Нови продукти на пазара!

  • 758
  • 9
  •   1
Отговори
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Искам само да информирам че има нов вид чай на Милупа с анасон против колики и с лайка успокояващ. След втората седмица са.
Ганчев имат също няколко нови вида каши Лека нощ, като повечето са от 4 месец а с какао са след шести. Ще цитирам по спомен:с бисквити, с круши, с нишесте и ванилия, с грис,с какао и какао с грис.
Слънчо каша с бисквити, и каша с какао за над 8 месеца

# 1
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм този чай - ефект нула , като всичко за колики май  Grinning

# 2
не знам дали това е нов продукт, но аз вчера за пурви път видях и си купих пюре на Хип само от тиква-в малко бурканче. когато започвах захранването много търсих само тиква но не открих такова. сега ще го дам на малката -предполагам, че ще и хареса

# 3
  • Мнения: 3 042
Ганчев имат също няколко нови вида каши Лека нощ, като повечето са от 4 месец а с какао са след шести.

Хубави са тези каши, но всички дори и тези за над 4 м съдържат глутен и сухо мляко. 

# 4
  • Мнения: 135

Ганчев имат също няколко нови вида каши Лека нощ, като повечето са от 4 месец а с какао са след шести.

И аз ги пробвах добри са,и кашите Слънчо Дени много ги хареса,тя обеча неща с бисквитки

# 5
  • Мнения: 1 555
Кашите Лека нощ на Ганчев определено се харесаха на малкия, а и на майка му също  Blush
А иначе май няма чай против колики, който да помага, поне при нас беше така !

# 6
  • Мнения: 87
 newsm10 smile3521Кашите на Ганчев са хубави, на малката Никол също и харесаха. А на мен вкуса дори ми се стори по-хубав от този на кашите на HIPP.

# 7
Моята дъщеря също много харесва кашата Слънчо с какао.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 972
не знам дали това е нов продукт, но аз вчера за пурви път видях и си купих пюре на Хип само от тиква-в малко бурканче. когато започвах захранването много търсих само тиква но не открих такова. сега ще го дам на малката -предполагам, че ще и хареса

 newsm78 Не е ли тиква с малко картоф? Аз само такова съм виждала и е любимото на Димана.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И моята дъщеря много ги хареса новите каши на Ганчев, повече й се усладиха от тези на Хам. Даже и аз си мислех да пускам тема за тях. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт