Забременели след ин витро - Тема 42

  • 97 248
  • 768
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 19 687
Първо се виждат пулсации, в 6+, а после към началото на осма седмица могат да ти пуснат доплер.

# 271
  • Мнения: 3 031
При мен се чу сърце в 6 г.с.

# 272
  • Мнения: 19 687
То и да се чува, не е добре за плода да се пуска. Затова обикновено изчакват до осма седмица, а преди това гледат пулсации.

# 273
  • Мнения: X
Пулсации на ембриона има малко преди шеста седмица, а ехографски се наблюдават едва след 6 г.с и то с добра апаратура. Ако матката е обърната някои лекари имат проблем с визуализирането.

Доплер не е ли, когато става цветен чернобелият ехограф?
На мен ми гледат как е кръвоснабдяването към матката, и кръвотокът към плодения сак, защото съм с тромбофилия.

# 274
  • Мнения: 82
Благодаря ви много,значи при мен е много рано още.😊

# 275
  • Мнения: 936
Аз днес влизам в осма седмица и бях на преглед да чуем сърцето,но нямаше късмет моето бебче,няма сърдечна дейност нито структура на ембрион.

# 276
  • Мнения: 19 687
Ех, Сладурче Sad Много съжалявам...

# 277
  • UK
  • Мнения: 1 918
Да ви попитам момичета-горе долу кога се чува сърдечна дейност ,в коя седмица от бременността?

Около 6-та-7-ма седмица би трябвало, при мен имаше пулсации в 6та.

# 278
  • Мнения: 3 031
То и да се чува, не е добре за плода да се пуска. Затова обикновено изчакват до осма седмица, а преди това гледат пулсации.
  Може и пулсации да 6а били, а аз да не правя разлика. Днес бях на преглед и чух много отчетлив шум при прегледа. На ехографското изследване пише - ОСЧ 169 удара в минута.

# 279
  • Мнения: 19 687
Да, това вече си е пуснат доплер Simple Smile

# 280
  • Мнения: 2 843
Аз плахо ще се запиша тук. Привет на всички и лека бременност!
9г.с. и 4 дни, първото ни и успешно ИКСИ, пу-пу  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 4 005
Добре дошли на новите момичета. Simple Smile На мен ми пуснаха да чуя сърцето с доплер чак към края на 4 месец.Преди това само го гледахме.Пулсации видяхме в 5г.с + 6 дни.Доплер за кръвотока ми пускаха от самото начало.Още като дечко беше една малка точка. Heart

# 282
  • Мнения: 3 031
Имам въпрос към жените, които са правили инвитро - кой ви води женската консултация? Мисля, че в клиниката не може, а трябва да търся някой проформа, който работи със здравната каса, а в същото време да продължа прегледите при гинеколога, при който беше процедурата. Така ли е или греша? Също така да питам в коя седмица е тази регистрация? Благодаря!

# 283
  • София
  • Мнения: 692
system, честита ти двойна радост. Да са ти живи и здрави мъниците!
sladur4e7, съжалявам за случилото се. Дано скоро чуеш ново сърчице и този път да е до края!

Добре дошли на новите момичета. Лека и безпроблемна Б желая!

Ние вече сме 2 кг. и малко и всичко за сега е наред (пу пу)  Praynig
Аз исках да попитам дали има момичета, които за раждане са се насочили към първа АГ болница Цвета София, бившата Тина Киркова (или вече са родили там де). Бих искала да си поговоря с някой на тази тема на лични, за да не спамя тук, че при мен малко се омотаха нещата и сега имам разни чуденки...  newsm78

# 284
  • Мнения: 4 005
Helinor17,аз си ходих на частни прегледи при доктора,който ми прави инвитрото.На ЖК се записах при негов колега,който да ми издава болнични.Но жк за мен беше само проформа и си слушах предимно доктора от инвитрото.Записах се в 12—13г.с.Можеше и по—рано,но аз реших да не избързвам и изчаках да мине рисковият период.

Общи условия

Активация на акаунт