Новогодишна игра на BG-Mamma

  • 241 962
  • 9 767
  •   1
Отговори
# 9 630
  • Мнения: 836
http://m.bg-mamma.com/?action=koleda2017

Изберете червеното прозорче "Вземете подаръка си!" и въведете адреса.

# 9 631
  • София
  • Мнения: 11 481
Не става. Трябва да избера "Друго населено място", за да въведа адрес.

# 9 632
  • Мнения: 836
При мен се получи, а до преди това се отваряше друг прозорец с посочен код за взимане на наградата лично.

Сега се опитах пак да вляза и адресът е бил приет и запаметен и както пише в личното съобщение, може да се коригира до момента на изпращане на наградата по куриер.

# 9 633
  • София
  • Мнения: 9 850
Не става. Трябва да избера "Друго населено място", за да въведа адрес.
А погледна ли си ЛС? Ако не си - от там линка. Ако пак не става, се свържи с модератор.
При кликване на "Вземете подаръка си" директно ме прати да си въвеждам адрес.

# 9 634
  • София
  • Мнения: 11 481
И в ЛС нямам нищо. Ще пиша в модераторската.

# 9 635
  • Мнения: 54 390
Дайте актуален линк, моля. Ако при едни е възможно, значи при всички би трябвало да работи.

Цитирам от моето ЛС:

Ако сте от гр. София, моля, посетете страницата на играта утре (16 януари 2018 г.) следобяд и след клик върху бутона за получаване на подарък ще се визуализира форма за попълване на адрес за доставка.

# 9 636
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Аз съм от София,но в момента се намирам в Испания,не мога да си взема печалбата лично,затова дадох адрес в   София.Натиснах друго населено място ,защото като натисна София,ми дава адрес за получаване и код.
Нямам лично съобщение.

# 9 637
  • Мнения: 4 303
Предполагам само спечелилите от София имат ЛС. Така ли е?

# 9 638
  • Мнения: 54 390
Предполагам само спечелилите от София имат ЛС. Така ли е?

Не, аз не съм от София и имам.

# 9 639
  • Мнения: 1 131
Имам въпрос - спечелих от томболата, попълних информацията за адреса, където искам да ми доставят наградата, но не получих потвърждение дали всичко е наред. Какво да правя? Благодаря Simple Smile

# 9 640
  • Мнения: 54 390
И аз не съм получила потвърждение.
Къде се получава, на мейла ли?

# 9 641
  • Мнения: 35 961
Данните Ви са получени.
Както е написано и в първата публикация на темата за играта - формата за адрес остава попълнена и с възможност за редакция от Вас до момента, в който адресите не бъдат предадени за подготвяне на пратките.

След като адресите бъдат събрани и подадени за подготвяне на пратките, на същата страница ще се изписва, че подаръкът ще бъде изпратен до подадения от Вас адрес.

отговор към друга потребителка в темата за въпроси към модератори и администратори

# 9 642
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Ще пия и аз една водица. Stuck Out Tongue Winking Eye Благодаря за хубавата игра и за наградата.

# 9 643
  • София
  • Мнения: 11 481
Предполагам само спечелилите от София имат ЛС. Така ли е?

Не. Аз съм от София и нямам ЛС.

# 9 644
  • Мнения: 6 417
Само тези, които имат награда от минерална вода "Бачково", без значение дали са в София или не, ще я получат по куриер. Спечелилите останалите награди, които са от София, трябва да си ги вземат от офиса на bg-mamma.

Общи условия

Активация на акаунт