Бременност и холивудски тен?

  • 2 195
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 366
На мен ми спредстои сватба и съв много бяла я зя тая мяшина за автобронзант чух че се става като морков, ако отида 2 пъти на солариум какво ще ми стане.........?

# 16
  • Мнения: 5 622
А сигурно ли е това че солариумът е вреден


Все пак, бремена ли си? Щото солариума по принцип е вреден, но ако не си бременна не виждам защо чак толкова да се притесняваш  Wink

Най-вероятно нищо няма да ти стане от два пъти, но и няма да постигнеш някакъв кой знае какъв ефект.Преди сватбата си миналата година и аз ходих на солариум, иначе го избягвам  Peace

# 17
  • Мнения: 5 622
Във Варна 100% трябва да има Атама,защото ми казаха миналия юли,че им предтои отваряне на офис там.Аз от тяхната кабина съм доволна.За месец ти трябват 3 ходения ,даже може и 4 ,за да си с приличен тен.Няма петна,супер естествено стои.Миналата година беше 30лв процедурата

НЕ съм чула да има Атама....


Все пак къде във Варна правят Холивудския тен?  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 663
Бубе, ето къде е във Варна Атама от доста отдавна-Представителството се намира в централната част на Варна, на ул.Пирин или поне така пише...
А дали имат кабина в града не знам....,но когато аз се интересувах ми казаха,че до септември (миналата година) ще има ,на мен ми трябваше юли.

# 19
  • Мнения: X
Студиото е на Осми Приморски полк, малко след общината. Цената е 29 лева.

Общи условия

Активация на акаунт