Сглобяеми къщи!

  • 10 602
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 569
jillyL, виж си пощата  bouquet

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Извинявайте, че е малко ОФФ, но реших да ви покажа моите любими сглобяеми къщи.
 http://www.huf-haus.de/en/
Скъпи са/доста/ наистина, но ако можех да си позволя, нямаше да се замисля...Мисля, че около 200-300 000 Е струва едната, но се строи за една седмица. И то германци ти я строят ooooh!
 Майка ми и баща ми строят къща вече сигурно 20 години...промените ги хванаха неподготвени. И разбирате защо къща за 1 седмица ми звучи супер!
 Ами-приятно гледане!  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 282
Извинявайте, че е малко ОФФ, но реших да ви покажа моите любими сглобяеми къщи.
 http://www.huf-haus.de/en/
Скъпи са/доста/ наистина, но ако можех да си позволя, нямаше да се замисля...Мисля, че около 200-300 000 Е струва едната, но се строи за една седмица. И то германци ти я строят ooooh!
 Майка ми и баща ми строят къща вече сигурно 20 години...промените ги хванаха неподготвени. И разбирате защо къща за 1 седмица ми звучи супер!
 Ами-приятно гледане!  Heart Eyes
Абе, момиче - развали ми съня! Hug Само мога да ги сънувам тези къщурки, страхотни са! #Crazy Жалко, че в bg-условия не са много реални... Sad Но ще си ги гледам като ми е криво да си помечтая малко!

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Преди време рових и аз такива сайтове и търсих оферти. Общо взето, излизат почти или съвсем на цена на масивно строителство, но се строят много, много, много по-бързо. Казват, че са топли, шумоизолирани и хубави.

# 19
  • Мнения: 1 547
Друг вариант е, ако ние си направим основите, да ви вдигнем един масивен тухлен етаж, да излеем плоча и да извикаме фирма  да ни сложи една малка къщичка. Стълбите ще са на плочата (затворени с тухла) и няма да взимат от площта на къщата. И така долу имате голям хол, всекидневна, кухня, килер, тоалетна, а горе теи спални и баня с тоалетна и тераса. В този сайт http://www.dom-hobi.com/ модел 27 е точно за целта. И никак не е скъп. Въпроса е, че във Варна не знам дали строят... имам познати, които си построиха вилата така - с бунгало(защото тогава ги нямаше тези къщи и изолации) върху плочата, удариха една стабилна мазилка и вилата не е мръднала вече 12год.(хем е на ветровито място).
Имам много да се мисли и да се смята...но май си струва? newsm78

Съвсем случайно баща ми работи в Дом Хоби. Строят къщи дори във Франция, какво остава за Варна. Миналата пролет направиха няколко къщи по морето. Не знам много подробности, така че едва ли ще съм ти особено полезна. Във всеки случай хората ги търсят и къщите им са ок.

Мой съвет - свържи се с тях, обясни им какво искаш.  Всичко може да се договори, нали така?  Wink

# 20
  • Мнения: 5 475
Скъпи са/доста/ наистина, но ако можех да си позволя, нямаше да се замисля...Мисля, че около 200-300 000 Е струва едната, но се строи за една седмица. И то германци ти я строят ooooh!
 Ами-приятно гледане!  Heart Eyes

  Страхотни са!  Peace  И от мен ще ви дам да погледате италиански дизайн:

http://www.griffnerhaus.com/ITA_it/default.asp

а тук има и процеса на асемблирането

[url][http://www.blucase.com/photogallery_eng.html/url]

Аз съм живяла в дървена къща в САЩ и мога да ви кажа,че комфорта на обитаване е като в обикновенна тухлена къща!Но се води много по-екологично и здравословно.  Peace
 

# 21
  • Мнения: 282
Друг вариант е, ако ние си направим основите, да ви вдигнем един масивен тухлен етаж, да излеем плоча и да извикаме фирма  да ни сложи една малка къщичка. Стълбите ще са на плочата (затворени с тухла) и няма да взимат от площта на къщата. И така долу имате голям хол, всекидневна, кухня, килер, тоалетна, а горе теи спални и баня с тоалетна и тераса. В този сайт http://www.dom-hobi.com/ модел 27 е точно за целта. И никак не е скъп. Въпроса е, че във Варна не знам дали строят... имам познати, които си построиха вилата така - с бунгало(защото тогава ги нямаше тези къщи и изолации) върху плочата, удариха една стабилна мазилка и вилата не е мръднала вече 12год.(хем е на ветровито място).
Имам много да се мисли и да се смята...но май си струва? newsm78

