Най-щастливата бъдеща мама - как да кажа на таткото и роднините?

  • 7 883
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте момичета искам да ви се похваля, през август живот и здраве и аз ще ставам мама!!
Давайте идей как да кажем на таткото и другата част от семейството!❤❤

Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 10:32 от bubanka

# 1
  • Мнения: 579
Плодът на нашата любов цъфти в околоплодните ми слънчеви води  Joy

# 2
  • Мнения: 8 850
Ето как любимата ми влогърка казва на таткото, а ето как на роднитните.

# 3
  • Мнения: X
А какво му има на старомодното изречение "ще ставаш татко/баба/дядо..."

Влогърката и споделянето на интимни семейни моменти онлайн по такъв начин ще оставя без коментар.

# 4
  • Мнения: 18 575
През август ще ставаш мама? Значи максимум преди десетина дни да си забременяла. Доста бързо си разбрала, макар че и по-бързи от теб съм чела - разбират още в момента на оплождането. За роднините защо не изчакаш 1-2-3 месеца, преди да ги зарадваш с благата вест? За таткото може би е добре първо да минеш през гинеколог, преди да му съобщиш.

# 5
  • Мнения: 46 403
Не е бързо, вече е с поне 1 седмица закъснение. Нормално е да направи тест и да иде на лекар.

За съобщаването - предпочитам просто да се каже, от другите изненади тръпки ме побиват. Прецени мъжът ти какъв тип човек е и съобрази начина с неговия характер.

За таткото може би е добре първо да минеш през гинеколог, преди да му съобщиш.
Никога не бих отишла на първи ехограф сама. Първо казах на бащата - и двама на лекар.

За роднините съм съгласна да се изчака до 3-ти месец. Не от суеверия, чиста практичност, нещата в началото са много крехки, не е нужно после всеки да звъни по телефона - какво става.

# 6
  • Мнения: 2 123
Само като влогърката не съобщавай на мъжа си.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 13
А какво му има на старомодното изречение "ще ставаш татко/баба/дядо..."

Влогърката и споделянето на интимни семейни моменти онлайн по такъв начин ще оставя без коментар.
И за мен това е прекалено толкова интимни неща да се качват в социалните мрежи, но се пак е мило да споделиш със света толкова блага вест.😇

# 8
  • Мнения: 414
Аз без да съм гледала от влогърката, му приготвих подаръчно пликче, с 4-5 теста(положителни) , чорапки-сини и розови и два листа с послания. Не съм го качвала в Интернет, разбира се. Но ужасно много се зарадва и го имам записано на клип.
Чувството после да видиш отново реакцията му е уникално. И смея да твърдя, че доста повече се зарадва от мъжа на тази от клипа, смееше се с глас и направо ми се стопля сърцето като се сетя. А може би е по-емоционален просто ...

# 9
  • Майнатаун
  • Мнения: 437
И аз съвсем скоро разбрах, че съм бременна. Gift Heart На бащата казах същия ден, по стария традиционен начин - "Любов моя, ще ставаме родители", като в същото време му подадох една малка малка кутийка с теста и един чифт бели чорапки. На роднините още не сме съобщили, но скоро и това предстои. Не сме замисляли игри или подаръци, а просто на вечеря в подходящ момент ще го споделим.
Желая ти лека бременност.Heartpulse

# 10
  • Мнения: 13
И аз съвсем скоро разбрах, че съм бременна. Gift Heart На бащата казах същия ден, по стария традиционен начин - "Любов моя, ще ставаме родители", като в същото време му подадох една малка малка кутийка с теста и един чифт бели чорапки. На роднините още не сме съобщили, но скоро и това предстои. Не сме замисляли игри или подаръци, а просто на вечеря в подходящ момент ще го споделим.
Желая ти лека бременност.Heartpulse
Благодаря и на теб!❤❤

# 11
  • Мнения: 18 575
Добре де, наистина ли го приемат положително, ако им връчиш, дори и красиво опакован, опикания тест?  newsm78 Аз не бих искала да ме карат да пипам такова нещо, опикано от друг човек. Даже и от мен си ме е гнус, затова веднага съм ги хвърляла, след като видя резултата.

# 12
  • Мнения: 414
Съвсем наистина,  смееше се с най-силния смях и всеки един го извади и огледа поодделно, аз ги бях вързала всичките с панделка, с идеята да не ги разделя и гледа, а да се сети. Но той обходи всичко и още се пази плинкчето в целия му вид, сложил си го е в гардероба. Минали са 7 месеца, явно не е гнуслив.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 36 430
Зависи от човека. Някои са емоционални, някои са по-обрани откъм показ на чувства. Съобрази го с него, но наистина стандартната реплика "ще ставаме родители" е универсална в този случай.

# 14
  • Мнения: 46 403
Добре де, наистина ли го приемат положително, ако им връчиш, дори и красиво опакован, опикания тест?  newsm78...
Не е нужно да го пипа точно на капнатото място.
Радват се, да.

Общи условия

Активация на акаунт