ПЛЕВЕН 158

  • 97 956
  • 858
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 22 414
Времето от 20дни при пукване е напълно достатъчно.
Майка ми беше със счупена китка и стоя толкова време с гипс.

# 121
  • Мнения: 1 893
Благодаря ти много, Sesylle!
А след това наложи ли се да носи допълнително накитник или нещо подобно?

# 122
  • Мнения: 22 414
Благодаря ти много, Sesylle!
А след това наложи ли се да носи допълнително накитник или нещо подобно?

Около 2-3дена след сваляне на гипса носеше превръзка през врата (не знам как се казва) и после махна и нея и това беше всичко.

# 123
  • Мнения: 23
Здравейте. Знаете ли място в Плевен, където се продават професионални материали за маникюр, гел лакове и др. защото ми е писнало да поръчвам, а знам че в други градове се намират?

# 124
  • Мнения: 58
Детето е с голяма трета сливица, доктора каза да се маха. Искам да го заведа и при друг УНГ, да съм сигурна, че е за махане, а не само да взимат парите на хората. Ако имате съвети и мнения за доктор УНГ , моля да споделите. Препоръчаха ми д-р Божинова, но незнам работи ли с направления.
А за операция доктор?

# 125
  • Мнения: 6 584
Детето е с голяма трета сливица, доктора каза да се маха. Искам да го заведа и при друг УНГ, да съм сигурна, че е за махане, а не само да взимат парите на хората. Ако имате съвети и мнения за доктор УНГ , моля да споделите. Препоръчаха ми д-р Божинова, но незнам работи ли с направления.
А за операция доктор?


Работи с направления.

# 126
  • Мнения: 1 130
Д-р Божинова от Галилео ли? Звъняла съм за час за синът ми и ми казаха, че се занимавала предимно с уши, отит и т.н.

# 127
  • Мнения: 6 584
Момичета, има ли в Плевен педиатър- хомеопат, който да е и личен лекар?

# 128
  • софия
  • Мнения: 86
Здравейте, има ли в Плевен детски уролог или уролог, който преглежда по-специално и деца ?

# 129
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Къде в Плевен бих могла да закупя качествени обувки и чанта от естествена кожа?
Предпочитам да е на главната улица, тъй като не съм от Плевен и не познавам града.

# 130
  • Мнения: 1 224
За обувки в джанито може да проверите и магазина срещу него кавалер не съм лау но пък за мен са качествени.

# 131
  • Мнения: 20
Здравейте новак съм незнам дали тук трябва да пиша, за което много се извинявам , но може ли някои да ми препоръча добър генеколог в Плевен Авис Медика свързано е с раничка на шийката и хормони. До сега не съм попадала на добър и за това ще съм ви много благодарна да изразите мнение.

# 132
  • Мнения: 5 819
   Защо сте се насочили за гинеколог точно в "Авис Медика"? Лично мое мнение - не съм доволна от гинеколозите в "Авис Медика". Ходила съм при три гинеколози в "Авис Медика" и не останах изобщо доволна.

# 133
  • Мнения: 20
   Защо сте се насочили за гинеколог точно в "Авис Медика"? Лично мое мнение - не съм доволна от гинеколозите в "Авис Медика". Ходила съм при три гинеколози в "Авис Медика" и не останах изобщо доволна.
. Здравей, ами там съм си пуснала хормони и нали трябва да са обвързани референтните стойности на лабораторията със специалистите им Много ще съм ти благодарна ако ми препоръчаш някои от които си доволно защото ми трябва кадърен лекар.

# 134
  • Мнения: 6 584
За резултати от хормони не трябва ли мнение на ендокринолог?

Общи условия

Активация на акаунт