ЗА ИЛИ ПРОТИВ СОЛАРИУМА?

  • 3 564
  • 34
  •   1
Отговори
От тази седмица тръгнах за първи път на солариум.Ще ме осведомите ли малко  newsm78 Аз съм със светла кожа и искам да придобия малко цвят Laughing като сложа бяло потниче да има ефект.

# 1
  • Мнения: 535
Аз съм -ЗА!Ходя редовно и мисля,че за по бяла кожа е добре да се потдържа някакъв тен! Mr. GreenПонеже ти е за първи път бих те посъветвала да се мажеш с мляко или олио за солариум,а и тена става по шоколаден!

# 2
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Солариума си е като слънцето, ако не се предпазваш ще страдаш. Солариума изсушава повече кожата, затова задължително позлвай козметика за соларум, както преди да отидеш така и след. Нали не искаш да заприличаш на сбръчкана стара лачена чанта?  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 9 464
Здравословен тен няма. Naughty
Против съм.
Има доста теми назад по този въпрос. Wink

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Против.

# 5
  • Мнения: 202
Здравословен тен няма. Naughty
Против съм.
Има доста теми назад по този въпрос. Wink
Напълно съм съгласна с мнението на kopche newsm10
Против!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Оф Болната ми тема ooooh! Ходя на солариум, защото и аз съм много бяла. Всичко добре, но като ходих последния път при козметичката, тя : аууууу какви са тия петна. Вика да го спирам че са започнали да ми се появяват пигментни петна оъ бременността и сега се увеличавали Sad
Още обмислям  newsm78
Ама много се харесвам черничкааааааа Laughing

# 7
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Преди да ходя на море по принцип правя 5-6 процедури в солариум, защото кожата ми е много бяла и въпреки че не се пека, а стоя повечето време под чадъра, така се чувствам по-добре.
Правя кратки процедури по 5-7 мин.

Не знам как ще прозвучи но преди години имах проблеми от облъчването в солариум   #Crazy Без да навлизам в подробности ще кажа само, че такова беше мнението на моя АГ лекар.



# 8
  • Мнения: 4 621
За!  До сега не съм имала проблем от солариум Grinning

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
С две ръце съм за солариума!Само,че много предпазливо-мажеш с лосионите преди и след и отначало по-малко.Аз,поради липса на време стоях 30 мин. и след това щях да умра едно сърцебиене и главоболие-абе с две думи умната!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Оххх, ще ми се и аз да опитам, ама няка не ми стиска. Все си мисля, дали няма да има някакви странични "ефекти".   newsm78

# 11
  • Мнения: 1 205
ЗА, но умерено печене без да се прекалява и не целогодишно.

# 12
Благодаря ви момичета newsm10,доста ме поуспокоихте.Отначало се двоумях,но нали знаете и ние искаме да сме хубави какво от това ,че висиме по градинките.Честно да ви кажа ,първите пъти щях да получа удар от страх беше малко гадничко и доста топло,но ТРАЙ БАБО ЗА ХУБОСТ sun

# 13
  • Русе
  • Мнения: 659
Твърдо За.
Обикновено правя най-много 10 процедури годишно. Напълно достатъчни са Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 35 931
Ходя на солариум , но дори за себе си немога да реша - пречи ли или не.
Моите притеснения са свързани с това,че  кожата се състарява по-бързо.
Моята козметичка казва така: " Не-е-е-е , никакъв солариум, ти знаеш ли след 3-4 години на какво ще прилича кожата ти."
А тя не е обикновенна козметичка, а  е учила медицинска козметика (много добър специалист е , учила е вкл. и лечебни растения, преподавала е в СУ- много е добра.)
За един определен период бях спряла да ходя ,защото доста ме беше наплашила.
От скоро обаче пак ходя .Стоя по 10 мин (през 3-4 дена)
Дали няма да съжалявам след време? newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт