Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 13

  • 110 942
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Няма да кърмя, по медицински причини и не искам никакво цедене и бучки или температура и мастит.
Някаи мами споменаха в други теми, че техните лекари не успели да им спрат кърмата отведнъж и за това се допитвам.

# 466
  • София
  • Мнения: 23 162
изписват хапчета доколкото знам, ако не ги дават в болницата има аптека, ще си ги купиш.

# 467
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Герда - дават Достинекс, не е нужно да го купуваш.

# 468
  • Мнения: X
Ох, супер.Притеснявах се да не е бромокриптин, че с него прекъсването не винаги става отведнъж.

# 469
  • София
  • Мнения: 1 268
Здравейте ,Дами !

Предстои ми да избера място за следене на бременноста - записване на ЖК.

Общо взето нямам познати раждали в Надежда, но по форума ,интернет и други медии чета много добри отзиви за болницата. 

Чета хубави неща за доктор Личева, но по назад някъде мернах , че не записвала вече за ЖК. Към днешна дата някой имали подобна, актуална информация (естествено, ще звънна и да попитам). Освен доктор Личева , бихте ли ми препоръчали друг доктор за ЖК от Надежда с добри отзиви.

Предварително благодаря !
 

# 470
  • Мнения: 309
Здравейте ,Дами !

Предстои ми да избера място за следене на бременноста - записване на ЖК.

Общо взето нямам познати раждали в Надежда, но по форума ,интернет и други медии чета много добри отзиви за болницата. 

Чета хубави неща за доктор Личева, но по назад някъде мернах , че не записвала вече за ЖК. Към днешна дата някой имали подобна, актуална информация (естествено, ще звънна и да попитам). Освен доктор Личева , бихте ли ми препоръчали друг доктор за ЖК от Надежда с добри отзиви.

Предварително благодаря !
 

Аз ходя при Стоянова, за която по някаква причина мненията не са добри, но за мен е напълно ок. Много е мила, обяснява, детайлна е, преди да влязла си е прочела нещата за мен, абе наистина не знам негативните мнения от къде идват, надявам се и да не разбера 😀

# 471
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте ,Дами !

Предстои ми да избера място за следене на бременноста - записване на ЖК.

Общо взето нямам познати раждали в Надежда, но по форума ,интернет и други медии чета много добри отзиви за болницата. 

Чета хубави неща за доктор Личева, но по назад някъде мернах , че не записвала вече за ЖК. Към днешна дата някой имали подобна, актуална информация (естествено, ще звънна и да попитам). Освен доктор Личева , бихте ли ми препоръчали друг доктор за ЖК от Надежда с добри отзиви.

Предварително благодаря !
 

Записва за ЖК, ако има свободно място (имат квота за бройката). Място се освобождава в момента, в който някоя мама роди. Трябва да попитате на регистратура дали има, а ако няма те ще ви предложат друг. Също така, по всяко време може да си смените следящия доктор Simple Smile

# 472
  • Мнения: 101
Аз се следя при д-р Ненов, доволна съм, спокоен, внимателен, вдъхва ми доверие. За сега нямам забележки Simple Smile

# 473
  • Мнения: X
При който и да се следиш няма да сгрешиш. Но задължително си запиши часове за феталните.
И да не се следиш при никой пак може да родиш там. Грижите са на отлично ниво и специалистите в отделенията. Обръщат внимание на всичко.Имат спешен кабинет.

# 474
  • София
  • Мнения: 1 268
При който и да се следиш няма да сгрешиш. Но задължително си запиши часове за феталните.
И да не се следиш при никой пак може да родиш там. Грижите са на отлично ниво и специалистите в отделенията. Обръщат внимание на всичко.Имат спешен кабинет.

Благодаря момичета! За феталните съм се записала при Сигридов, но за следене се колебая между Токуда и Надежда. Ще се помотая още малко, че съм в 8 г. с и 4 дни и до нялолко дни ще трябва да се ориентирам.... а тъпо е, че това ва е суууупер важно, а около мен няма кой да питам за съвет (първо не съм казала още за бременността на никой и близките ми приятели все още не са минали по този път, а за мен е първа бременност)

Успех на всички ✌️

# 475
  • Мнения: X
В Токуда има доста големи промени.
Ти ще си избереш, но най-добре е да посещаваш болницата, в която ще раждаш, за да ти е позната обстановката.

# 476
  • Мнения: 1 792
Аз не бих отишла в Токуда, ако искам нормално раждане. Там режат за всякакви измислени причини.
Освен това никога не е късно да се прехвърлиш в Надежда. Аз се записах в 24та седмица, след като предишната ми гинеколожка се издъни.

# 477
  • Мнения: X
Д-р Ненов води ли женска консултация?

# 478
  • Мнения: 19 687
Да споделя и тук за мобилното приложение. Много е добро!

# 479
  • София
  • Мнения: 1 121
Д-р Ненов води ли женска консултация?
Води. Записаха ме при него, но часът ми е на 8.5, та още не съм се срещала с него.

Общи условия

Активация на акаунт