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 139
А, още нещо, което съм пробвала - с остатъци от лосиони за почистване на лице, контактите заблестяват като нови!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 256
А как перете с шампоан? В пералнята или на ръка? Че имам два броя за изхвърляне... Peace

със шампоан на ръка ,но трябва да не са много мръсни / това сериозно/

а иначе после като са готови ги издухвам и ги напарфюмирвам  Laughing

това приложениеза казанчето много ми харесва   bouquet

# 24
  • Мнения: 5 299
Ми чак нестандартни не, но ако ми се случи да не остана доволна от някой Шампоан например, си го ДОизползвам като дуШ_гел Mr. Green А ако нямам под ръка пяна за бръснене, джарам със сапун, Flutter

# 25
  • Мнения: 3 447
Шампоаните са идеални за пране на вълнени пуловери - на ръка, с хладка водица. Тоалетното мляко става за лъскане на обувки. Афтършейв може да се ползва вместо спирт - да се почистят ключовете на лампите, телефон, дистанционно... пък и мирише хубаво после.

# 26
  • Мнения: 2 818
С лак за коса могат да се фиксират рисунки, рисувани със сух пастел.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Друго, за което се сещам:
- лак за нокти 1 - незаменим, ако се пусне бримка на чорапогащника - фиксира я на секундата (едва ли има някой да не го знае това);
- лак за нокти 2 - само трябва да е с подходящ цвят - оправя малки драскотини по колата  Simple Smile - лично изпробвано и успешно замаскирано;
- лак за нокти 3 - използвала съм го като лепило (за хартиени пликове)
- парфюм/дезодорант - моментално успокоява сърбеж от ухапано от комар;
- сенки за очи - в ученическите години една приятелка използваше лилави вместо червило, много нежен цвят се получаваше, но изсушават устните;
- освежаващ спрей за крака - става въпрос за този на Орифлейм - от години го използвам много успешно за обезмирисяване на обувки. Щом се справя с маратонките на половинката, правете си сметка  Grinning
Ако се сетя, още ще допълвам...

# 28
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и аз за теракота правя "коктейли" от останали накрая всякакви шампоани и белина. от това съм най-доволна. Laughing
една местна мадама ме научи да смесвам вазелин и чист(100%) парфюм и да си мажа вечер стъпалата на краката. невероятно е- хем кожата омеква, хем и миришат супер и трайно.

# 29
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Kремове стари-лъскам обувки с тях.
Шампоани направо в пералнята за пране на вълнени истории.

Общи условия

Активация на акаунт