Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 3

  • 85 616
  • 762
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 696
Добре дошли в темата за медицински комплекс „д-р Щерев”   bouquet



Сайт на болницата


Цената за раждане в болницата за здравноосигурени пациентки е 2195 лв, независимо нормално или секцио.


Предишни теми:
1
2

# 1
  • София
  • Мнения: 22 852
Благодаря за темата! Дано нямаме поводи за оплакване. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 401
И аз благодаря за темата! С интерес следя всякаква информация Simple Smile

# 3
  • Мнения: 580
Благодаря за темата! Записвам се. И за да не е само запис ще кажа по повод на лабораторията, че доколкото знам тя си е на клиниката, но имат сключен договор и с цибалаб, където се извършват някои по-специализирани изследвания, за които явно Щерев нямат апаратура. Такива са тестванията за бхс.

# 4
  • София
  • Мнения: 820
Значи затова не се чете приемат ли с направления или не... Аз пък дори не съм се замисляла, че може да изследвам нещо с направление Weary хубаво, че напоследък изследвам предимно неща по пакет...

# 5
  • София
  • Мнения: 11 672
да се запиша и аз. Обмислям посещение за януари Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 401
Все пак днес минах тонове и после при Арабаджи.
Девойките на рецепцията на ет 1 се зачудиха въобще, че имам записан час за тонове. После, тъй като бях на ФМ на 7ми, Арабаджи каза на 20 да ида пак - тонове и при нея за УЗ. Часове разбира се няма вече за тонове Grinning Девойката на рецепцията на ет2 каза “Елате, когато ви е удобно след 8ч”. Таа даа Simple Smile И да се мръщят и да не мръщят, като няма часове, а трябва да се ходи Simple Smile няма какво друго да направим.

# 7
  • Мнения: 731
ама защо записвате часове за тия тонове, като няма никакъв смисъл от това... Отиваш , когато ти е удобно да си го съчетаеш с твоя АГ и това е. Никой няма да ви върне, че сте без час за тонове или преглед..

# 8
  • Мнения: 743
Да ви кажа по-добре че лабораторията не работи с направления, иначе сутрин бременни и жени в стимулация ще трябва да висят по 2 часа...

# 9
  • София
  • Мнения: 2 401
Защото всеки път докторката казва Simple Smile виж кога има часове за тонове на тая или тая дата. В началото дори не знаех, че има часове за тях.
Права си за направленията. Тогава опашката щеше да е до кафенето...

# 10
  • София
  • Мнения: 820
И на мен всеки път аг ми записва час за тонове

# 11
  • Мнения: X
Искам да попитам ако има такива от вас, които се следят с оптимален пакет в Щерев, относно изследването фетална ехокардиография, което е включено в пакета. Следящата ме лекарка, на последния ми преглед, спомена, че трябва да се запиша за втора фетална морфология, което успях да направя с 200 зора в последния ден от срока, тъй като звъня един ден и графика не е излязъл, звъня на другия ден и графика до края на месеца вече е пълен?(става въпрос за втора фетална, която  се прави между 19 и 23 седмица, д-р Чавеева)...
Та за феталната ехокардиография - платила съм си я в пакета, ще я направя? Но тя задължително изследване ли е? Защо в такъв случай не ми се напомни и за нея? Има ли момичета, които са я минали, да споделят мнение за д-р Евтимова и самото изследване? (Отново вмятам оплакване - също звъня един ден, няма график, на другия беше пълно до края на месеца и отново се записах за извън срока подаден в сайта 18-22 седмица... ще бъда края на 23та, но нямах избор)...

P.S. В тази връзка може ли някой да ми обясни госпожиците на регистратурата ли ни мотаят или как така може един ден да няма график, на другия всичко да е пълно и  да няма часове? Нали се гонят гестационни срокове? На телефона ли трябва да се дежури през 2 часа, всеки ден, за да успее човек да си запише удобен час в гестационне срок...

# 12
  • Мнения: 3 403
Искам да попитам ако има такива от вас, които се следят с оптимален пакет в Щерев, относно изследването фетална ехокардиография, което е включено в пакета. Следящата ме лекарка, на последния ми преглед, спомена, че трябва да се запиша за втора фетална морфология, което успях да направя с 200 зора в последния ден от срока, тъй като звъня един ден и графика не е излязъл, звъня на другия ден и графика до края на месеца вече е пълен?(става въпрос за втора фетална, която  се прави между 19 и 23 седмица, д-р Чавеева)...
Та за феталната ехокардиография - платила съм си я в пакета, ще я направя? Но тя задължително изследване ли е? Защо в такъв случай не ми се напомни и за нея? Има ли момичета, които са я минали, да споделят мнение за д-р Евтимова и самото изследване?
Скрит текст:
(Отново вмятам оплакване - също звъня един ден, няма график, на другия беше пълно до края на месеца и отново се записах за извън срока подаден в сайта 18-22 седмица... ще бъда края на 23та, но нямах избор)...

P.S. В тази връзка може ли някой да ми обясни госпожиците на регистратурата ли ни мотаят или как така може един ден да няма график, на другия всичко да е пълно и  да няма часове? Нали се гонят гестационни срокове? На телефона ли трябва да се дежури през 2 часа, всеки ден, за да успее човек да си запише удобен час в гестационне срок...

