Подарък за учителка!

  • 2 656
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Събираме пари за подаръци на учителките за Коледа на децата, но не можем да измислим!Дайте някоя и друга идея?

# 1
  • Мнения: X
Ваучер за книжарница.

# 2
  • Мнения: 5
Ваучер за книжарница.
Тяхната учителка обича да чете много, но искаме нещо по-така.Ие за 5 учителки, така че ако може 5 различни идеи ще е прекрасно!

# 3
  • Мнения: 11 565
На всяка по кошница с кутия бонбони, коледен сувенир, бутилка вино, някакви красиво опаковано сладки?

Нещо по- така- ваучер за някой магазин за дрехи, не ви знам бюджета, та да продължа с идеите.

# 4
# 5
  • Мнения: 4 002

Първо да провери, дали учителките харесват такива неща, защото например аз (не съм учителка, но все пак) сладирам в един кашон с боклуци всякакви такива декупажи, салфетки, чинийки, свещички, слончета, кутийки, дъсчички, и подобни долнопробни прахосъбирачки и периодично го изхвърлям, защото си се трупа, въпреки молбите ми да не ми се подаряват такива кичотии.
От мен - комплект шал/шапка/ръкавици
Кутия хубав чай (не в пакетчета)
Декоративен буркан, пълен с разни сладки неща, балсам за устни, кремче за ръце (в Лили (ако не се лъжа) има едни мънички кремчета и балсамчета в кутийки, като тестер размер), и една панделка отгоре. Хем е "ръчно изработено" , хем има неща, които няма да се изхвърлят. На място може да се види още нещо да запълни буркана - неща, които са универсални и не зависят толкова от типа кожа и предпочитаните марки - пиличка за нокти, пинсета, лак-заздравител и т.н.

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 21:38 от Нервен_Хамстер

# 6
  • Мнения: 754
Щом обича да чете, се сетих за ръчно изработена подвързия за книги. Има страшно сладурски! (И коледни също).
http://www.mimoko.bg/uploads/0023d0bd3f6c701211aeab84c320afc65d4 … inside-ffffff.jpg

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 22:20 от Celesté

# 7
  • Мнения: 9 429

Първо да провери, дали учителките харесват такива неща, защото например аз (не съм учителка, но все пак) сладирам в един кашон с боклуци всякакви такива декупажи, салфетки, чинийки, свещички, слончета, кутийки, дъсчички, и подобни долнопробни прахосъбирачки и периодично го изхвърлям, защото си се трупа, въпреки молбите ми да не ми се подаряват такива кичотии.
От мен - комплект шал/шапка/ръкавици
Кутия хубав чай (не в пакетчета)
Декоративен буркан, пълен с разни сладки неща, балсам за устни, кремче за ръце (в Лили (ако не се лъжа) има едни мънички кремчета и балсамчета в кутийки, като тестер размер), и една панделка отгоре. Хем е "ръчно изработено" , хем има неща, които няма да се изхвърлят. На място може да се види още нещо да запълни буркана - неща, които са универсални и не зависят толкова от типа кожа и предпочитаните марки - пиличка за нокти, пинсета, лак-заздравител и т.н.


Идеята за шапка, шал по скоро е подходящ подарък за 8-ми март. Коледа е свят празник и изобщо не ми е подходящ подарък от сорта на козметика, дрехи, чанти, електроуреди и т.н. Козметика не бих подарила и на 8-ми март, обаче. Не мога да задължа учителката да хареса парфюм, който харесвам аз например. Това е моето мнение и абсолютно никой не задължавам да се съобразява с него.
При нас в у-ще също изникна въпросът какво да се купи на госпожата за Коледа и бе дадено предложение - шал. Повече от половината родители отказаха с мотива посочен и от мен по-нагоре. Учителките със сигурност си имат в изобилие абсолютно всичко изброено нагоре, важно е уважението в крайна сметка.

Жалко, че намираш декупажа за кичотия.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 661
Щом е за Коледа, трябва да е нещо коледно Grinning. Има страхотни фигури на дядо Коледа и Снежанка, ръчно рисувани играчки, които да си сложи на елхата. Може да направите комплект от коледни сладкиши, коледен сервиз за хранене... Толкова много неща...

# 9
  • Мнения: 5
Smile
Щом е за Коледа, трябва да е нещо коледно Grinning. Има страхотни фигури на дядо Коледа и Снежанка, ръчно рисувани играчки, които да си сложи на елхата. Може да направите комплект от коледни сладкиши, коледен сервиз за хранене... Толкова много неща...
Благодаря за хубавите идеи!Наистина са подходящи и то точно за тази госпожа!БЛАГОДАРЯ!:smile:SmirkSmile

# 10
  • София
  • Мнения: 14 637
Ние винаги подаряваме кошница с коледни лакомства и бутилка хубаво вино, опакована с коледна украса. Кой ще се нацупи на сладкиши. 😊 В Метро има много варианти на готови кошници.

# 11
  • Мнения: 4 720
Ваучер!

# 12
  • Мнения: 990


Първо да провери, дали учителките харесват такива неща, защото например аз (не съм учителка, но все пак) сладирам в един кашон с боклуци всякакви такива декупажи, салфетки, чинийки, свещички, слончета, кутийки, дъсчички, и подобни долнопробни прахосъбирачки и периодично го изхвърлям, защото си се трупа, въпреки молбите ми да не ми се подаряват такива кичотии.

Да не обиждаме все пак, десетките жени, които изработват тези предмети и влагат в тях средства, труд и време. Това, че вие нямате очи за красивото и за вас това са боклуци и прахосъбирачки, не е по- важно от мнението на другите жени.

Общи условия

Активация на акаунт