Как купувате играчки на малките деца?

  • 1 681
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
По този повод "крия" играчките на Лора и ги сменям периодично.
Радва им се като на "нови"  Wink
Пробвай - има ефект  Grinning

Аз на няколко пъти го прилагах този номер. Някои неща ги прибирам и му ги давам след около месец. Но тц, не става  Twisted Evil
Вчера му измих няколко кутийки от крем и 2 опаковки от шампоан и от сутринта не е казал и дума, само си нарежда, пренарежда и разнася  Shocked Laughing

# 16
  • Мнения: 6 206
Вчера му измих няколко кутийки от крем и 2 опаковки от шампоан и от сутринта не е казал и дума, само си нарежда, пренарежда и разнася  Shocked Laughing
Това няма грешка.
Или да го оставя с тенджери, тигани и черпаци.

Пробвала съм да го пусна в магазин да си избира, не става, обикаля, вземе, остави, вземе, остави. И накрая нищо.

Последно много добре става положението, че се оказахме с две колела вкъщи и едното го кара братовчед му напред, другото той след него. Днес точно час и половина разкарваха кервана.

И на мен тази история с играчките ми е необяснима. Убедена съм, че нямам нюх да ги избирам.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Иса, има няколко момента:
1. Понеже имаш щерка, (както и аз) сме купували това, което на мен ми се нрави  Twisted Evil, независимо колко е подходящо за нея. Играя си аз или мъж ми с играчката (пъзели, строители, мозайка, пиано и т.н) и чак, когато щерката я оцени, минава и в нейните ръце.
2. Прибираш някъде и периодично изваждаш и подменяш. Има страхотен ефект. Peace

# 18
  • Мнения: 2 784
Аз съм фен на играчките, които развиват логическото мислене... и си играя сама с тях. Mr. Green
Калина все още е на вълна музикални играчки- пуска си няколко мелодии едновременно и танцува. Любима играчка от няколко месеца ни е една 10 литрова празна туба от минерална вода пълна с капачки тапи и други дрънкащи неща, вдига невъобразим шум. Играе си с удоволствие и с чайничета, празни чашки и лъжички, кошничка със щипки, козметиката ми. Както и с играчките на другите деца.  Tired
И книжките, които и купувам не ги признава, само ги размятква по пода, никакво уважение няма пред тях, въпреки забележките ни. #Cussing out

# 19
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз купувам само книжки. Играчките ни са подарък. Напоследък е фен на топките, виж от тях купувам. Имаме сигурно 15-тина Grinning.

Положението и при нас е същото Wink....баба и купува много играчки, не виждам защо да се зариваме с излишни джунджурии....

# 20
  • Мнения: 544
И аз не се справям много добре с избора. А основно аз и` купувам играчки.

По едно време криех някои, но вече няма ефект. Помни си ги всичките и като се сети - "Мамо, къде ми е шишето на тая кукла? Другото шише. Къде сложи ми го?" - а аз като не помня кое къде съм завряла и докато го намеря зоркото око на дъщеря ми е видяло всички скрити, и съответно вечме нищо не крия Rolling Eyes

Иса, и да говори пак не може да си сигурна в избора, защото желанията се менят, а интереса се насища Wink

Дъщеря ми има една любима кукла - Пепи, тя си я избрала в супера докато пазарували(тръшнала се) и баба и и` я купи. Е с нея играе много и си я обича, въпреки, че е "китаец" и вече си обръща очите.
И с другите играчки си играе, с всички по ред. Изсипва всичко на земята, струпва си колела, коли и се настанява м/у тях. Като получи нещо ново, докато го разучи играе, после го захвърля. Е, някои неща са интересни за 10мин. други 30мин., но така и не разбрах как да ги познавам. newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 4 025
Аз пробвах с различни играчки и установих , че най-интересни са й книжките и конструкторите, затова предимно това купувам.Започнахме с кубчета, след това с чашките дето влизат една в друга , и след това с конструкторите.Много обича и пъзели-около 2г. имаше от тези с големите парчета.Бои-водните са ни любими, пастели, пластелин(но тогава и аз се включвам), оцветяване с фулмастри-по-скоро драскане  Laughing
Според мен зависи от детето-ако е по кротичко- занимателни играчки, с които да твори нещо, ако е по-палаво - да тича навън, гоненица-може и вкъщи, ако имате къде, игри с топки, за да се израсходва енергията.

# 22
  • Мнения: 22 855
Въпреки, че е пълен с всякакви играчки си играе само с количките. Тях баща му ги купува, различни модели, отварящи се врати и др. екстри. Може с часове да си ги реди върху автовоза и мебелите в къщи. Вече купуваме колички или принадлежностти за тях.
КОЛИ,КОЛИ,КОЛИ....Редим ги в редичка,спим с тях,поправяме ги.Другите МНОГО ИНТЕРЕСНИ И ЗАНИМАТЕЛНИ играчки,които сме купили не се поглеждат. Sad

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
мойто е още малко, но сам си и3бира играчките...много силно ка3ано е, но когато го оставя в мага3ина, той си докопва играчката, която най-много му харесва....и така - тя е Grinning.....добре, че 3а сега си харесва по една, че после... Whistling ooooh! Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Много ви благодаря за отговорите.

Поне се успокоих, че не съм само аз тази, която не разбира... Аз гледам да купувам играчки развиващи мисленето - конструктори разни да речем, а Дариа явно е по-женствена и обича да си играе с куклите- бебета. Храни ги, разхожда ги с колички... ама като не ми идва от вътре да купувам такива неща  Sick Купихме й конструктор с огромни части /като за нейната възраст/ само аз и баща й си играхме с него - седи си не пипнат  Confused

Като цяло почти не чупи играчки /освен инцидентно/ и повечето стоят в шкафа й за играчки без всякакво внимание.  Embarassed , така че няма смисъл да ги прибирам.

Дариа също си играе с празни кутии и всякакъв род боклуци, но аз не се сещам да й давам много-много.

Общи условия

Активация на акаунт