Адвокат в Русе

  • 5 614
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,
Моля за препоръки за добър адвокат в Русе

Благодаря

# 1
  • Виена
  • Мнения: 894
В коя сфера търсите адвокат - наказателен, по семейно и наследствено право, по административен въпрос?

# 2
  • Виена
  • Мнения: 894
Видях,че е за издръжка. Димитър Роев може да ви помогне. Колега от университета. Много кадърен.

# 3
  • Мнения: 8
Благодаря Ви

# 4
  • Мнения: 3
Здравейте , на 24 г. съм заживях  с бифшия ми без брак .След 6месеца разбрах че съм бременна .  тука вече не зная от кафе да започна . Дали че преди да забременея бившият ме тормозеше и психически и физически . В деня на сватбата в която нямаше сключване на брак , вечерта след сватбата бившият така хубаво си ме наби че как не загубих бебето незнам . Бях към края на 6 тият месец . Нея вечер колкото пъти можа да ме бие . Сутринта аз се обадих на родителитеми и те ме прибраха .по време на бременността нито веднъж не ме е питал свързано с бременността ми. Само с глупости. Когато родих , нямаше гобифшия когато записваха детето  . Но когато дойде  той незнам по каква причина влезе в родилното и ме хвана за косата и се опита да ме изкара навън . Явно за да ме бие пак . Но детето ми се роди с аномалия на сърцето. След като ме изписаха започна всичко . Аз едно че бях в много отчаяно състояние детето ми е болно аз не знаех дали ще се оправи и какво всъщност е това. След 3месец бащата едвам едвам се Макаби да дойде за да го види. И последно го видяхме когато  синът ми беше на 7месеца . След месец чух че се е оженил за трети път. Аз му бях втората но с първата има брак и развод. Тои ми беше първи брак. И след това ни дума ни вест. Но по време на всичко това имаше дело за припознаване . На което първото дело го спечели и смени трите имена на детето без да съм присъствала. Смених 3 на адвоката . Смятам че сте разбрали защо. Обжалвах стигна до София . И там го признаха . Но това лято когато случайно се срещнахме в болницата тои поиска да го види. И аз му позволих . Но когато дойде майка му аз отказах да и го покажа . И те вдигнаха скандал бившият Миме хвана за гърлото. След което аз се обадих на 112. Подадох жалба.имам и свидетели. И сега на 19 имахме дело за привременни мерки. На което се споразумяхме всяка седмица единият ден ще го вижда в детски заведения или детци кът . И ще ме взема от нас . Само аз и тои с детето за да го опознае .поканих го на празненството. И да купим подарък на детето заедно. Но предният ден от празненството. Ми се обажда че ме чака в нови пазар . И аз му казах че не се уговорихме така пращани тъкси не се качих защото ако се случи с мен нещо. Никои не отговаря . А и аз му нямам никакво доверие . После се съгласи . Дойде но детето не общува с непознати пак камили да му се качи в колата. Казах му да вземе тои аколи не аз подаръкът и да дойде утре. Тои каза аз ще доиде след час. Ок .но ми звание майка му и казва че няма да доиде,. Така вече 3та седмица отказва да идва . И на срещите идва с жена си и новородените им син . С майка си баща си бабаму и др. и при всеки разговор той ми заявява че ще стане не както аз искам а както тои каже ще ми вземе детето и ме Сплашва. Крещи ми . Когато откажа да присъства другата ми съпруга и детето. А отстранатс на адвоката нещо не ми изглежда добре.  Напрежението стреса нервите не им издържам безпомощна съм закрилата по никакъв начин не помага . Изобщо се мъчат да ми развалят психиката . От 19.12.2017г. до 31.12.2017.  ми е внесъл 57 лв за 11дни. Това  според вас на какво прилича. Несм за парите му. обяснихето не те познава . Ела запознй се да свикне с теп. И после останалите . Инати се . А и имам снимки от фейса че когато детето ми. Било на 3дена тои го нарича сводник и още подобни снимки. Моля дайте ми съвет . Просто психически се тормозя много насочете ме посъветвате ме . Как да постъпя . Едно че детето се стресира и друго че е тормозят. То е болно . Нищо че между камерен дефект. Има дупка между предградието 4мм. Сега е 3-4мм и казват че му няма нищо. То се е оправило.

# 5
  • Мнения: 3
Извинете че толкова на широко го разказах но вече незнам търся всякаква помощ . Имам и правописни грешки . Извинявам се .

Общи условия

Активация на акаунт