Съвсем случайно баща ми работи в Дом Хоби. Строят къщи дори във Франция, какво остава за Варна. Миналата пролет направиха няколко къщи по морето. Не знам много подробности, така че едва ли ще съм ти особено полезна. Във всеки случай хората ги търсят и къщите им са ок.

Мой съвет - свържи се с тях, обясни им какво искаш.  Всичко може да се договори, нали така?  Wink
Хайде, вече и връзки намерих! Laughing
И аз това си мислех, че е време да хвана телефона и да се обадя тука-там за информация, че ми писна да вися пред компа по цели нощи...

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Преди време рових и аз такива сайтове и търсих оферти. Общо взето, излизат почти или съвсем на цена на масивно строителство, но се строят много, много, много по-бързо. Казват, че са топли, шумоизолирани и хубави.
Така е! Аз ако бях на мястото на мутрите дето строят страхотни безумия бих си поръчала точно такава къща. Излиза наистина същите пари, но е мноооого по-хубава. И материалите са уникални!
 По едно време такова беше пожеланието за беба: "Да пораснеш, да изкарваш добри пари и да живееш в ХУФ къща Laughing"

# 23
  • Мнения: 5 622

 Момичета, имате ли представа дали може само втори етаж от къщата да е сглобяем тип? Ние си имаме първи, но ни е тясно на тримата вече...  Rolling Eyes

И също-видях, че най-малките къщи са от по 100 и повече квадрата. Дали няма и сглобяема за 50-60 кв.м?

Дано може някой да ми даде тези отговори  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 282
Виж по нагоре - и аз това имам предвид. Има и доста връзки към такива сайтове - има и по 27-30 кв.м.

# 25
  • Мнения: 5 622

 Хвърлих по едно око, но нещо не можах да се ориентирам  Rolling Eyes Искам и да отправя запитване към съответната фирма, но не разбрах как и къде  Embarassed

# 26
  • Мнения: 282
Друг вариант е, ако ние си направим основите, да ви вдигнем един масивен тухлен етаж, да излеем плоча и да извикаме фирма  да ни сложи една малка къщичка. Стълбите ще са на плочата (затворени с тухла) и няма да взимат от площта на къщата. И така долу имате голям хол, всекидневна, кухня, килер, тоалетна, а горе теи спални и баня с тоалетна и тераса. В този сайт http://www.dom-hobi.com/ модел 27 е точно за целта. И никак не е скъп. Въпроса е, че във Варна не знам дали строят... имам познати, които си построиха вилата така - с бунгало(защото тогава ги нямаше тези къщи и изолации) върху плочата, удариха една стабилна мазилка и вилата не е мръднала вече 12год.(хем е на ветровито място).
Имам много да се мисли и да се смята...но май си струва? newsm78

Съвсем случайно баща ми работи в Дом Хоби. Строят къщи дори във Франция, какво остава за Варна. Миналата пролет направиха няколко къщи по морето. Не знам много подробности, така че едва ли ще съм ти особено полезна. Във всеки случай хората ги търсят и къщите им са ок.

Мой съвет - свържи се с тях, обясни им какво искаш.  Всичко може да се договори, нали така?  Wink
Хайде, вече и връзки намерих! Laughing
И аз това си мислех, че е време да хвана телефона и да се обадя тука-там за информация, че ми писна да вися пред компа по цели нощи...
Ето това е!

# 27
  • Мнения: 5 622
 Да. Видях го това. Мерси  Hug

Ако пък имам въпроси, предполагам, че Смърфиета може да удари едно рамо  Blush

П.С. Сега разгледах сайта, но аз като че ли не търся точно такава дървена отвън,а да е с мазилки, като посочените в някои от другите линкове, които са дадени в темата   Rolling Eyes  Thinking

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт