Бременност и холивудски тен?

  • 2 189
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Преди малко слушах една реклама по радиото на Ergoline за холивудски тен и се зачудих дали е безвредно да се прилага при бременни жени?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Не се препоръчва със сигурност!
Лъчението на солариума може да навреди на бебето ти. Познавам момичета, които ходеха на плаж след 17.00ч по време на бременноста, но това е друго.

# 2
  • Мнения: 1 986
 А, тъкмо стана въпрос за тен,та да попитам и аз-освен при изрична лекарска забрана/надявам се да няма такава,естествено Praynig/,може ли да си спретна една морска почивка около 5-ия месец Rolling EyesТогава "съкровището" ще излиза в отпуск Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 6 794
Ей, аман от глупости!
Не можело това, не можело онова.... Rolling Eyes На море със сигурност може, ако няма лекарска забрана!Ей...ужас направо!

# 4
  • Мнения: 1 986
  Не мисля,че са глупости-нормално е да се пита,особено вече настоящи майки-все пак като ти се случва за първи път,чуваш противоречиви мнения и е съвсем естествено да се поинтересуваш! На мен например,други майки-извън форума,са ми казвали,че изобщо не е за препоръчване излагането на слънце/нямам предвид да се изпружиш в най-голямата жега/.
  Така,че съжалявам,ако съм подразнила някого!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 794
Нямах впредвид въпоса,а отговорите. Мине се не мине и се почва как не може да се ходи на море, как не знам какво не може още...ужас някакъв. При морето единственото вредно е прегяването, ама може да прегрееш навсякъде, така че...За протокола съм ходила бремнна в 4ти месец на море, печахме се в най-голямара жега в 12, само че влизах през 5 минути във водата, за да не ми е жега. Не казвам, че така трябва да се прави, добре е да се пазиш все пак. Но да е забранено, ако бременността е нормална, няма такова нещо.

# 6
  • Мнения: X
Аз питам за този тен, защото доколкото разбрах не става въпрос за сорариум, а за някаква боя. Та мисълта ми беше дали в боята няма някакви вредни химикали и т.н., които могат да увредят бебето. а колкото до плажа, аз съм от Варна и смятам да си ходя на плаж редовно.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 794
 Laughing
Аз не бих се притеснявала от този холивудски тен, надали могат да достигнат до беебто съставките. отиди в студиото и питай дали има потивопоказания при бременност, но не вярвам. Както не съм чувала автобронзантите да са опасни...а той този тен е май на този пинцип точно. newsm78

# 8
  • Мнения: X
Обадих се в студиото, става въпрос за изкуствен тен. Прави се с бои на растителна основа, нямало противопоказания за бременност.

# 9
  • Мнения: 217
Аз питам за този тен, защото доколкото разбрах не става въпрос за сорариум, а за някаква боя. Та мисълта ми беше дали в боята няма някакви вредни химикали и т.н., които могат да увредят бебето. а колкото до плажа, аз съм от Варна и смятам да си ходя на плаж редовно.

За да хване боята, първо се правят процедури със солариум... След това влизаш в една кабина и пръскат цялото тяло. След определен брой часове, според рекламата си много черен.  Thinking

# 10
  • Мнения: 2 663
Може да отидеш спокойно,не се правят процедури със солариум,просто влизаш в кабината ,5 мин и готово!От опит го знам ,бях в 3 месец когато го направих за първи път.Не вреди ваобще!!!

# 11
  • Мнения: 573
А бихте ли ми казали колко струва процедурата,къде се прави и колко издържа този тен.Благодаря ви предварително  bouquet
ps/от Варна съм.

# 12
  • Мнения: 5 103
Ей, аман от глупости!
Не можело това, не можело онова.... Rolling Eyes На море със сигурност може, ако няма лекарска забрана!Ей...ужас направо!
Да съгласна съм ако слушате някоя вманиячена , може да ви каже, че е забранено да се излиза да не настинете.
Момичета и на море ходих и не се пазих , пък си имам едно хубаво бебче.

# 13
  • Мнения: 2 663
Във Варна 100% трябва да има Атама,защото ми казаха миналия юли,че им предтои отваряне на офис(или май докарване на кабина,щото офис имали от 2004...както и да е де...не помня вече) там.Аз от тяхната кабина съм доволна.За месец ти трябват 3 ходения ,даже може и 4 ,за да си с приличен тен.Няма петна,супер естествено стои.Миналата година беше 30лв процедурата

Последна редакция: ср, 17 май 2006, 23:14 от konstans

# 14
  • Мнения: 366
 А сигурно ли е това че солариумът е вреден

Общи условия

Активация на акаунт