Вентилирано печене

  • 15 061
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 417
Някой дали може да ми обясни кога точно се ползва тази функция на фурната?

# 1
  • Мнения: 319
Аз лично - предимно за меса.

# 2
  • Мнения: 14 483
за всичко - всичко става - аз другите функции не ползвам

# 3
  • София
  • Мнения: 6 913
За сладкиши-кекса става супер smile3521

# 4
  • Мнения: 3 447
Аз за всичко я ползвам и вече само така пека - значително по-бързо и по-равномерно се изпича Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 9 846
за всичко - всичко става - аз другите функции не ползвам
PeaceДаже в момента се пече мусака във фурната на вентилатор! Grinning

# 6
Удобство е и че може да се пече на две нива.Аз например съм пекла две тави сладки едновременно само на вентилатор и става идеално.Само се чудя, дали мога две тави пица да изпека,защото я правя тънка и една тава е за мах за 4 човека?

# 7
  • Мнения: 222
Аз за всичко я ползвам и вече само така пека - значително по-бързо и по-равномерно се изпича Peace
Аз също

# 8
  • София
  • Мнения: 378
Ползвам печене с вентилатор за всичко и най-хубавото е ,че можеш и две манджи да готвиш едновременно без да се смесват миризмите  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 14 483
това за двете манджи ми е интересно - аз само веднъж пекох така гювечета с капаци и гъби в тавичка. ако и двете нямат капаци наистина ли не се смесват миризмите?
а ако пека сладки и картофи например??

# 10
  • Мнения: 649
Преди малко изпекох агнешко със зелен лук и картофи на второто ниво. Супер вкусно се получава, а и пестиш време и енергия като приготвяш основното ястие и гарнитурата.
Имам един въпрос за таймера - моят таймер е механичен и когато изтече времето, звъни съвсем слабо и за кратко. Как е при вашите фурни, има ли някой идея защо при мен се получава това?

# 11
  • София
  • Мнения: 9 846
БГ Мама ,моята фурна е Индезит с таймер.Таймера наистина не е много силен,но си писка докато не го изключа.Може би е нещо в настройките.Ако имаш книжка на печката там трябва да пише. Peace

# 12
  • Мнения: 649
Това за книжката е много добра идея, не бях се сетила Peace

# 13
  • Мнения: 649
 как приготвяте пиле на функцията "грил с вентилатор", ползвате ли тавичка или поставяте пилето направо върху скарата?

# 14
  • София
  • Мнения: 9 846
как приготвяте пиле на функцията "грил с вентилатор", ползвате ли тавичка или поставяте пилето направо върху скарата?
На моята фурна си има място за шиш,на който "набучвам" пилето.То се върти и пече равномерно чрез вентилатора.Освен на шиша не съм го пекла по друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт