стрии????

  • 5 161
  • 28
  •   1
Отговори
кажете нещо за премахване на стрии????

# 1
  • Мнения: 1 860
 Хирургична намеса...  bouquetИма разни клиники,ако можеш да си го позволиш финансово,ако не като мен например,ще трябва да се примирим.Аз лично съм опитвала много кремове,зехтин и какво ли още не,без ефект.Ако бях събрала парите дадени за такава козметика до сега да съм си решила проблема. #Crazy

# 2
# 3
  • Мнения: 4 806
преборване на стрии се постига само с оперативна намеса

Понеже явно си отскоро тук, препоръчвам ползване на търсачка или намиране на тити, която наскоро се потруди да обобщи всички теми за стриите. С което обяснявам постинга на Биби.

# 4
  • Мнения: 9 901
ой, милото то. Стрии му се появили Sad
 Mr. Green аре виж ми подписа  Mr. Green
обновен е!

# 5
  • Мнения: 6 155
С което обяснявам постинга на Биби.

 smile3521 Веднага ме разконспирира  smile3503

# 6
  • Мнения: 5 103
Няма такова нещо , което да заличава стрии, поне аз не съм намерила/ а съм търсила доста/

# 7
  • София
  • Мнения: 122
Аз все повече се убеждавам,че трябва да си заобичам стриите Thinking,та нали са част от мен...а човек трябва да се обича,колкото се може повече!Опитвам се да извлека нещо позитивно от цялата тая история със стриите...макар,че е дооооста трудно Close

# 8
  • Мнения: 755
Няма такова нещо , което да заличава стрии, поне аз не съм намерила/ а съм търсила доста/
  А има има аз съм живия пример за това!!!!! Ползвам продуктите на "Леокрема" и  имам видим резултат! Не вярвах но постоянството в "терапията" ме убеди в противното. Затова мисля да продължавам в този дух..... в този смисъл някой да знае нещо и за гела на "Нивеа" против стрии и целулит дали е ефективен та да знам дали да сменя малко с него или да си карам с изпитаната "Леокрема"?! Laughing Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Fortune, ако може снимки преди и сега, плийз. Grinning

# 10
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Който не открива Тити, тя го открива! Особено когато става въпрос за стрии!

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
 Whistling Whistling Whistling

# 12
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
 Mr. Green.Тъкмо щях да викам тити по водосточната тръба и тя вече се разписала.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моите не са много, само отстрани на хълбоците, но и аз не мога да си позволя хир.корекция. Така че давайте, ако знаете, козметични марки.  #Crazy

# 14
  • Мнения: 730
Абе хора,стига с тези стрии бе,има цял ферман в подписа на тити ooooh!,но и всичко да прочетеш ще си ходиш със стрии цял живот освен ако не ги премахнеш по ОПЕРАТИВЕН път,няма крем който е в сила да ги заличи(за съжаление,защото и аз имам,но май вече се примирих,те поне мойте са на скрити места Party),това е разкъсана тъкан все пак Peace

Общи условия

Активация на акаунт