Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 20 тема

  • 128 014
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 303
Отговарям на въпрос от предната темичка Simple Smile
За първи път слагам и нямам представа колко ще издържи при мен. Към днешна дата са спаднали, но не много и ми харесват. Може би имам нужда още съвсееем малко. Ако обаче след месец не ми остане нищо, няма и да сложа повече. Ако се задържи прилично време - 4,5 месеца , мисля пролетта да сложа пак Simple Smile

# 16
  • Мнения: 28
Първата и по-сериозна процедура/корекция, като изключим стандартното посещение при козметик и лазер, си беше операцията на бюста. Втората определено ще е филър в устните. При мен, има честа дехидратация и отлющване на горния слой, а визията им на смачкана гъба някак не ми е секси 😂 Кой отказва повече сочност...умерена, умерена! 😂😉

# 17
  • Мнения: 1 123
Първата процедура при мен беше преди стотина години Laughing , започнах с фото подмладяване и радиочестотен лифтинг . През есента химичен пилинг и мезотерапия .

# 18
  • Казанлък
  • Мнения: 28
Здравейте, искам да попитам тези от вас с филъри в устните, дали са ви казвали като противопоказание - автоимунни заболявания. Аз съм с Хашимото и се притеснявам филъра да не повлияе. Имам големи устни, по скоро търся ефект на сближаване на устните( при отпуснатост на мускулатурата, в покой - не знам дали ще ме разберете ) и пухкавост. Бихте ли ми препоръчали за Пловдив или Стара Загора добър лекар? Благодаря предварително.

# 19
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да попитам дали някой е наясно какви са разликите между Accent Ultra и Accent Prime за лице? Целта е стягане на овала, изглаждане на леки бръчки и топене на бузи.

# 20
  • Мнения: 336
Първа процедура при мен беше да си оправя нослето, защото не си го харесвах.

# 21
  • Мнения: 1 660
Stelsy мисля че не може поради заболяването но все пак попитай лекар.

# 22
  • Мнения: 279
Здравейте! Искам да попитам дали някой е наясно какви са разликите между Accent Ultra и Accent Prime за лице? Целта е стягане на овала, изглаждане на леки бръчки и топене на бузи.
Ако правилно съм рабрала, аксент прайм има някакви подобрени параметри и е възможно най-нова технология, уж по-добра от останалите подобни уреди. Говоря по спомени от консултацията, на която бях преди да реша какво да правя. Не знам дали за зоната на лицето конкретно има някакви разлики, съмнявям се честно казано.

Stelsy не знам дали ще съм ти полезна, но на моя приятелка преди 3-4 г. Я диагностицираха с хашимото, но въпреки това не е спряла да си слага филъри в устата и скулите. Все пак е добре да попиташ специалист.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 754
Някой от вас сменял ли е филър в устните?Имам в предвид 1-2 пъти да е слагал от една марка филър и да се е получило известно натрупване,но да иска да опита с друга марка.
Последните ми 2 пъти бяха с Restylane Lyft,но не съм доволна от трайността му и искам следващия път да опитам с друг.
Още предния път исках,но лекарката каза,че щом предния път съм била с този и сега пак трябва с него,защото имало остатък и имало риск от топчета,ако сложи друг.
Случвало ли ви се е ?

# 24
  • Мнения: 72
Първа процедура ботокс, после ХК в устните / вече 4-5/ път и двете процедури, силикон гърди и микроблейдинг вежди три пъти. Мисля да спра до тук, че ми идват вече в повече.

# 25
  • Мнения: 756
Моята първа процедура беше филър в устните.

# 26
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 409
Здравейте, досега не съм си правила никаква интервенция, но все по-сериозно се замислям. Пустия му страх обаче много ме спира за ботокс и филъри и затова започнах да заглеждам и други процедури.

Венус Вива много ме заинтригува, макар че и това зачервяване и белене на лицето и то ме притеснява, ама явно няма пълно щастие.
Видях, че апарата Венус Вива има и още един накрайник Diamond polar, който бил основно за стягане на контура. Имате ли накаква по-конкретна информация за него, дали дава добри резултати??
Алена, чела съм, че ти си доволна от Вивата, ще се радвам да споделиш ако знаеш нещо повече и за другата процедура.

# 27
  • Мнения: 3 118
Благодаря за новата тема!
Алена, много информативна снимка в първия пост! Мерси и за нея.

Моята първа процедура - ботокс.
Втора и трета - плазмотерапия, обогатена с витамини. В Скинлайн комбинират с микродермабразио, не знам дали навсякъде е така. Предстои ми третата от серията догодина.
Като цяло съм доволна, но ще съм щастлива да видя още по-сияеща кожа в близките месеци.
След време бих пробвала мезотерапия с Филорга.
Интересувам се и за процедури за околоочката зона и по-специално под очите, кожата ми е суха там и като се усмихна се забелязват мимически бръчици. Вие от какви процедури в тази област сте доволни?

# 28
  • Мнения: 2 721
Здравейте, Бихте ли споделили за град Варна от къде сте доволни за слагане на хиалурон в устните?
Слагала съм веднъж в Skin Line и изобщо не дъм доволна, след има няма 3месеца не си личеше , че съм си слагала и не беше и малка сумата която дадох.

# 29
  • Мнения: 2 487
Ще те разочаровам, но тук нямаме добри доктори , прекалено големи надценки, а никакви резултатите.
Съветът ми е да разгледаш други градове, аз лично сложих в Бургас !

Купих си пакет от 4 безиглени  мезотарапии, започвам от другия петък, надявам се кожата ми да се разбере с тях и да придобие хубав вид, предпразнично 😊😊някой имайки впечатление от продуктите на Мими Лузон ?

Общи условия

Активация на акаунт