Вън е зима, сняг вали, а в мен МАЙско сърчице тупти.-ТЕМА 3

  • 76 769
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10



ТЕМА 3.





НАШИТЕ ТЕРМИНИ

Скрит текст:
1 МАЙ
2 МАЙ
3 МАЙ

Румяна88 - втора бременност

Майка на принцеса - втора бременност

Monik 616 - София - втора бременност

4 МАЙ

Puffy1988 - София - втора бременност

5 МАЙ

BeReady - София - втора бременност

6 МАЙ

juliet_0308 - гр. Смолян - втора бременност

ники28


7 МАЙ
8 МАЙ
9 МАЙ
10 МАЙ
11 МАЙ
12 МАЙ

stefalex  - гр. София - втора бременност

tzvet14 - гр. Мюнхен (Германия), Ст.Загора (България) - първа бременност

Marieta Koleva- Fileva - гр. Варна

13 МАЙ

^Kalimera^ - София (Австрия) - втора бременност

14 МАЙ

Karina_sofia - София - втора бременност

15 МАЙ

Гери Гери - гр.Пловдив - трера бременност

16 МАЙ

Alexandrovska - гр.Бургас - втора бременност

17 МАЙ
18 МАЙ
19 МАЙ
20 МАЙ
21 МАЙ
22 МАЙ

DivaOrhideq - 30г., гр.Ловеч- първа бременност

23 МАЙ
24 МАЙ
25 МАЙ
26 МАЙ
27 МАЙ
28 МАЙ
29 МАЙ
30 МАЙ
31 МАЙ




ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ

БРЕМЕННОСТ ПО СЕДМИЦИ
МЕДИЦИНСКИ КАЛЕНДАР
БИОЛОГИЯ НА ВЪТРЕУТРОБНОТО РАЗВИТИЕ
РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ПЪРВА И ВТОРА
БРЕМЕННОСТ

ЛЕЧЕНИЕ НА ПРОСТУДА И ГРИП ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТТА
ИЗСЛЕДВАНИЯ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТТА
ХРАНИ ЗАБРАНЕНИ ЗА БРЕМЕННИ
КАЛКУЛАТОР НА КИЛОГРАМИТЕ
КОРЕМНИ БОЛКИ И СПАЗМИ ПО ВРЕМЕ НА БРЕММЕНОСТ
ХРАНЕНЕ И БРЕМЕННОСТ
БИЛКИ И БРЕМЕННОСТ
ТАКА КАЗА БАБА
ХОМЕОПАТИЯ ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА
ИНФОРМАЦИОННА БРОШУРА ЗА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ МАЙКИ
БИОХИМИЧЕН СКРИЙНИНГ 11-13Г.С
ДНЕВНИК НА БРЕМЕННОСТТА



ТРЕНИРОВКИ С УПРАЖНЕНИЯ ЗА БРЕМЕННИ У ДОМА
УПРАЖНЕНИЯ НА КЕГЕЛ

ЙОГА ЗА БРЕМЕННИ




МАЙЧИНСТВОТО СЧЕТОВОДНО
КАЛКУЛАТОР МАЙЧИНСТВО 2017
БРОШУРА ПО ПРОГРАМА "МАЙЧИНО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ" НЗОК





Тема 1,http://old.bg-mamma.com/?topic=998576.new#new Тема 2

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 20:59 от МАЙ2018

# 1
  • Мнения: 46
Здравейте! Честита ни нова тема! Дано я запълваме сама с хубави новини! Аз съм на преглед на 21.12. и вече нямам търпение - силно се надявам и бебчето вече да реши да се покаже какво е !  Grinning

# 2
  • Мнения: 10
Приветствам ви в новата ни зимна тема, с пожелания за лека бременност на всички и много ритничета в коремчетата. Весело посрещане на празниците на всички.

# 3
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Ай честита ни нова тема! МАЙ 2018  Hug Благодаря.

Дано се напълни с много хубави новини и празнично настроение.
Аз довечера съм на преглед в 18,30. Ще се наложи да водя и детето с мен, тъй като няма на кой да го оставя. Предполагам, че ще му е интересно и силно се надявам да стои малко по-мирно.

# 4
  • Мнения: 580
Записвам се и аз  Simple Smile. Благодаря за хубавата тема!
Пожелавам на всички майски мами лека бременност до май месец, много положителни емоции и здрави и усмихнати бебенца на финала  Heart Eyes.

Забравих да спомена, че ние чакаме момък  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes.

# 5
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Честита ни нова тема. Да е изпълнена само с хубави новини и положителни мисли.

# 6
  • Бургас/Пловдив
  • Мнения: 73
Хоп, в новата ни зимна тема Kissing Face

Аз на 18-ти на консултация, ама мисля да пропусна видеозон, че последния път без да ме пита искам или не, каза да легна да ме види и после оппааа 30 кинта Grin
Ще изчакам до 4D Gift Heart

# 7
  • Мнения: 11
Здравейте!
Пожелавам на всички лека бременност! Включвам се за първи път във форума и се надявам, че ще си бъдем взаимно полезни!

# 8
  • Мнения: 518
Момичета, ходих си както и предния път към Майчин дом на втори БХС, само, че в Плевен като те пращат резултата до София. Правих втори, защото на първия ми беше леко повишен хормона на бремеността. На видеозона всичко изглеждаше добре,както и замерванията.  Риска от втория е изчислен 1:240 , а на пърия БХС 1:2800. Лекарката от женската ми консултация както и генетици препоръчват амниоцентеца, докато доста известен доктор в цяла България ме посъветва да не правя амнцио. Каза ми детето ти е добре, аз след много сълзи и притеснения си казах, че той заслужава доверието ми.Мисля, че всичко правят за пари 😐 На държавата една процедура и струва 1000 лева, смятайте просто....
Второто го правих в 16та седмица.
Високият риск идва от два белтъка, единия по-висок, другоя по-нисъл.

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 15:17 от Viktoriq_95

# 9
  • Мнения: 580
Вики, мила, дори не знам защо са те пращали на втори БХС с резултат 1:2800. Моят беше подобен(даже май същия) и изобщо не е и ставало въпрос за второ изследване. За втория резултат не мога да кажа нищо, но смятам че първия ти е бил добре. Аз лично не бих се занимавала с амниоцентеза при това положение.

# 10
  • София
  • Мнения: 10
Момичета, ходих си както и предния път към Майчин дом на втори БХС, само, че в Плевен като те пращат резултата до София. Правих втори, защото на първия ми беше леко повишен хормона на бремеността. На видеозона всичко изглеждаше добре,както и замерванията.  Риска от втория е изчислен 1:240 , а на пърия БХС 1:2800. Лекарката от женската ми консултация както и генетици препоръчват амниоцентеца, докато доста известен доктор в цяла България ме посъветва да не правя амнцио. Каза ми детето ти е добре, аз след много сълзи и притеснения си казах, че той заслужава доверието ми.Мисля, че всичко правят за пари 😐 На държавата една процедура и струва 1000 лева, смятайте просто....
Второто го правих в 16та седмица.
Много е важно правилното измерване за резултатите от БХС, така че ти си знаеш дали можеш да се довериш на лекаря направил ултразвука. При кой лекар си прави ултразвука? Можеш да отидеш при някой добър специалист в София за феталната морфология, понеже в Плевен няма такива. Дано наистина всичко бъде наред.

# 11
  • Мнения: X
Хоп и аз в новата тема. Днес преди обед разбрахме, че чакаме момченце. Heart Eyes Исках момиче, но се зарадвах много на това как се развива бебето и че вече знам пола със сигурност и сега се настройвам и радвам, че ще съм мъжка майка Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 141
Светозара добре дошла мила.Виктория незнам защо са те изпратили на втори БХС след като първия ти е бил добър резултата.Аз бях само на един Бхс в комбинация с фетална и не са ми казали нищо за второ изследване.После в 17 седмица бях на ранна фетална и сега съм на 23.12 на следващата фетална която се препоръчва от 20-22 г.с..Мой съвет да търсиш още мнения и да се обърнеш към специалист по фетална за обстоен преглед на бебче.Моя близка така миналата година изкара лошо БХС плюс лошо замерване на бебо.направи си прена тест и всичко беше наред .дива орхидея браво ,пухкав юнак на финала

Последна редакция: вт, 12 дек 2017, 15:49 от ники28

# 13
  • Мнения: 33
Записвам се и аз.
За Вики, наистина направете и фетална при добър специалист. Пращам ти положителна енергия всичко да е наред  bouquet

# 14
  • Мнения: 29
Здравейте, термина ми е 29.05.2018 първа бременност. Общо взето не знам какво се случва Simple Smile всичко ми се струва странно и притеснително. 
Нямам почти никакъв апетит и се храня даже по-малко от преди, нямам и 1кг качен а съм в 4 месец 16 г.с. Усещам корема си твърд долу ниско и нон стоп ми се пишка.  Притесняваме и силна болка в таза (в ляво) непрестанна е дори в легнало положение, дали някоя от вас е имала такава болка. 

Общи условия

Активация на акаунт