Коя е най-странната прическа, която сте виждали?

  • 20 567
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 347
На мадамата ми харесва прическата - във всеки случай трябва да имаш много хубава и твърда коса, за да застане по този начин, както и добър фризьор. Лошото е, че трябва да си при него всеки ден, за да я поддържаш. Във всеки случай е запомняща се и необичайна прическа

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Просто дамата е хубава, а прическата оформена професионално, тези които срещам по улиците с такива произведения далеч не изглеждат така.

# 62
  • Мнения: 481
Странно.
Скрит текст:

Не може да изглеждаш така и да се довършиш с тази прическа!
Скрит текст:

# 63
  • Мнения: 4 000
Чак странни не, но продължавам да се чудя, защо хората си причиняват това на главите. Прясно-прясно, да не си помисли човек, че е от преди 7-8 години...
 

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Едната продавачка в супермаркета до нас изглежда всеки ден по този начин (само обема е по- малък). Но как не й писна всеки Божи ден с изправена коса и вафли не знам, и веждите и грима всичко еднакво.
Между другото аз имам такъв тип - https://presizakosa.com/image/cache/data/presi-za-kosa/125B/pres … 125_b-700x700.jpg
Изобщо не си личи нищо от нея. Мисля да им я препоръчам, ама смятам че те просто си харесват да им се виждат вафлите.

# 65
  • Мнения: 36 393
Със сигурност се харесват. 

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 1 590
Е, тези 3-те последни са си просто арт...

# 68
  • Мнения: 144
На Кристиян Костов - хаха! Grinning

# 69
  • Мнения: 36 393
Момчето е написало в Туитър, че страшно се харесва (в една друга тема имаше сложен линк). Новата му прическа е по-нормална от старата - четох, че в някакъв немски вестник написали, че има гнездо на главата))

# 70
  • София
  • Мнения: 736
Защо не си покажете вашите прически? Simple Smile

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
Защо не си покажете вашите прически? Simple Smile
Защото темата не е да си покажем нашите прически, а да обсъдим странни такива. Показаните снимки са публични, от интернет, а на останалите са скрити лицата, съвсем в рамките на добрия тон и на закона.

Ти защо не ни дадеш добър тон и не покажеш твоята?

Аман от скрити моралисти.

# 72
  • София
  • Мнения: 9 503
Току-що в магазина видях мъж с късо подстригана черна коса, която на места беше боядисана в бели кръгове. Изглеждаше горе-долу като футболна топка. И човекът беше пълен, главата като форма - овална, та асоциацията с футболна топка идва от само себе си.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 374
Току-що в магазина видях мъж с късо подстригана черна коса, която на места беше боядисана в бели кръгове. Изглеждаше горе-долу като футболна топка. И човекът беше пълен, главата като форма - овална, та асоциацията с футболна топка идва от само себе си.
Това е заболяване някакво, не знам как се казва, но съм виждала мъже със същата "прическа".

# 74
  • София
  • Мнения: 736
Защо не си покажете вашите прически? Simple Smile
Защото темата не е да си покажем нашите прически, а да обсъдим странни такива. Показаните снимки са публични, от интернет, а на останалите са скрити лицата, съвсем в рамките на добрия тон и на закона.

Ти защо не ни дадеш добър тон и не покажеш твоята?

Аман от скрити моралисти.

Точно под ника ми ще ме видиш. Мен и възпроизведената от мен.

Та, тонът е даден.

Общи условия

Активация на акаунт