Кандидатстване с фирма за висше образование в Германия

  • 2 614
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля, търся помощ и компетентно мнение за две фирми подготвящи документи за кандидатстване за висше образование  в Германия!!!
"Униконсулт" или "Дарби", ако има хора ,които са използвали техните услуги, нека си кажат мнението.Много съм притеснена, защото едната фирма иска не малко пари, някъде към 2000лв. за подготовка и обработка на документите, което ми се вижда много скъпо. Не знам доколко ще бъде и ефективно. 
Напишете вашето мнение за фирмите, от които сте доволни

# 1
  • София
  • Мнения: 95
Преди 5 години ползвахме услугите на Униконсулт. Платихме около 1000-1200 лева, което включваше самото кандидатстване - в университет и за общежитие. Знаехме какво искаме - езикова година. На другата година дъщеря ми кандидатства сама през униасист в университета, който желаеше.
Има някои особености, заради които предпочетохме първото кандидатстване да мине през фирма. Много деца се справят и сами, но ако сте притеснена, използвайте услугите на фирма. Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 213
Синът ми в момента използва услугите на "униконсулт". Препоръчаха ми я приятели , които са я ползвали и са доволни. Наистина си знаят цената ( скъпи са ), но и процедурата ми се вижда доста сложна. Отделно ни дадоха проучване с информация , която ние няма откъде да вземем. 

Общи условия

Активация на акаунт