Спечелете новия Lipikar stick AP+

  • 12 670
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 851
За голямо съжаление атопичният дерматит е  доста често срещано  възпаление на кожата. Характеризира с наличие на сърбеж, суха кожа и екзема... Напоследък все повече хора страдат от него. При мен кожата се възпалява от време на време, като ми се появяват червени петна и сърбят ужасно. Пробвам всякакви мазила, вземам витамини, придържам се към памучните дрехи.

# 76
  • Мнения: 6 005
Много неприятно възпаление. Сърбеж, суха и люспеста кожа.
С кремове за лице не се получава.

# 77
  • Мнения: 477
Знам , че атопичния дерматит се характеризира със много суха кожа , сърбеж и понякога екземи.Трябва да се използва много подхранваща и хидратираща козметика .

# 78
  • Мнения: 39 240
Атопичния дерматит е ужасно преживяване за малките деца. Живеят с диети, ограничения, специална козметика.
А. Д. е нарушение в структурата на дермата. Кожата трябва да се овлажнява допълнително, за да не се стига до получаване зачервявания, сърбеж и т.н.

# 79
  • София
  • Мнения: 553
Атопичния дерматит е възпаление на кожата,като все по-често се среща,най-вече при децата.

# 80
  • Мнения: 2 682
Атопичнкия дерматит е възпаление на кожата. Тя е суха и често сърби и се лющи или е зачервена.

# 81
  • Мнения: X
Знам че при атопичния дерматит кожата е много суха, сърбяща и чувствителна. Имах такъв проблем с моята дъщеричка, когато беше бебе, а за съжаление и сега отскоро по тялото й има много сухи и дразнещи участаци, така че с радост бихме пробвали Вашия успокояващ стик, тъй като до момента вече няколко предписани продукта не помагат особено...

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Детето ми беше с атопичен дерматит, но с серията на Липикар състоянието се подобри. Ползваме продуктите години наред.

# 83
  • Мнения: 1 265
Дерматита, започва като зачервяване на кожата, което започва да сърби и дразни.По-късно на това място кожата стои суха.Къпането трябва да става със специално олио, богато на уреа и др.масла, защото стандартните шампоани изкушават.

# 84
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 157
Синът ми е със себореен дерматит и използването на специализирана козметика (включително  ЛА РОШ-LIPIKAR AP +) ни помага да поддържаме нормално състоянието на кожата му.

# 85
  • Мнения: 1 480
Атопичния дерматит е възпаление на кожата,като все по-често се среща,най-вече при децата.
В отделните възрасти,симптомите може да са различни. Когато имунната система ни е слаба,също може да доведе до това заболяване.

# 86
  • Мнения: 72
Aтопичният дерматит е сериозен проблем, все по-често срещан при малки деца. Синът ми имаше такъв проблем, но с подходяща козметика и естествени материи дрехи, проблема изчезна.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Атопичният дерматит е заболяване, при което кожата е много суха и раздразнена. Синът ми беше диагностициран с "атопична екзема", когато беше бебе. Кожата на сгъвките му беше толкова напукана, че имаше дори кръв. Изключително неприятно... С помощта на класическа хомеопатия се оправи за месец и оттогава не е имал никакви проблеми.

# 88
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Сблъсквала съм се с атопичния дерматит,много пъти.Децата имаха много тежък такъв.Кожата се цепеше и ставаше на рани. Моята кожа също е суха и склонна към атопия и мисля че този крем ще ми се отрази добре.
В много случай атопичния дерматит при бебетата може да отключи астма.Както се получи при моите деца.Той не е безобиден проблем и качествената козметика е много важна
Ползваме други ваши продукти и много ще се радвам да изпробвам и този.

# 89
  • Русе
  • Мнения: 174
Атопичният дерматит е кожно заболяване

Общи условия

Активация на акаунт