Mustela-цени,качество и мнения

  • 13 704
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Бебка е с атопична кожа и ни препоръчаха тези продукти,само че в Младост немога да ги открия,а и ме интересуват цените им горе-долу,и дали си заслужават парите!Най-важно е да имат ефект!Дали мога да си ги поръчам по интернет?

# 1
  • Мнения: 429
Продукти на Мустела съм намирала само в аптеките, има в повечето големи. Аз купувам от Санита на Мадрид. Щом бебче е с атопична кожа непременно ползвайте медицинска козметика, Мустела имат специална серия - Stelatopia. Ние ползваме шампоанчето и овлажняващия крем за лице и тяло - по около 24 лв, но количеството е голямо - шампоана 250 мл, крема 200 мл. Има и олио за вана - не съм го ползвала. Кремът им за под пелени е супер - подарък беше, не знам колко струва. Абе, не е евтина козметика - всяко нещо е около 20-25 лв, ама е качествено и не се изрива бебчето. Сега ползваме и слънцезащитно мляко за бебе - чудесно го понесе малката. Веднъж я намазах с Чико и цялата стана на пъпки. Кожата на малката все още е суха по крачетата и е чувствителна, но тази козметика определено й понася много добре. Ако искаш да пробваш с един продукт, съветвам те да си вземеш кремчето за лице и тяло. Дано съм ти помогнала  Peace

# 2
  • Мнения: 551
Козметиката е страхотна. Можеш да  намериш цялата серия в аптеката  на Хит в Младост. Цените са малко височки, но както всички знаем хубаво и евтино няма.

# 3
  • Мнения: 108
Заслужават си цената продуктите!!! Аз също сам доволна.

# 4
  • Мнения: 577
И аз съм доволна от техните неща,но са си по-скъпички например от Нивеа,но си заслужава.Аз сега се оглеждам за слънцезащитен крем,предложете ми някакъв?  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 615
На нас пък не ни помогна кремчето за лице и тяло.Мисля,че всичко е индивидуално,така че ако имаш възможност първо си вземи тестер и после си купи ,ако има ефект разбира се! Peace

# 6
  • Мнения: 2 498
И на нас не ни помогна кремчето...въпрос на кожа е....

# 7
  • Мнения: 86
Ние имахме същия проблем, но вместо на mustela,ползвам козметика на Seba Med- също медицинска, немска, но по- евтина-до към 10 лв. за продукт. Доволна съм от всичко което предлагат, а сега мисля да взема и слънцезащитен на същатата марка, ако имат.

# 8
  • Мнения: 1 645
На малкият до скоро му купувах предимно Мустела,но открих че за тези цени мога да му взема много по хубава козметика(това е мое мнение) като Avene, Bio Derma.

А, и съм много по доволна Peace
Ползвам също и Клоран - кремчетата им за лице са невероятни.А и другите им продукти също са много хубави.

# 9
  • Мнения: 1 645
И аз съм доволна от техните неща,но са си по-скъпички например от Нивеа,но си заслужава.Аз сега се оглеждам за слънцезащитен крем,предложете ми някакъв?  bouquet

Ако питаш за Мустела - аз ползвах мостра и крема не ми допадна.
Много е гъст и трудно се нанася.

Ние имаме детският лосион - спрей на Bio Derma ,и съм много доволна.
Много лесно се нанася и бързо попива.Не е мазаен, и е с минерален филтър.
Фактор 40.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Виж тук:
http://www.ewg.org/reports/skindeep2/search.php?search=Mustela&a … .x=11&Go.y=20

Това в зеленото са им добрите и по- безвредни неща......

Като кликнеш върху избрания продукт ти се отваря страница с анализ на съсътавките.......по безопасност,  също и с какво вреди- червени кръстчета в табличка

......Можеш да си проверяваш всякаква козметика............Според този сайт....макар че аз не бих ги сложила на детето си.......най- безопасните продукти са :

Mustela Moderate Sun Protection Stick SPF 20
Mustela Bebe Massage Oil
 Mustela Restructuring Gel  Body Firming Lotion 0.9   
Mustela Energizing Bubble Bath

# 11
  • Мнения: 2 849
Продукти на Мустела има в аптеките на Хит ,на Европа и във високия блок срещу офиса на М-тел в аптеката(Младост 3) .Аз лично каквото и да съм ползвала  за бебчо съм много доволна .

# 12
  • Мнения: 137
Ти в коя Младост живееш? Защото в Младост 3 и 4 продават продуктите на Мустела почти във всички аптеки.

# 13
  • Мнения: 1 547
Мустела е много шум за нищо.
Писала съм и в други теми - просто много як маркетинг и направиха още преди да влезе в България.

Абсолютно подкрепям Дода: за тези пари спокойно се купува най-висок клас медицинска козметика - Авен, Био Дерма, Ла Рош Позе - чиито продукти в много по-голяма степен повлияват на бебенца с атопичен дерматит.

Сега ползваме и слънцезащитно мляко за бебе - чудесно го понесе малката. Веднъж я намазах с Чико и цялата стана на пъпки. Кожата на малката все още е суха по крачетата и е чувствителна, но тази козметика определено й понася много добре.

Според мен козметиката на чико не е понесла на бебенцето ти, защото е много мъничко. По Принцип не се препоръчва използването на слънцезащитни продукти за толкова малки деца. Мисля, че най-рано след навършване на 6 месечна възраст може да се ползват тези кремове/.

# 14
  • София
  • Мнения: 98
Eдната ми дъщеря и бебето са с атопична кожа. За малкото съм ползвала само Мустела и съм много доволна. Миналото лято бях взела и бебешкия слънцезащитен крем. Хареса ми. За дъщеря ми бях опитвала много неща. От Авен не се повлия. Добре и подейства Мустела, а когато е в ремисия използвам Atoderm на Bio Derma. Той е по-лек. Естествено се размазва и по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт