Забременели след ин витро - Тема 42

  • 97 291
  • 768
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 420
Усмивка, и аз мислех да правя тест, но лекарката, която ми прави БХС ме разубеди. Според нея, ако преглеждащият знае кое как да измери, може да се разчита на скрининга. И аз съм със ЗЕТ, на 32 години, но някак успя да ме убеди да не го правя този тест. Комбинираният риск за Даун ми беше 1/8500. Каза, че си струва да се замисля за Пренатест, ако резултатът е 1/1000 и нагоре.

# 361
  • Мнения: 1 966
Бхс е най-ненадеждното изследване. Дава безкрайно много фалшиво положителни резултати, а и често не хваща проблема. Излишно ми причини тоооолкова много стрес при първата ми бременност...
За пренатеста съм, жалко че тогава не знаех за него.

# 362
  • Мнения: 2 999
Усмивка, аз правих пренатест за многоплодна бременност и съм много доволна, защото ми осигури спокойствие. Знаех че на БХС ще излезе висок риск заради годините ми. Още в 9-та седмица го пуснах. Плащането го направихме на вноски, като от фирмата не взимат лихва за това че го плащаш на няколко пъти. Този тест определено ми спести много нерви и въпросителни.

# 363
  • Мнения: 233
Много благодаря за съветите момичета.Просто ми е много непосилно в момента.И си  скубя косите че не мога да си го позволя.

# 364
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Дайте съвети за бабини илачи за зачервено и болящо гърло,смучам само тонзилотрен -лимони,мед и чай.Бях чела някъде за компрес с извара?

# 365
  • Мнения: X
Гаргара със сода за хляб и вода.Горещ пилешки бульон. Тантум верде форте спрей. Много киви, лимон, мандарини, грейпфрут..

# 366
  • София
  • Мнения: 1 260
Мед със малко сода за хляб,действа много бързо😃

# 367
  • Мнения: 882
На мен ми помогна отвара от няколко корена настърган джинджифил, мед и лимон. Правех си около литър и я пиех на малки глътки през целия ден.  Peace

# 368
  • UK
  • Мнения: 1 918
Също няколко пъти дневено гаргара с топла вода, малко морска сол и лъжица ябълков оцет - бързо се справя с възпалението.

# 369
  • Мнения: 420
Мен компресът с извара ме спаси няколко пъти. Първо загрей изварата в микровълнова или обикновена печка, сложи я в тензух или стар памучен чорап, изстискай хубаво течността и сложи на гърлото. Отгоре завий с найлон. Трябва да остане така около 12ч.

# 370
  • Мнения: 13 929
При зачервено гърло мандарините не дразнят ли?

# 371
  • Мнения: X
Витамин С са.

# 372
  • Мнения: 852
Влизам набързо да кажа че на 04.01. се роди дъщеря ми Крисия.Реши да се появи 6 дни преди плановото секцио.
Да ни е жива и здрава.
Пожелавам успех на всички!!!

# 373
  • София
  • Мнения: 10 642
Честито Кети, жива и здрава да е малката принцеса. На теб бързо възстановяване

# 374
  • Мнения: 852
Честито Кети, жива и здрава да е малката принцеса. На теб бързо възстановяване
Благодаря Нандин!Успех и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт