Х Фактор България, сезон 5, тема 3

  • 70 495
  • 471
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 510
Е няма лошо в участията на Кристиан по света.Дано и Кипър покани Христиана   тази година , да се изяви на Евровизия .В едно от последните си интервюта за Руска телевизия ,Кристиан каза ,че е българин ,баща му е българин ,майка му е казачка и е много по логично да представлява България, а не Русия.Е ние обаче си го плюем ,а пък той непрестано благодари за дадената възможност светът да го забележи.

# 226
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
А, бе кой го плюе, бе хора?...Много навътре взехте нещата нещо. Трябва ли всеки участник в Х фактор да ми е любим.? Нека се развива Кристиан  - все ми е тая. И какво толкова е направил за България? Какво се промени след като стана втори на Евровизия. Направи известен себе си! Казвал, че не е забравил от къде е тръгнал - паживьом увидим, както се казва. Много сме наивни на моменти ми се струва! Та от едно просто споделяне, че не го харесвам, големи изводи се направиха, че и хейтър станах:smiles:Stuck Out Tongue

# 227
  • Мнения: 13 082
Абе я веднага да започваш да го харесваш и да го възхваляваш. А ма ха! Бива ли такова нещо!

И аз нещо не разбирам с какво хейтваме? Талант има, не го отричам, но не съм длъжна да го харесвам. И Азис има талант, защо не го възхвалявате?

# 228
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Абе я веднага да започваш да го харесваш и да го възхваляваш. А ма ха! Бива ли такова нещо!

И аз нещо не разбирам с какво хейтваме? Талант има, не го отричам, но не съм длъжна да го харесвам. И Азис има талант, защо не го възхвалявате?
А,сега като каза и за Азис...А, бе май съм си хейтърка Weary

# 229
  • Мнения: 3 495
И какво толкова е направил за България? Какво се промени след като стана втори на Евровизия. Направи известен себе си! Казвал, че не е забравил от къде е тръгнал - паживьом увидим, както се казва. Много сме наивни на моменти ми се струва!
Тъй де. Нито пенсиите вдигна, заплатата ми и тя си е същата, токът не поевтиня, сега и сняг ще завали по Коледа, та и проблеми по пътищата се очертават. Въобще - нищо не направи Кристиан за България, само себе си гледа - албуми, песни, глупости. Дано поне някоя песен за европредседателството ни да напише, че да му го пишем като актив. Много сме наивни на моменти, ми се струва, чак даже леко глуповати.

# 230
  • София
  • Мнения: 7 871
... И Азис има талант, защо не го възхвалявате?

Защото не го използва.

# 231
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
чак даже леко глуповати

АААА, не е леко...Anguished Бая си е ама каква да правиш - светът е голям и глупостта дебне от всякъде.Rolling Eyes
р.р. Бях сигурно, че някой ще изтълкува думите ми по този начин и ще се развихри на тема пенсии, заплати и токове...Не съм изненадана...Но пък и в обяснителен режим не ми се влиза. Останете си със здраве:plus1:

# 232
  • София
  • Мнения: 12 399
На 24.12 от 20.00 ч. ще дават по Нова коледен концерт с участници от всички сезони.

# 233
  • Мнения: 3 495
На 24.12 от 20.00 ч. ще дават по Нова коледен концерт с участници от всички сезони.
Скрит текст:

# 234
# 235
  • София
  • Мнения: 12 399
Бляк Sick Не ми харесва как изглежда.

# 236
  • София
  • Мнения: 619
Ужас... Във Фактора беше миловидно дете, но сега е заприличал на жена. Спрях да го следя във Фейсбук заради непрестанните му лиготии. Като глас и сценично присъствие е страхотен.
Много съжалявам за Християна. След победата си има повече изяви като рекламно лице на НМ, отколкото като музикален изпълнител. Дано, след като й изтече договорът със Саня, да си намери правилния продуцент.

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 2 417
http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/kristian-kostov- … na-krasavici.html

за всеки, който иска да отдели малко време и да чуе Кристиан.
Според мен не е задължително всеки да го харесва и не това казах с миналия си пост.

# 238
  • Испания
  • Мнения: 37 503
http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/kristian-kostov- … na-krasavici.html

за всеки, който иска да отдели малко време и да чуе Кристиан.
Според мен не е задължително всеки да го харесва и не това казах с миналия си пост.

Благодаря.

Харесвам много Кристиан, но след Евровизия ми се струва, че доста му се завъртя главата. Съдя по клипчетата и снимките, които качва в интернет, и по новата му визия. С тази изрусена коса "олеква" и /за мен/ "поведението" му в социалните мрежи е доста кифленско. Дано греша.



Харесвам Кристиан на снимката вляво.

Последна редакция: ср, 20 дек 2017, 20:29 от smileys

# 239
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 772
Кристиян има глас и може да пее детето и най - важното  за мене е, че ми е приятно да слушам песните му.
Колкото до "кифлата"  явно се старае момчето, но не може да стигне други рожби на фактора - Тита,  Гери-Никол, Дара от една страна, Жана - от друга. Нали знаете - всеки е луд с номера си! Да живее шоуто!

Общи условия

Активация на акаунт