Бременност с близнаци

  • 5 285
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39

Здравейте бремена съм в 15 седмица със близнаци,ходих на преглед и може ли малко помощ отностно съкращенията на показателите.Едното излиза че е 4 дена напред от другото дали е нормално.

# 1
  • Мнения: 1 174
Всичко е в норма, дори идеално . За близнаци е нормално да вървят добре до 20-25 г.с. и след това да започнат да изостават, в рамките на нормалното и допустимото. Изоставането е в ръст и тегло и не повлиява зрелостта на плода. Мойте близначки вървяха с 2 седмици назад, Родиха се 36+0г.с.не са били в куриоз, не са били на антибиотици, всичко беше наред. Успех и лека бременност.

# 2
  • Мнения: 397
Нормално е спокойно те са близнаци, но не мисли че ще са 100% еднакви винаги едното ще е по-напред или по-назад. Притеснителни са разминавания по-големи от две седмици и не вярвай на ехографа безусловно машина е все пак.

# 3
  • Мнения: 10 874
Относно съкращенията на показателите можеш да видиш тази тема.
Ако имаше нещо притеснително в развитието на бебетата, лекарят щеше да ти каже. Според мен всичко е наред. Лека бременност ти пожелавам! Flowers Hibiscus

# 4
  • Мнения: 39
Благодаря за отговорите.А от ехографа може ли да се разбере еднояйчни ли са или двуяйчни,защото доктора ми казва чак като се родят можело да се разбере.В момента съм в 16 седмица,каза ми само пола,че са момчета .Иначе се виждат че са в отделни сакове.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 174
 ver4eto_sv е пуснала чудесен и подробен материал, за съжаление в 16 г.с. е трудно за доста лекари да определят. Но както се казва, рано или късно ще разберете Simple Smile 

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884

И аз благодаря за чудесния и полесен линк!

Общи условия

Активация на акаунт