The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 688
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 27 157
Аде? Щото е жена, а сега това се котира в Америка. То тя взе и доста погрешни решения. Добре, че бяха Джизъса, а после и Мишон иначе нищо нямаше да има от Хилтоп...

# 226
  • Мнения: 31 647



И още нещо. Защо си мислите, че това наказание за Ниган е по-леско. Цял живот да е затворен в една килия и да вижда как всичко около него процъфтява на пук на неговата политика и начин на живот.


Абсолютно. И аз съм на това мнение. Смъртта за него би била избавление, милост. А сега години ще кисне в една стая с решетки. Това е по-тежкото наказание.
Освен това има и нещо друго. Неган в комикса беше много по-зъл.
И Неган в комикса се промени. Щом този злодей може, значи ще е фасулска работа за екранния Неган.

# 227
  • Мнения: 1 469
И какво като е последното желание на Карл, това не го прави автоматично правилно.
Да ако го държи в затвор е добър вариант, но Карл не искаше ли да са си приятелчета, а не той да е затворник. Чак имаше ретроспекция как си садят домати заедно, да има с кво да си пият ракията.  Ще видим какво ще измислят другия сезон, но за мен този финал е неестествен.

# 228
  • София
  • Мнения: 27 157
Това на Карл бе утопия, а и нарочно преекспонирана за по-силен ефект. Wink
Да, ще трябва да изчакаме да видим. Но сега като се замисля хем ем е яд, хем евала им казвам, защото много хитър ход от страна на Гимпъл и компания. Така направиха, че феновете да ги яде отвътре ще има ли вътрешен конфликт или не. Реално предстои да видим идилийка, процъфтяващ живот, търговийка, абе рай. Но отровен отвътре. Ха сега.  #Crazy Grinning

# 229
  • Мнения: 31 647
И какво като е последното желание на Карл, това не го прави автоматично правилно.
Да ако го държи в затвор е добър вариант, но Карл не искаше ли да са си приятелчета, а не той да е затворник. Чак имаше ретроспекция как си садят домати заедно, да има с кво да си пият ракията.  Ще видим какво ще измислят другия сезон, но за мен този финал е неестествен.

Не мисля, че това беше желанието на Карл. Да се прости на Неган и да го пуснат по-живо по-здраво.
Момчето осъзна, че е грешно да се избият. Докога? Речта на Рик беше хубава. Имат общ враг - зомбитата. Малоумно е да се избиват и тероризират, а трябва да си помагат. Ето, те им донесоха прозорци, а те им дадоха храна. Чиста работа.
А решението на Рик да не избива Спасителите беше правилно, но много трудно решение и малко хора биха го взели.
Дяволо, то и в комикса е така. Постигат мир, знаеш, чел си.
Ще видим октомври каква интрижка ще спретнат.

# 230
  • Мнения: 1 469
Имам чувството, че само тебе и Елора ви интересува. Останалите доглеждаме по инерция и изобщо не ни дреме.

# 231
  • София
  • Мнения: 27 157
Не е така. Щом гледаш и ти се интересуваш. Simple Smile
Много фенове се преместиха в разни измислени групи във Фейсбук и за това не пишат тук, а не че са се отказали от шоуто. Ясно е, че го няма го този пламък от първите 4 сезона, но това е нормално за всяко едно шоу, което продължава повече от 5 сезона.

# 232
  • Мнения: 31 647
Имам чувството, че само тебе и Елора ви интересува. Останалите доглеждаме по инерция и изобщо не ни дреме.

Има много хора, които гледат филми и сериали, но не коментират в интернет.
Аз не мога да разбера хората, които хем не харесват даден сериал, но продължават да го гледат.
Аз съм зарязвала сериали, когато не са ми допадали.
Но сериал със зомбита не зарязвам  Mr. Green особено пък качествен.

# 233
  • София
  • Мнения: 11 466
Здравейте всички, изгледал и аз:) Благодаря ви (за Юджийн)
Така, сега най-много ме шокира заговора на Маги, и не толкова с оная отрепка ДЖийзъса, а .. появвата на Деръл?
И още, тук ли приключва сагата на Морган? Фактът, че не го убиха, значи ли че след появата му (евентуална) в TFWD, пак може да се върне тук? Както и Дуайт, например?...

# 234
  • София
  • Мнения: 27 157
Да, вече всичко е възможно. Може би за това и изравниха времевата линия, за да може за в бъдеще да има и други кросовъри. Зрителите харесаха много първия епизод на FTWD и продуцентите със сигурност ще експлоатират тази златна мина, но внимателно и лека-полека. Simple Smile

Интересно ми е дали ще има истински преврат в Хилтоп. Хах, представяте ли си Маги и Даръл срещу Рик и Мишон. WAR II  Grinning Абе хич не е забавно ама...  Shocked

# 235
  • Мнения: 31 647
Дяволо, силно се надявам с изречението "ще му покажем" да не има предвид война, а нещо друго.
Ще е глупаво. И следващият конфликт да е  този, ще е твърде елементарен и бие на сапунка направо.

Малко весели мемета
Скрит текст:





# 236
  • София
  • Мнения: 27 157
Ха дано, ама...
Та Маги на два пъти я спасяват приятелите от преминаването към 'тъмната страна' Единствено това, че носи детето на Глен според мен ще я възпре от крайности. Надявам се, че бързо ще се разберат за няколко епизода, че иначе наистина ще е доста клиширано, а и дразнещо. Ама май точно това искат. Последния епизод е с третия най-нисък рейтинг, като завършваща серия в историята на шоуто и като цяло този сезон бележи спад. Зрителите са отегчени от едно и също всеки път - как нашите воюват и се справят с поредната лоша група. И могат като нищо да разгърнат един сериозен вътрешен конфликт, защото нали и Гимпъл каза, че шоуто ще поеме към съвсем друга посока...
А може и да прескочат шептящите и направо да преминат към 'Арката и новия свят'  Thinking

# 237
  • Мнения: X
Хоп, и аз тук.
Много ме издразни последния епизод наистина. Как може Маги да се обърне срещу Рик? Той точно, дето й спаси живота колко си пъти.
И каква е логиката Деръл не уби Дуайт, но мисли, че Рик е сгрешил, че не е убил Нигън?!? Деръл направи същото като него, ама Рик е кривия накрая. Не знам, но следващия сезон ще съм много раздвоена, защото харесвам и Мишоне, и Маги, и Деръл.
Някой чел ли е комиксите да каже така ли е станало и там или продуцента е решил, че така ще е по-интересно на публиката?

# 238
  • Мнения: 31 647
Хоп, и аз тук.
Много ме издразни последния епизод наистина. Как може Маги да се обърне срещу Рик? Той точно, дето й спаси живота колко си пъти.
И каква е логиката Деръл не уби Дуайт, но мисли, че Рик е сгрешил, че не е убил Нигън?!? Деръл направи същото като него, ама Рик е кривия накрая. Не знам, но следващия сезон ще съм много раздвоена, защото харесвам и Мишоне, и Маги, и Деръл.
Някой чел ли е комиксите да каже така ли е станало и там или продуцента е решил, че така ще е по-интересно на публиката?

Дарил в комикса го няма.
Като цяло следват сюжета, но има леки промени.
Скрит текст:
Неган наистина го затварят. При битката Неган чупи жестоко крака на Рик. Тук няма такова нещо.
Карл е жив.
Реакцията на Маги не я помня. Но не помня да е възставала срещу Рик в комикса.
Единствено когато Рик след години пусна Неган да си ходи, тя тръгна тогава да отмъщава.

# 239
  • Мнения: X
За Карл и Деръл знам, но ми беше интересно дали наистина Маги тръгва срещу Рик... Още със смъртта на Карл стана вече ясно, че продуцента го прави за Moneybag макар че няма логика, само разгневи феновете Yum

Общи условия

Активация на акаунт