Скъпи наследници - bTV

  • 95 228
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Заснели са два сезона от сериала. Поне в едно интервю една от актрисите каза, че приключват с неговите снимки.

# 31
  • Мнения: 1 415
SmirkЕ,то поне да бяха милион и двеста хиляди на човек!:grinn:Stuck Out Tongue Дано излезе свястно за гледане.

# 32
  • Мнения: 15 538
Записвам се и аз в темата.
Ще дам шанс на новия сериал. До сега всички сериали на Бтв са ми харесвали и се надявам и този да не ме разочарова. Харесва ми това, че са вкарали нови лица. Не, че старите не ги харесвам, но просто ми идва вече в повече да ги гледам във всеки филм.
Времето за излъчване ми е проблем, но на мен всеки филм излъчван преди 21.00 ч ми е неудобен за гледане. Та ще връщам записа и ще го гледам най-вероятно сутрин или късно вечер. Но определено смятам, че много сериозно сбъркаха с този час на излъчване. Дано филма поне да е достатъчно добър, че да събере сериозна аудитория ВЪПРЕКИ умните глави в Бтв.

# 33
  • Мнения: 2 780
180 епизода са заснети. Чакам го заради близка приятелка, която играе в него.

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
180 епизода са заснети. Чакам го заради близка приятелка, която играе в него.

Супер! Всеки път, когато пуснат рекламата по телевизията и видя размаха, с който са снимали, ме хваща яд, че е от 18 и не са го пуснали да се състезава в прайм тайма.

# 35
  • Мнения: 15 538
180 епизода са заснети. Чакам го заради близка приятелка, която играе в него.

Супер! Всеки път, когато пуснат рекламата по телевизията и видя размаха, с който са снимали, ме хваща яд, че е от 18 и не са го пуснали да се състезава в прайм тайма.

И мен ме е яд. Харесва ми, че във сериала ще показват части от красивата природа. Поне от това, което видях в рекламата де Simple Smile

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Малко снимки





Доволна съм, че има "цвят".

# 37
  • Мнения: 15 538
Малко снимки
Скрит текст:






Доволна съм, че има "цвят".

Много се радвам, че ще гледам Филип Аврамов. Много любим ми стана от сериала Домашен арест. Даже сега го гледах по Бтв. Умирам си от смях с него. И този актьор също го харесвам, но не му знам името. Много ми беше забавен, като директор в Революция Z

https://images.chr.bg/uploads/2017/12/CGM_3415-1108x739.jpg

Орлин не го харесвам, като певец, но иначе е красиво момче и ми се иска да го видя, като актьор. Мисля, че може да ми допадне повече в тази светлина
Койна много ми допадна в Под прикритие и мисля, че и тук ще ми хареса.
Накратко - актьорския състав ми харесва Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 27 174
180 епизода?  #Crazy
Това нашите телевизии граници нямат
Откраднат живот, един сезон го мъкнат 52 епизода. Тия още не са започнали, а са заснели епизоди за 13 сезона х 13 епизода на стандартен американски сериал.  ooooh!
с тия маратонски епизоди отказват доста хора да гледат още в зародиш. Разбира се привличат тия дето не пропускат сапунките, които се бълват от основните ни канали... 

# 39
  • Мнения: X
Здравейте и от мен тук Simple Smile
Хванах се иназ за тия 180 епизода - чудя се, защо ги заснемат предварително, все пак сериалът може да няма успех? Другия сериали като Връзки и Ние, нашите и вашите ги спряха бързо, бързо, а тук цели 180? Да не говорим, че толкова епизои се снимат баааяяяяя време

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
[video][/video]Снимали са с три снимачни екипа - https://www.youtube.com/watch?v=HYqKecxtz8A

Дария Симеонова писа за "две години". Май толкова са снимали 4 сезона с около 50 серии, грубо. На тези снимките също са продължили около година и нещо.

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 18:02 от Miriel

# 41
  • Мнения: 2 780
Всъщност май са повече от 180. Толкова бяха когато последно говорих с хора от екипа а те май все още снимаха.

Не е изключено да го преместят в праймтайма ако му потръгне на сериала.

# 42
  • София
  • Мнения: 22 944
Малко снимки
Скрит текст:






Доволна съм, че има "цвят".

Много се радвам, че ще гледам Филип Аврамов. Много любим ми стана от сериала Домашен арест. Даже сега го гледах по Бтв. Умирам си от смях с него. И този актьор също го харесвам, но не му знам името. Много ми беше забавен, като директор в Революция Z

https://images.chr.bg/uploads/2017/12/CGM_3415-1108x739.jpg

Орлин не го харесвам, като певец, но иначе е красиво момче и ми се иска да го видя, като актьор. Мисля, че може да ми допадне повече в тази светлина
Койна много ми допадна в Под прикритие и мисля, че и тук ще ми хареса.
Накратко - актьорския състав ми харесва Simple Smile
Георги Кадурин е това. И аз го харесвам.

# 43
  • Мнения: 2 757
Записвам се и аз заради Орлин Павлов. Purple Heart Едва ли ще успявам да го гледам в 18:00 ч., дано го качват някъде.

Благодаря за темата!:bouquetf:

# 44
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
Ще го качват в btvplus.bg ,както и на Voyo.bg .

Общи условия

Активация на акаунт