Жената Везни - Тема N°7

  • 60 448
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Аз преди години много четях и много се интересувах и каквото ми е останало, е оттогава. Ако ме попиташ кое какво означава, подробно няма да мога да отговоря, но си пазя едно такова дълбоко интуитивно познание, колкото за лична употреба.

# 556
  • България
  • Мнения: 6 209

Напоследък най-често изпитвам гняв и безпомощност.
Именно, много неща не можем да променим. Ако съм в мир със себе си, това не означава, че не водя война с останалите.
Иначе май съм единствения профан в групата, който знае само асцендента си, нито знам нещо за луна, нито за Марс, нито за Венера, голяма бяла птица съм, значи
Не си  Grinning.
   Като Мяуче и аз много четях преди години и все отмятахме едни таблици с приятелка, но сега помня само някои неща. Даже не помня разположението на всички планети, а и не мога да се изразявам с термините от астрологията.
  Имаше време когато се представях с "Приятно ми е, Везна".

# 557
  • Мнения: X
Хоп, и аз при вас. На 09.10 съм, не знам часа на раждане, така че асцендентът е според везната:). Имам хронична нетърпимост към фалша и лицемерието.
А, хора, англичаните дали имат нашата зодия?

# 558
  • Мнения: 3 732
Това идеално ме описва към момента...
Скрит текст:
И мен ...

Едно Овенче не ме иска, младо, глупаво, наивно ...
Как да го спечеля?

# 559
  • Мнения: 13 082
Това с печеленето колко съм го играла на времето. Минаха години пред да осъзная, че никой не може да бъде спечелен, ако няма химия от самото начало. Поне при мен винаги е било така. След това разбрах, че не искам аз да печеля някой, а искам за мен да се бори някой.

# 560
  • България
  • Мнения: 6 209
Аз пък осъзнах, че въпреки еманципацията и т.н., мъжете предпочитат да спечелят жената.
  Или по-скоро да бъдат оставени да си го мислят  Wink.
Може и да се отнася само до мъже, каквито харесвам аз и оценката ми да е субективна.
Но ако ми се наложи да търся нов партньор, не бих рискувала с открита покана за контакт  Grinning.
 А и ме устройва, защото като ARIA*, предпочитам да бъда спечелена.

# 561
  • Мнения: 5 384
За съжаление, вярно е това... Насила нищо хубаво не става. Или поне само привидно е хубаво, а всъщност е фалшиво.
Имам позната с невзрачна външност и едра фигура, която успя два пъти с доста усилия и преследване на мъжете да завърже връзка и после да се ожени за тях. И двамата по-хубави от нея. Мисля, че има и меркантилен момент от страна на мъжете, де. Тоест, тя донякъде е изгодна партия, но... С първия красавец издържа само месеци бракът. С втория бракът е наличен, но тя сама се нагърбва с деца, дом,... Той уж преподавател-асистент и имаше афери със студентки, мисля, че не се развеждат заради децата и общото имущество, както и нейното лично имущество. Любов, всеотдайност  и загриженост от мъжа към нея май няма. Мое мнение... И при двамата подходът й е бил един - вижда ги на общо събиране, празненство, че са с приятелките си, взема от трето лице телефонните номера, после почва да ги притеснява, да ги убеждава да излязат с нея, омайва ги, не зная дали е обещавала нещо и какво... Тоест, тя ги сваля.
То ако не е така, едва ли би имала читави кандидати.

ПП Никога не съм тръгвала да инициирам познанство, да заприказвам мъж и да му дам тел. номер или други нишани за запознанство и връзка. Чак се обвинявах, че съм така немодерна в това отношение.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 18:17 от *Камея

# 562
  • България
  • Мнения: 6 209
   Ако не е била толкова напориста, сигурно е можела да заинтересува поне единия от двамата за по-дълго с нещо, било то и финансова облага. Но след като е поела инициативата, трудно ще обърне нещата.
  Имам познати и приятели с по-грозновати жени, но си държат на тях, даже ги и ревнуват.
Подходът е важен.

# 563
  • Мнения: 1 517
ПП Никога не съм тръгвала да инициирам познанство, да заприказвам мъж и да му дам тел. номер или други нишани за запознанство и връзка. Чак се обвинявах, че съм така немодерна в това отношение.

И аз съм така, понякога си мисля, дали не трябваше да бъда по-настоятелна в някой случаи ...
Още не съм в дупка аз, за сега се чувствам добре ...ама доста трудно ми беше до скоро, как издържах не знам ...Спортувам много, вдигам адреналина на макс, физически се чувствам уморена, ама поне в отношението си към другите хора съм жива, излизам, срещам се, сприятелявам се ...нещо нетипично за мен по-принцип, особено последната една година, в която бях като в затвор ...

# 564
# 565
# 566
# 567
# 568
# 569
  • Мнения: 5 384
Луна в Телец

Общи условия

Активация на акаунт