Привет и от нас  Flutter

Ако крачетата са видимо здрави, най-добре е да не се слагат в никакви "калъпи". Някъде четох, че над 40% от децата в основното училище са плоскостъпи  #Crazy  и то точно защото масово педиатрите са препоръчвали (а някои заблудени продължават да препоръчват  #2gunfire) обувки със свод,твърдо ходило, твърда пета и т.н. Крайно време е всички да започнем повече да се доверяваме на природата  Naughty. Тя най-добре си знае работата. Най-добрия пример е обърнете внимание как "дървено" ходят децата с "твърди" обувки  Sick. На мен ми се свива сърцето в такива моменти. Ами ако това краче свикнало вечно нещо някъде да го държи остане без тази "подкрепа"  ooooh! . Жална му майка на това краче, логично погледнато мускул, който не се ползва закърнява, а какво правят всички тези сводове, пети и т.н. отнемат дейността на мускулите е как после тези крачета да нямат проблеми и да си "вършат добре работата"???

Ние ходим в къщи по чорапки, а навън с възможно най-меките обувки които съм намерила из магазините(направо стават на О)  при все това не съм дала повече от 15 лв за обувки

Абсолютно съм съгласна Peace
Много добре си го обяснила Деби