The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 689
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 27 158
Лорън Кохан отваря вратичка за евентуално завръщане в шоуто?! Няма да я убият както Рик, а ще изчезне (явно я отвличат или нещо подобно) за неопределено време...  Shocked ooooh!
Не знам как ще го извъртят, ще видим.
Явно каквото ще става ще става е епизод 6, защото точно 6 епизода са заснели с Андрю и Лорън

# 301
  • Мнения: 31 647
Не може ли и двамата да ги отвлекат и да ги върнат?  Laughing

Я вижте



Ама всякак е хубава.

# 302
  • София
  • Мнения: 27 158
Като по-възрастна е по-хубава някак си Simple Smile

Никога няма да забравя онова:

''Гледай цветята'' брр, уф  Confused Laughing

# 303
  • BG
  • Мнения: 4 456
Кога ще стартира новия сезон?

# 304
  • Мнения: 31 647
Някъде октомври.

# 305
  • София
  • Мнения: 27 158
07.10 в щатите и Канада, на 08.10 в България (ФОКС)

# 306
  • BG
  • Мнения: 4 456
Ясно. Значи малко остава.

# 307
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
чакам си с нетърпение, само още пет дена!
Аз също много харесвам Дерил и Норман, влюбена не съм и някак това с пищящите фенки никога не ми е харесвало, за мен е  нелеп модел на поведение и нелепа фенщина.  както той сам си казва по интервюта "да се ожениш за мен? защо искаш това - виж ме, аз съм развалина!" Grinning пълен идиот и точно затова ме кефи. пич е .
но някак сцените с него са ми най интересни. като човек ми е интересен и мисля че е свестен и истински приятел и в живота, не само в сериала.   Изглежда ми от този тип хора, с които с кеф ще седна да  си пия бирата след тежък и изморителен ден.

# 308
  • София
  • Мнения: 27 158
Точно Норман (заедно с Джефри Дийн Морган и Грег Никотеро) ще бъде и гост в шоуто ''Talking Dead'' след премиерата на епизод 1 тази неделя по AMC. Simple Smile

# 309
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Аз най-сетне се наканих да изгледам 8 сезон, не го бях гледала целия. До средата съм вече, като цяло става, но не ми е както в началото. Вчера за 1 час 3 серии изгледах , с превъртане на разни стрелби.

# 310
  • София
  • Мнения: 27 158
Давай, давай, че 9 сезон ще е исторически предвид раздялата с Рик. Sad
Ако дори само 50% е истина от това което ни чака ще е мега епично.

# 311
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
До понеделник ще ги изгледам 100%

# 312
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
аз съм специалист по гледането на цели сезони.
обожавам да се отдам , да вникна, да внимавам, да забелязвам всеки детайл, да се вживея от началото до края /когато наистина харесам даден сериал разбира се ! /така е било с много сериали така е и с този изгледах за отрицателно време 8 сезона и въпреки болките  в колената и врата, не съжалявам. Grinning

# 313
  • Мнения: 4 735
Ехооо епизод 1 излезе с инглиш титри

# 314
  • София
  • Мнения: 27 158
Изгледал  bowuu

Много силно начало. Веднага си пролича почерка на новия изпълнителен продуцент на шоуто, Анджела Канг, която заема мястото на Скот Гимпъл. Както посочих няколко пъти, този сезон щял да бъде много близък до първите такива като атмосфера. Типична уестърн драма, много зомбита и съспенс.

Зак МакГуън (култовия пират, Чарлз Вейн от ''Черни платна'') дебютира в шоуто, надявам се да го гледаме по-често, а не да е пушечно месо.

Скрит текст:
Това което виждаме е година и половина по-късно. Джудит е много сладка. Жалко, че ще остане без татко в най-скоро време. Ех. Sad
Каръл ще става ли кралица?  Grinning
Грегъри бе брутално екзекутиран, тук малко ме изненадаха заради пацифистичните нагласи като цяло в шоуто последните години, а и в другото такова. Но си го заслужаваше гадината мръсна.
Разкола между Рик и Даръл/Маги вече започна, засега в твърде начален стадий. Рик има мисия, иска да сбъдне мечтата на Карл и да изгради този блян, тази негова визия. Докато Даръл си иска неговата група и техните си хора и не се доверява на спасителите от ''Убежището'' и го разбирам напълно, както разбирам и мотивите на Рик.
Маги показа, че е силна и не ходи по свирката на Рик, даже беше малко в стил Губернатора в този епизод, хаха, но ми хареса де. Всички ми харесаха.
Грег Никотеро (режисьор на този епизод) за 1234 път прави нещо стряскащо и иновативно, като този път с гадните паяци излизащи от скелета на едно зомби.

Общи условия

Активация на акаунт