Здравей,
аз правих фетална ехокардиография, защото и при мен беше част от пакета. Да кажа само, че беше през 2016г.  Но за нея ми напомни д-р Чавеева, която каза че въпреки, че няма нужда - плода беше добре, тъй като съм си я платила, да се запиша. Самото записване беше супер лесно - т.е. успях да запиша час за следващата седмица.
Д-р Евтимова беше много мила и безкрайно търпелива. Моето юначе не обичаше да го преглеждат и жената го "гони" буквално 1 час, за да направи свестни изследвания. Обясни ми всичко по време на прегледа и ми даде разпечатка от заключението си. Това ми беше първото копие от изследване по време на бременността. Общо взето, останах много доволна от прегледа.
Предполагам, че твоята лекарка не ти е напомнила за него, защото всичко с бебчето е наред, т.е. не е задължително да го правиш. Пък тя едва ли помни с какъв пакет си, за да се сети че си го платила. Ако можеш , направи го - не боли и е полезно.

# 13
  • Мнения: X
Искам да попитам ако има такива от вас, които се следят с оптимален пакет в Щерев, относно изследването фетална ехокардиография, което е включено в пакета. Следящата ме лекарка, на последния ми преглед, спомена, че трябва да се запиша за втора фетална морфология, което успях да направя с 200 зора в последния ден от срока, тъй като звъня един ден и графика не е излязъл, звъня на другия ден и графика до края на месеца вече е пълен?(става въпрос за втора фетална, която  се прави между 19 и 23 седмица, д-р Чавеева)...
Та за феталната ехокардиография - платила съм си я в пакета, ще я направя? Но тя задължително изследване ли е? Защо в такъв случай не ми се напомни и за нея? Има ли момичета, които са я минали, да споделят мнение за д-р Евтимова и самото изследване?
Скрит текст:
(Отново вмятам оплакване - също звъня един ден, няма график, на другия беше пълно до края на месеца и отново се записах за извън срока подаден в сайта 18-22 седмица... ще бъда края на 23та, но нямах избор)...

P.S. В тази връзка може ли някой да ми обясни госпожиците на регистратурата ли ни мотаят или как така може един ден да няма график, на другия всичко да е пълно и  да няма часове? Нали се гонят гестационни срокове? На телефона ли трябва да се дежури през 2 часа, всеки ден, за да успее човек да си запише удобен час в гестационне срок...

Здравей,
аз правих фетална ехокардиография, защото и при мен беше част от пакета. Да кажа само, че беше през 2016г.  Но за нея ми напомни д-р Чавеева, която каза че въпреки, че няма нужда - плода беше добре, тъй като съм си я платила, да се запиша. Самото записване беше супер лесно - т.е. успях да запиша час за следващата седмица.
Д-р Евтимова беше много мила и безкрайно търпелива. Моето юначе не обичаше да го преглеждат и жената го "гони" буквално 1 час, за да направи свестни изследвания. Обясни ми всичко по време на прегледа и ми даде разпечатка от заключението си. Това ми беше първото копие от изследване по време на бременността. Общо взето, останах много доволна от прегледа.
Предполагам, че твоята лекарка не ти е напомнила за него, защото всичко с бебчето е наред, т.е. не е задължително да го правиш. Пък тя едва ли помни с какъв пакет си, за да се сети че си го платила. Ако можеш , направи го - не боли и е полезно.


Благодаря ти за отговора и мнението Simple Smile Засега всичко с бебчето е наред, просто преди такива прегледи почва да ме тресе някакъв страх, но ще го направя изследването.

# 14
  • София
  • Мнения: 820
Искам да попитам ако има такива от вас, които се следят с оптимален пакет в Щерев, относно изследването фетална ехокардиография, което е включено в пакета. Следящата ме лекарка, на последния ми преглед, спомена, че трябва да се запиша за втора фетална морфология, което успях да направя с 200 зора в последния ден от срока, тъй като звъня един ден и графика не е излязъл, звъня на другия ден и графика до края на месеца вече е пълен?(става въпрос за втора фетална, която  се прави между 19 и 23 седмица, д-р Чавеева)...
Та за феталната ехокардиография - платила съм си я в пакета, ще я направя? Но тя задължително изследване ли е? Защо в такъв случай не ми се напомни и за нея? Има ли момичета, които са я минали, да споделят мнение за д-р Евтимова и самото изследване?
Скрит текст:
(Отново вмятам оплакване - също звъня един ден, няма график, на другия беше пълно до края на месеца и отново се записах за извън срока подаден в сайта 18-22 седмица... ще бъда края на 23та, но нямах избор)...

P.S. В тази връзка може ли някой да ми обясни госпожиците на регистратурата ли ни мотаят или как така може един ден да няма график, на другия всичко да е пълно и  да няма часове? Нали се гонят гестационни срокове? На телефона ли трябва да се дежури през 2 часа, всеки ден, за да успее човек да си запише удобен час в гестационне срок...

Здравей,
аз правих фетална ехокардиография, защото и при мен беше част от пакета. Да кажа само, че беше през 2016г.  Но за нея ми напомни д-р Чавеева, която каза че въпреки, че няма нужда - плода беше добре, тъй като съм си я платила, да се запиша. Самото записване беше супер лесно - т.е. успях да запиша час за следващата седмица.
Д-р Евтимова беше много мила и безкрайно търпелива. Моето юначе не обичаше да го преглеждат и жената го "гони" буквално 1 час, за да направи свестни изследвания. Обясни ми всичко по време на прегледа и ми даде разпечатка от заключението си. Това ми беше първото копие от изследване по време на бременността. Общо взето, останах много доволна от прегледа.
Предполагам, че твоята лекарка не ти е напомнила за него, защото всичко с бебчето е наред, т.е. не е задължително да го правиш. Пък тя едва ли помни с какъв пакет си, за да се сети че си го платила. Ако можеш , направи го - не боли и е полезно.
+1. Доволна съм от Евтимова. На мен също не ми бяха казали да го направя, а когато аз попитах реакцията беше еееее вече трябваше да е направена....аз ли да знам кога се пускат различните изследвания и прегледи? Не знам, принципно това изследване се прави при нужда, сигурно поради тази причина става така.

Общи условия

Активация на акаунт