Х Фактор България, сезон 5, тема 3

  • 70 507
  • 471
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 12 401
Честито на групата! Не гледах внимателно, защото ми беше скучно. Харесах само дуетните изпълнения. Кристиан го харесвам много, но не разбирах какво пее на българки. Grinning Водещите бяха кошмарно наконтени. Мисля, че Йоана ще се изявява повече от победителките. Тя е от любимия типаж на Саня.

# 211
  • Мнения: 5 461
Финалът като цяло ми хареса, добре се представиха всички. Радвам се за групата, за тях бях. Сетих се защо не харесвах Християна в нейния сезон... стерилно усещане като в болнична стая, отново изпитах същото. Плашещо перфектна, но без грам емоция. Радвам се, че отново чух Кристиян и Мишето.

# 212
  • София
  • Мнения: 22 735
Християна Луизу има кристален глас! С такава лекота взима високите тонове. Гласът й е като шлофован диамант! Да, перфекционистка е! Нима това е лошо?!  Shocked

# 213
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Въобще не е лошо, нито видях това да се коментира. Става въпрос за предаване на емоция. И на мен не ми я предаваше в нейния сезон.

Радвам се за момичетата! Както и за Йоана.

# 214
  • София
  • Мнения: 12 401
Аз харесвам Християна и ме е яд, че изчезна от сцената и няма никакво развитие.

# 215
  • София
  • Мнения: 22 735
За много от изпълнителите няма информация как се развива тяхната кариера. На финала на Х Фактор разбрахме за Кристиян, че е много зает и не е имал време за репетиции с Йоана....
Доколкото знам, Христиана Луизу следва оперно пеене.

# 216
  • Мнения: 3 495
За много от изпълнителите няма информация как се развива тяхната кариера. На финала на Х Фактор разбрахме за Кристиян, че е много зает и не е имал време за репетиции с Йоана....
Кристиан кацна вчера преди обед от Русия, затова не са репетирали предишните дни. Наистина има много ангажименти там, постоянно пътува, записва нови песни и готви албум.

# 217
  • София
  • Мнения: 22 735
За много от изпълнителите няма информация как се развива тяхната кариера. На финала на Х Фактор разбрахме за Кристиян, че е много зает и не е имал време за репетиции с Йоана....
Кристиан кацна вчера преди обед от Русия, затова не са репетирали предишните дни. Наистина има много ангажименти там, постоянно пътува, записва нови песни и готви албум.

Toва е много хубаво, но от друга страна и много несериозно. Щом имаш много ангажименти, не поемаш нови. Защото Х Фактор е много сериозен ангажимент. Кристиян е вече утвърдено име на поп сцената и не трябва да допуска това да се случва.  Mr. Green А вие явно сте много "навътре" в нещата с Кристиян..... newsm78

# 218
  • Мнения: 3 495
А вие явно сте много "навътре" в нещата с Кристиян.....
Явно е така.

# 219
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
На някой не му харесва Християна Луизо, а на мен така и Кристиан Костов не можа да ми хареса. Нито преди, нито сега...Не ми е симпатичен визуално, а сега още по - малко. Акцента му ме дразни и това, че използва българския Х фактор като трамплин, а сега се държи като " АЗ не съм от тук и съм за малко..." Може и да не звуча логично, но не ми е хубаво усещането за него.

# 220
  • Мнения: 11 737
" АЗ не съм от тук и съм за малко..." Може и да не звуча логично, но не ми е хубаво усещането за него.
Така се получиха нещата май.
Руснаците си го "прибраха".
Следващата година, на Евровизия за Русия Simple Smile
Каста още не е започнал, но като гледам от БГ страна, как малки и големи споделят за някаква ДИА, как трябвало нея да изберат. Чух я. Ами...

# 221
  • Мнения: 46 510
Доколкото знам, Христиана Луизу следва оперно пеене.[/color]
Още на кастинга каза, че вече е завършила Консерваторията.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 2 418
По принцип не обичам да се нахлувам в разни теми, но реших да си дам мнението.
Мъчно ми става когато чета хейтърски тип коментари за Кристиан, Григор Димитров и за други хора, които са прославили България.
Нека не забравяме, че Кристиан е дете, само на 17 години. И даде на държавата ни много.
Роден в Русия, говори руски като основен език и българският му е страхотен според мен.
Чуйте тази чиста българка как говори и какъв акцент има http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/izkustvenijat-in … i-badeshteto.html
Нека Кристиан има възможността да пробие на световната сцена - няма нищо лошо. Поканиха го да пее на Мис Свят, спечели страхотна европейска награда. Има ангажименти и в Русия и в Казахстан, харесват го в Полша, Гърция и т.н.
Самият той винаги казва, че не е забравил от къде е тръгнал и кое го изстреля на световната сцена. Но за да остане там - трябва много работа.
Мъчно ми е, че вместо да се радваме и да подкрепяме такива таланти ний тук си ги плюем.

# 223
  • Мнения: 13 082
Длъжни ли сме всички да харесваме едно и също? Аз мисля, че всеки си има право на личен вкус. На мен не ми е по вкуса Кристиян, но не преча на другите да го харесват. Аз не карам никой да харесва Ейми Уайнхаус примерно.

# 224
  • София
  • Мнения: 7 873
...  Щом имаш много ангажименти, не поемаш нови. Защото Х Фактор е много сериозен ангажимент. Кристиян е вече утвърдено име на поп сцената и не трябва да допуска това да се случва.  ...

Ами да приемем и другата версия ,че не той се е натискал да участва, а Халваджиян е дал зор да вмести Х-Фактора в програмата си. Освен това Маги хептем мина тая година ей така с много икономии.

Общи условия

Активация на акаунт