Мартенчета 2017-тема 7

  • 31 448
  • 120
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 855






Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 10:20 от WhiteWabbit

# 1
  • Мнения: 119
Лелееееее, Зайка - майка направо си страхотна!

# 2
  • Мнения: 6 494
Даа, нашата гордост Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 825
Нова тема Stuck Out Tongue Winking Eye благодарим

Миналия месец сложихме ваксина за менингит и мястото още е подуто и синьо. Егати ваксината. Още една доза трябва да сложим. Ужас, какво пак ще ми преживее детето. Беше вдигнал 39 температура.

# 4
  • Германия
  • Мнения: 3 380

Миналия месец сложихме ваксина за менингит и мястото още е подуто и синьо. Егати ваксината. Още една доза трябва да сложим. Ужас, какво пак ще ми преживее детето. Беше вдигнал 39 температура.

Ох, миличкият! На нас никога не ни се е подували мястото. Да не са го боцнали лошо, че така да посинее?

Мерси за новата тема!! Flowers Bouquet

# 5
  • Мнения: 402
Зайче, както винаги, страхотна тема! Благодаря💐!

# 6
  • София
  • Мнения: 855
H/I, задължителна ли е там менингококовата ваксина? Приемат ли в ясла без? А лл какво каза за синьото? Сигурно не е поставена добре и там на мястото още се резорбция, знам ли. Аз бих подала сигнал за странична реакция към лекарство/ваксина. В България е в т. Нар. Жълта бланка, всеки лекар/фармацевт знае как се попълва/изпраща , сигурна съм че и в Гърция има. Това няма да му оправи по-бързо крачето, но повече случаи на рапортувани странични реакции променят листовките или налагат ограничения за употреба на лекарството после. Казвам го само информативно, надявам се скоро да се разнесе.

# 7
  • Мнения: 1 825
Не е задължителна, но педи настоя да е сложим. Имало случаи на разболели бебета. Консултирахме се и с друг педиатър - каза, че ако искаме може, ако не - не. Но ако се разболеел какво сме щяли да правим. При така зададен въпрос се замислихме и е сложихме.
Мм каза, че лошо е поставена, в момента на боцкане си дръпна крачето и било влезнало въздух.
Лл нали е в къщи Simple Smile,  каза че нищо му нямало, ще мине. Избледняло е доста, но има едно топче.
С тези ваксини

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
Зайче, мерси за темата.

1ДКК от Нова година ще бъде с нов адрес близо до м-н Джъмбо на бул. България. Чудесно е за мен и може да е удобно за други, понеже в момента само от мястото на клиниката не съм доволна.

# 9
  • Мнения: 1 755
Прекрасна тема, благодаря!

# 10
  • Мнения: 296
Коледна темичка. Благодаря , зайче. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 407
Хайде и аз в новата тема! Simple Smile Страшна си Зайче, Евала! ❤

# 12
  • Мнения: 6 494


1ДКК от Нова година ще бъде с нов адрес близо до м-н Джъмбо на бул. България. Чудесно е за мен и може да е удобно за други, понеже в момента само от мястото на клиниката не съм доволна.


И за нас е много удобно. Там на частни прегледи ли можеше да се ходи? Тази, която е до зоопарка ли е или се бъркам?

# 13
  • Мнения: 1 825
WhiteWabbit, благодаря за съвета, не знаех, че може да се подава сигнал за странични реакции при ваксина. Трябва да се интересувам и тук как стоят нещата.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 176


1ДКК от Нова година ще бъде с нов адрес близо до м-н Джъмбо на бул. България. Чудесно е за мен и може да е удобно за други, понеже в момента само от мястото на клиниката не съм доволна.


И за нас е много удобно. Там на частни прегледи ли можеше да се ходи? Тази, която е до зоопарка ли е или се бъркам?

Да, същата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт