Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 3

  • 81 835
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 889







Тук е мястото за споделяне на информация, опит и съвети относно практиката на нашите любими лекари



Към настоящия момент екипът на д-р Калчев и д-р Семерджиева практикува временно в МЦ Репробиомед. Предстои откриване на новата им клиника в близо бъдеще. Всякакви запитвания към екипа може да отправяте на някои от следните телефони:


Скрит текст:
0882 75 19 84 - Цвети
0889 65 00 10 - Теди
0887 66 19 75 - Деси
0882 71 62 60 - Мира
0882 71 59 37 - Сузи
0887 03 73 07 – за документи и Заповеди по ЦАР
За часове приоритетно може да се обръщате към Деси и Цвети.





Умоляваме ви преди да зададете въпрос, отделете време, прегледайте и потърсете отговор назад в текущата или предишни теми. Нека бъдем толерантни един към друг и не губим времето си взаимно в преповтаряне и дъвчене на едни и същи въпроси Peace










бебе Хрисия на мама eli_t - родена на 31.08.2015г.
perunika, бебе Ида - родена на 20.05.2015 г.
kashmir, бебе Елица - родена на 15.06.2015 г.

ivivkata123, бебе Борис - роден на 12.10.2015г.
foxy-the infant prodigy, бебе Борис - роден на 01.03.2016г.

бебе Ема на мама usmivka - родена на 12.08.2016г.
бебе Карина на мама Frango - родена на 26.09.2016г.

бебе на мама cristi - роден на 04.10.2016г.
бебе Самуил на мама Monica_Geller - роден на 18.11.2016г.

бебе София на мама г-ца Магнетична - родена на 28.12.2016г.
бебе на мама Синеока - роден на 27.02.2017г.
бебе Белослава на мама Люксен - родена на 07.04.2017г.
бебе на мама Bling-a-ling - родена на 21.06.2017г.
бебе на мама lady_Joy - роден на 22.10.2017г.
бебе на мама Hitrushana - родена на 31.10.2017г.







Liv Tyler - 16.12.2017г. stork-girl
_Reni_renI_ - 23.02.2018 stork-girl






[/

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 15:26 от 💎Bling-a-ling💎

# 1
  • Мнения: 5 889
Много нови  ylinfant и  EFP в новата тема.
За включване в списъка и добавяне на ново инфо на първа страница ми пишете Wink

# 2
  • Мнения: 19 686
Хайдееее, първа със Софийски сняг ⛇ и пожелания за сбъднати мечти!

# 3
  • Мнения: 3 900
Благодаря за пожеланията и за новата тема, дано е много бебеносна.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 411
Хоп, и аз да се запиша в новата зимна тема. Дано ни е на късмет.
И благодаря на всички за палчетата Wink стискайте ги и утре...

# 5
  • Мнения: 847
Цоп записвам се и аз да следя темата въпреки, че още не съм се запизнала с д-ра, но смятам много скоро да стана негова пациентка...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 702
Благодаря за темата!
Дано е много успешна!

# 7
  • София
  • Мнения: 692
Благодаря за новата тема. Да е много щастлива и успешна с много положителни новини за всички!

Дели, много много палчета и от мен имаш!!!
Ливче, то наистина не останало до срещата с бебка. Всичко да мине леко и те чакаме с нетърпение да ни се похвалиш!  Hug
Боби, аз съм следващата, да  Shocked... чак ми е нереално още, но имам още 3 месеца де.
Воайорче,
Скрит текст:
аз съм оперирана от ЕМ през 2013 г., последвана от 6 месечно лечение с инжекции за спиране на Ц.  При първата ми среща с док се оказа, че отново имам ЕМ, но той ми каза да я забравя. Дълго време не успявах, но в крайна сметка се примирих с нея и я "забравих". Моят резерв от юни 2016 г. е 0,54 (реф. 0,7-6,8). Това ми е второ стимулирано ин витро (първо при Калчев) и знаеш какъв е резултата. При мен на ЕЦ нищо не се получаваше... Мисля, че си в добри ръце, но Блинг е права, че не всичко е на всяка цена и всеки преценява до къде би рискувал. Сърцето ще ти подскаже какво да направиш  Wink

И малко прашец от мен за който има нужда  babydust7 babydust7 babydust7

# 8
  • Мнения: 223
Отдавна не съм се разписвала и сега с удоволствие ще го направя! Благодаря за новата зимна тема, точно в унисон с времето.
Повече успешни процедури и порочни чудеса да се случват!
Дели, включвам се с палчетата!
Сън, не съм сигурна, но мисля, че се засякохме в клиниката преди известно време. Успех, когато дойде момента.
Лив, леле как лети времето, от страни де! Нормално и безпроблемно да мине всичко.
Рени, рибка се задава значи. Взимам прашец, благодаря😍

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 16:24 от Idelle

# 9
  • Мнения: 436
И аз да се цопна тук предстоими първа среща с док.желая ви и на себе си много късмет

# 10
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Здравейте и от нас с малкия Рибко в новата прекрасна тема.
Черпя ви виртуално, днес става на 9м ... Отлетяха като миг! Желая щастие на всяка от вас ... Следя и стискам палци!

# 11
  • Мнения: 244
Ето ме и мен. Блингче, благодаря за прекрасните темички.
Да поръся, според мен и док с розов прашец.
Иначе, гордо вече в 10 седмица. Миналата седмица беше последния ми преглед при док. Беше радостен, че ме изпраща без никакви поддръжки, нито едно лекарство. Каза, че всичко е наред и сега на 7 декември съм на преглед вече при лекарката, която ще ме изражда и която изроди и Ема. А тя да ви се похваля, вече и проходи, най на края. В неделя прощъпулник ще и правя.

# 12
  • Мнения: 5 889
Напомням отново, ако някой иска корекции в заглавната страница да пише, че скоро няма да има опция за редкатиране.
Усмивка, честити ходещи крачета на Ема bouquet Да видим док дали ще познае пак за розовкото Rolling Eyes Кога ти е терминът? Имам чувството, че вървиш седмица-две разлика, от както беше моя.

# 13
  • Мнения: 244
27 юни ми е термина, може да ме добавил Wink
На теб кога ти беше

# 14
  • Мнения: 5 889
Вече не мога. В следващата Wink
Три дни по-късно бях аз Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт