Всичко за всички марки гел лакове - 14

  • 74 718
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 10 309
Диана, много свежо и коледно ❄☺. Момичета, как действате с тези магнитни лакове, аз имам един с магнит във формата на химикалка и не можах да се сработя с него.  Знам че трябва на изпечен слой цветен лак да се нанесе магнитния лак и след това с магнита нещо се прави, но какво.. 😄 на тази “химикалка” магнита (писеца) й е много тънък.

Химикалката е на Коди, предполагам? Зарежи я не става за нищо. Можеш да използваш какъвто и да е магнит, само да в силен. Ако имате от магнитите за хладилник виж кой се държи най-здраво и го тествай като дойде гела каква шарка прави.
Никога не слагам подложка под гел лака, моите са на Коди, а те са покривни на един слой, ненужна им е подложка. Пека петте пръста заедно, не ми се размива шарката, може да е от силния магнит който използвам,купих го отделно и е най-обикновен силен магнит, не е от тези за лакове.

# 226
  • Мнения: 270
Над, химикалката е най-обикновена пластмасова. Ще пробвам с магнитите от хладилника, добре че си ги колекционирам, та ще имам с какво да експрериментирам. Благодаря за идеята, дано успея и не се налага да поръчвам магнити.

# 227
  • София
  • Мнения: 10 309
Над, химикалката е най-обикновена пластмасова. Ще пробвам с магнитите от хладилника, добре че си ги колекционирам, та ще имам с какво да експрериментирам. Благодаря за идеята, дано успея и не се налага да поръчвам магнити.

Аз си взех този, уникален е, ако искаш една черта а не някакви картинки. Толкова е силен, че го слагаш за секунда, а не като тези специалните за гел лакове, дето се държат известно време.
https://www.aliexpress.com/item/1PCS-50-10-2MM-strong-power-smal … 042311.0.0.vhysO3

# 228
  • София
  • Мнения: 3 414
Гел боите за декорации на Коди как са като гъстота?

# 229
  • Мнения: 164
    и от мен една коледна декорация от преди час.

# 230
  • Мнения: 378
Момичета, много сте писали, но ви изчетох, успях да се добера до лаптопа, че ми е по-лесно...
Имам вести от Неви - следи темата, но не може да пише, защото дъщеря й е деинсталирала кирилицата, а тази която тя е инсталирала не е фонетична и става много бавно...търси начини да си я оправи и отново ще е тук.
Помоли ме да напиша някои нещица и да ги сподели с нас(пиша го буквално) Simple Smile
"1.Полигелът от Али дойде и само дето се охарчих. Прилича на по-гъст обикновен гел. Изобщо не е полигел. Не е пружинен и не отскача като го натиснеш с четката.

2. Базата на Born pretty, белещата се е с лепкав слой и много добра. Много лесно се отлепя. Направих съседка с нея и след 4 дена отлепихме без проблем, даже без киснене. Ама за моите скапанарски нокти май няма да стане.

3. GDCoco матовият топ много хубав и без лепкав слой. Рейнфорс гелът е гъст и върховен. Яд ме е, че не взех 2-3, че съседките почти го свършиха с пробите им, хаха. 2 лева е, ама чакането е много.

Целувки и поздрави на момичетата! И на някоя дали е дошла белещата се на Born pretty, че ми е интересно да чуя отзиви??"

А за магнита, Над, благодаря за идеята, аз си поръчах, един от ибей, който Камалия преди време беше показала, нейния обаче мисля беше Canni. Пробвах с един от хладилник, но нищо не ми се получи, явно не е бил достатъчно силен. Страхотни нокти и печати, много радваш окото!
https://www.ebay.com/itm/3D-Magnet-Magnetic-Stick-for-Cat-Eye-Ge … 57872.m2749.l2649

И два-три магнитни от тези, не знам дали са хубави :
https://www.ebay.com/itm/Elite99-Changing-Color-Soak-Off-UV-Varn … 57872.m2749.l2649
Отново показвате много красиви нокти...аз все още не съм лакирана, даже изпочупих два-три нокътя....нямам и форми, не са дошли все още, ще пробвам като едно от момичетата с подръчни средства, ако успея...

Номер, аз си поръчах две бои на Коди и ги чакам с общата поръчка, ще споделя като дойдат, а дотогава Принцеса и Дани, мисля че ги ползваха, може да споделят.

Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 08:47 от Daniela B.

# 231
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Гел боите за декорации на Коди как са като гъстота?
Гел боите са гъсти и се работи много лесно с тях,нямат лепкав слой ,но се свалят с пилене само.

# 232
  • София
  • Мнения: 3 414
Дани Благодаря.
Над твоя активатор за сваляне на отлепящите бази и лакове на какво мирише и какъв му е състава?
Педикюра си го направих снощи като сложих 3 пласта заздравител белеща се база,цвят и белеща се база като топ лак.Не съм запилвала и слагала бонд,нарочно.

# 233
  • София
  • Мнения: 923
Еласмен благодаря ти, за обяснението, и аз имах нужда! :* А ти каква електрическа пила ползваш?
Камалия също използваше мисля, тя също може да сподели?
аз не работя с ел. пила, за сега се мъча с обикновена  Laughing, но скоро смятам да запиша курс апаратен маникюр и тогава ще си купувам иначе имам една от алито
цък с нея пила само гел и акрил, пробвала съм я само на мене си

nad завъртя ми се главата от тези завъртулки, много хубав маникюр си сътворила, можеш да хипнотизираш с него  Laughing bouquet

Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 13:40 от elasmen

# 234
  • Мнения: 73
Здравейте, не съм се включвала отдавна, но ви следя редовно Simple Smile
Искам да попитам за рейнфорс гел-а кой ще препоръчате? Моите нокти явно са супер скапани, едва издържат 7 дена, на 7 ден имам поне 2-3 пръста с обелено крайче, което ме дразни. Ползвам ултрабонд и база на коди, сега последно реших да пробвам да сложа базата на блускай и ще видим как ще е. Лакирам много тънко, но трудно запечатвам, че са ми къси ноктите. Пека по 2 минути в sunone.
Рейнфорс гледах в али, най-купуван е този на mshare, но никой сякаш не го е споменавал. Има и на model ones, elite99, venalisa.. Кой ще ми препоръчате?

# 235
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Reinforce gelовете са  долу горе едни и същи. Имам на Елит и на GDcoco. Купи форми за многократно за да можеш да запечатваш. Ако не запечаташ добре и твърд гел няма да ти помогне. Успех.

Prinzesata, белещите не държат по 2 седмици на смотани нокти. Слагай я на краката а си продължи с Коди. Ако може да се сложи списъка на Кати в блога. И да се добави магнита на над.

Cvete, не са ти малки ноктите. Много хубав лак.

Преди сипех акрилен прах на базата за да ми държи по-дълго, но вече не си играя. С мазане с масла ноктите ми се втвърдиха и акрил не ми е нужен.

# 236
  • София
  • Мнения: 923
ето и от мен друг коледен маникюр

# 237
  • Мнения: 110
Аз много обичам коледните маникюри с тъмно синьо и сребърно, като няма читав сняг навън, поне върху ноктите да си го гледаме Grinning

# 238
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Невиииииииии  Hug Hug Hug как ми липсваше само. Не държи мам.....и  Laughing ама аз съм инато магаре. Следва опит с пласт белеща се и отгоре пласт коди плюс рейнфорс  Joy. Никак не ми се иска да се откажа от това толкова лесно сваляне. Краката си ги лакирам с обикновен лак хич не ми се занимава да ги правя с гел. Там и обикновен лак не ми мърда по месец. Трия го защото израства гадината.

 Моята Сюелина най-после дойде Амин! точно месец път с камили.  Поръчката ми от борн прити,в която е и белещата им база е в Сф по проследяване тъй,че утре или най-късно вдругиден ще е тук.

# 239
  • Мнения: 73
Reinforce gelовете са  долу горе едни и същи. Имам на Елит и на GDcoco. Купи форми за многократно за да можеш да запечатваш. Ако не запечаташ добре и твърд гел няма да ти помогне
Благодаря ти много, Невена. Направо взимам формите и един рейнфорс, пък ще видим.
Сегашният маникюр сякаш успях да запечатам, че ми бяха попорастнали ноктите, ще го видим. Само на 1-2 пръста като съм запечатвала с топа и е попаднало върху нокъта и сега е леко наслоено, не съм видяла, сигурно ще се обели бързо.

Общи условия

Активация на акаунт