Бременност и кръв при ходене до тоалетна

  • 4 809
  • 15
  •   2
Отговори
  • Мнения: 150
Здравейте на всички! Извинявам се първо за темичката,малко е неприятна,но  искам да се обърна към вас,преди да се обърна към лекар. Бременна съм в 3 месец. Ходя рядко до тоалетна,може би едик път в седмицата (в най-добрият случай),в случаите,в които ходя имам запек и е придружен с кръв при ходене по голяма нужда. Трябва ли да потърся лекарска помощ? На какво може да се дължи?

# 1
  • Мнения: 350
При бременност се получава запек и при не често ходене и напъване може да се получава тази кръв. Ти си бременна, с кръв по време на бременност следва веднага на лекар.

Pri bremennost se poluchava zapek i pri ne chesto hodene i napavane moje da se poluchava tati krav. Ti si bremenna a krav po vreme na bremennost sledva vednaga lekar


Пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 29 ное 2017, 21:49 от Не се сърди, човече

# 2
  • Мнения: 46 510
Ти си бременна, с кръв по време на бременност следва веднага на лекар.
Ако е от влагалището. Щом е сигурна, че е от запека, просто трябва да вземе мерки за него.

# 3
  • Мнения: 350
Ти си бременна, с кръв по време на бременност следва веднага на лекар.
Ако е от влагалището. Щом е сигурна, че е от запека, просто трябва да вземе мерки за него.
Да, но да се справи с запека пак трябва лекар, бременна е не може да се самолекува

# 4
  • Мнения: 46 510
Здравословното хранене не е самолекуване.
2 кивита на гладно и други леки промени в храненето обикновено са достатъчни.

# 5
  • Мнения: 7 325
Аз изживях подобен ужас първите няколко месеца от бременността и след като родих. И в двата случая от неядене. В първият случай повръщах непрекъснато, във вторият не ядях защото имах много шевове и ме беше страх да не се разкъсат. Груба греша. Не я повтаряй. Яж разхлабващи храни, пии сок от порокал и много вода. Направи всичко възможно да контролираш запека и изхожданията, защото веднъж в седмицата не е никак ама никак добре.

Лекар за запека не трябва. Най-много да и набутат някаква хранителна добавка, както при мен. При положение, че това може да се контролира с хранене, както е отбелязала и Човечето, няма смисъл от препарати.

# 6
  • Мнения: 150
Благодаря ви,старая се да хапвам кивита,круши,пия топло мляко с мед,ще променя малко режима и дано всичко бъде наред.

# 7
  • Мнения: 442
Здравей! Може да опиташ да хапнеш кисело мляко с овесени ядки, също се отразява доста добре. Възможно е и да са хемороиди. Дано се реши проблема.

# 8
  • Мнения: 150
Точно това ме притесняваше..

# 9
  • Мнения: 21 275
Най-добре отидете при лекар.
И на мен ми звучи като хемороиди.

# 10
  • Мнения: 13 544
Точно това ме притесняваше..
Не се страхувай, а отиди на лекар.
Предполагам, че е хемороиди. Проктолог е лекар, който ще те насочи за подходящо лечение.
Храни които подпомагат дефекация : прясно зеле, киви,круши,  овесени ядки, сушени смокини много вода и движение.
Лактулоза също подпомага много, но не зная  дали се препоръчва.

# 11
  • Мнения: X
Само веднъж ми се случи в 8ми месец. Помня, че изтръпнах като видях, но като разбрах, че не е от влагалището се успокоих.
И аз мисля, че е възможно да е хемотоид.

# 12
  • Мнения: 150
Благодаря ви момичета,ще пробвам първо с тези храни,ако няма ефект веднага тичам на лекар. Бъдете живи и здрави!

# 13
  • Мнения: 21 275
По-добре идете на лекар първо  Peace

# 14
  • Мнения: 2 643
Може и фисура да е .яж сладко от рози , много е гадно , но разхлабва

Общи условия

Активация на акаунт