MasterChef България сезон 4 - 1 тема ПРЕДСЕЗОННО

  • 89 903
  • 712
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 365
Да сложат шеф Петров вместо шеф Ангелов и направо ще им се получи шоуто от раз! Mr. Green
Тихо, да не чуе някой  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 5 741

Така или иначе трябва да свикваме с Лео.

Да, така е. Дано само има субтитри като говори, защото наистина страшно се изнервям и се напрягам докато го слушам.

# 32
  • София
  • Мнения: 14 672
Можеха поне на Шишков да предложат-млад, разпознаваем от екрана, с професионално образование. Лео е като клоун, ще стои нелепо да Токев и Михалчев.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 654
Защо чак пък нелепо да стои до тях? Не му адвокатствам, но като бяха в Черешката на тортата си стоеше много адекватно, съпоставен с останалите участници.

# 34
  • София
  • Мнения: 14 672
Защо чак пък нелепо да стои до тях? Не му адвокатствам, но като бяха в Черешката на тортата си стоеше много адекватно, съпоставен с останалите участници.
Е, да де, ама Черешката не е Мастър шеф, нали? Там се искаше да сготвиш, посрещнеш и забавляваш на масата няколко човека.
А сега Лео трябва да е авторитет, който ще оценява и напътства хора, които може и да са по-наред с материала от него.

# 35
  • Мнения: 3 020
С Лео поне ще научим наистина оригинални италиански рецепти! Sunglasses Но, наистина дано да няма много лични драми и много сценарийни постановки - гледа ми се истинско кулинарно шоу.

# 36
  • София
  • Мнения: 22 944
Записвам се да следя, харесвам го това предаване, дано не ме откажат с новия водещ...

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
Няколко пъти тези дни засичах Божана по 24kitchen,много ми е пренавита,екзалтирана...все едно постоянно е на някакви добавки....и езикът и един грубиянски...

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Тя Божана винаги си е такава явно, никога не й стигат гъбите.
Съжалявам за Виктор Ангелов. Не мога да си представя Лео в средата на журито и това е. Дано не оправдае лошите очаквания на всички!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Аз не мога да си представя лео да се кара и да е сериозно. То ще е смешно, той едвам говори. И за мен няма нужното ниво. А Манчев е светлинни години пред Петров. Петров само му знае балалайката. Като почне да готви му трябват 10 пом. готвача, дай това, дай онова, направи еди какво си, и постоянно някой да чисти след него. Пък и има много ограничени знания, знае 10 неща и само тях повтаря.

# 40
  • Мнения: 6 549
Благодаря за темата.
Харесвам предаването, но с тази промяна не знам дали няма да тръгне леко надолу откъм гледаемост.
Да се надяваме, че ще ни изненадат приятно.
Жалко на шеф Ангелов.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 654
Снощи бяхме в ресторанта на шеф Токев и тъй като кухнята е отворена, го видяхме и него, действаше си с другите готвачи и помощник-готвачи, сладур. Simple Smile Ресторантът се напълни, човекът явно си разбира от работата, затова ми е любимецът - най-завършен професионалист от тримата (измежду него, Михалчев и Ангелов)

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
Дано да е само гост водещ Лео,нещо започна да ме дразни говорът му..,а и не смятам че е на ниво на нито един от тримата,че да го наричат и него шеф...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Шеф Токев е най-добрият от тримата във формата.Много прецизен професионалист, макар да изглежда сдържан.ММ работи в тази сфера и познава една част от най-добрите готвачи в България и покрай него знам, че Токев е изключително уважаван.Още на първия Мастър си спомням че го бях питала за него и той се изказа много положително.Неслучайно именно той е основател на Българската асоциация на професионалните готвачи.

Знае ли се кога ще стартира предаването?

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
Обикновено в началото на февруари стартира

Общи условия

Активация на акаунт