На кръстопът съм и не мога да реша лесно

  • 43 420
  • 491
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 508
Нещата имат две страни. Ако ти си му станала скучна и досадна, прекалено много мрънкаш и се мусиш, гледаш само бебето без да му обръщаш внимание, е ясно защо така се държи.
Когато нещата са струпани в/у единия от двамата, за съжаление не му остава време да бъде и забавен.
А относно човек, на когото е скучно и досадно да гледа собственото си дете друга страна няма. Една е само.

# 16
  • Мнения: X

Ще поговорим определено,но пак оставам с едно чувство,че ще полагам усилоя само аз, я той ще се възползва.

 Мъжете не обичат да съжителстват с намусени жени, които са хронично недоволни и сърдити, викат и ходят да живеят при родителите си след семейна караница. Създавай приятна атмосфера вкъщи, бъди нежна и с мек характер, показвай грижа и внимание към мъжа си, кротко си прокарвай интереса вместо да фучиш, да викаш, да се изнасяш при вашите и подобни агресивни прояви. На мъжът ти просто накрая съвсем ще му дотегнеш и ще му писне от теб. Ако аз имам в къщи намусено и вечно искащо нещо и недоволно същество също в един момент ще му бия шута.

# 17
  • Мнения: X
С това тръгване при вашите за по няколко дена си си изстреляла най-важния патрон. Сега с каквото и да го предупреждаваш, ще си мисли, че само тъй си говориш и няма да ти приема заплахите като нещо сериозно.

Само един съвет имам - не забременявай сега, взимай мерки.

Останалото ще се нареди.

Родителите ти знаят ли какво се случва, тяхното мнение какво е?

# 18
  • Мнения: X
С това тръгване при вашите за по няколко дена си си изстреляла най-важния патрон. Сега с каквото и да го предупреждаваш, ще си мисли, че само тъй си говориш и няма да ти приема заплахите като нещо сериозно.

Само един съвет имам - не забременявай сега, взимай мерки.

Останалото ще се нареди.

Родителите ти знаят ли какво се случва, тяхното мнение какво е?

Не,не знаят. Не съм споделяла.
Нямам намерение да забременявам и се пазим. Той иска второ дете, аз не.

# 19
  • Мнения: X

Ще поговорим определено,но пак оставам с едно чувство,че ще полагам усилоя само аз, я той ще се възползва.

 Мъжете не обичат да съжителстват с намусени жени, които са хронично недоволни и сърдити, викат и ходят да живеят при родителите си след семейна караница. Създавай приятна атмосфера вкъщи, бъди нежна и с мек характер, показвай грижа и внимание към мъжа си, кротко си прокарвай интереса вместо да фучиш, да викаш, да се изнасяш при вашите и подобни агресивни прояви. На мъжът ти просто накрая съвсем ще му дотегнеш и ще му писне от теб. Ако аз имам в къщи намусено и вечно искащо нещо и недоволно същество също в един момент ще му бия шута.
Жените също обичат да им се отделя внимание Simple Smile не само да си искаш. Нещо малко като масаж или да и направиш чай:-) Както аз мога ,така и той,но...

# 20
  • Мнения: X
Не,не знаят. Не съм споделяла.
Нямам намерение да забременявам и се пазим. Той иска второ дете, аз не.

В първия си пост пост пишеш:

Цитат
май сама си знам какво трябва да направя, но все отлагам ,не че мисля че ще се промени, а защото не съм готова за реакцията на детето и как да подходя...

Ако става дума за раздяла и мислиш в тази посока - говори с родителите си, виж доколко можеш да разчиташ на тях.

# 21
  • Мнения: X

Ще поговорим определено,но пак оставам с едно чувство,че ще полагам усилоя само аз, я той ще се възползва.

 Мъжете не обичат да съжителстват с намусени жени, които са хронично недоволни и сърдити, викат и ходят да живеят при родителите си след семейна караница. Създавай приятна атмосфера вкъщи, бъди нежна и с мек характер, показвай грижа и внимание към мъжа си, кротко си прокарвай интереса вместо да фучиш, да викаш, да се изнасяш при вашите и подобни агресивни прояви. На мъжът ти просто накрая съвсем ще му дотегнеш и ще му писне от теб. Ако аз имам в къщи намусено и вечно искащо нещо и недоволно същество също в един момент ще му бия шута.
Жените също обичат да им се отделя внимание Simple Smile не само да си искаш. Нещо малко като масаж или да и направиш чай:-) Както аз мога ,така и той,но...

 Ами накарай го да ти обърне внимание. Ама то става с дипломация, с цялостно поведение, с мекота и нежност от твоя страна. А не става с викове, караници, заплахи че ще си отидеш и не става с мусене, цупене и насила.

# 22
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Нещата имат две страни. Ако ти си му станала скучна и досадна, прекалено много мрънкаш и се мусиш, гледаш само бебето без да му обръщаш внимание, е ясно защо така се държи.
Точно защото имат две страни, е добре да се види и неговото отношение. Какво му дава право да й забива тъпотия като "Ти за какво си", щом го помоли да се занимава с  детето? Това дете да не си го е донесла сама? Откъде накъде ще я поставя във финансова зависимост, ще крие пари, ще излиза и ще си живее като бей, а тя да се гърби с всичко?! После тя се мусила и мрънкала. Остана направо танца на радостта да танцува при това положение. На такъв сопата му е малко, тръгнали да му търсят оправдания. Не обичали мъжете това, не обичали онова. Ми и жените не обичат много ситуации като описаната в темата, ама за да не трошат хатъра на мунчо, трябвало и да греят нонстоп наоколо му, сякаш има за какво и от какво, и от умора едва гледат.

# 23
  • Мнения: X
Да,да точно така!Той ще ходи да го смучат по дискотеките,тя по цял ден ще гледа детето,ще му слугува и после ще е дипломатична яка мацка на която не и пука за нищо освен за невероятния мъж, който носи пари вкъщи и който не показва грам уважение към нея...Яяяя я както тя може да е мила така и той може ако държи на нея!Ще се размотава насам натам и накрая да е добра и усмихната към него и да му се подмазва-хаха,страшни съвети!

# 24
  • Мнения: X
Нещата имат две страни. Ако ти си му станала скучна и досадна, прекалено много мрънкаш и се мусиш, гледаш само бебето без да му обръщаш внимание, е ясно защо така се държи.
Точно защото имат две страни, е добре да се види и неговото отношение. Какво му дава право да й забива тъпотия като "Ти за какво си", щом го помоли да се занимава с  детето? Това дете да не си го е донесла сама? Откъде накъде ще я поставя във финансова зависимост, ще крие пари, ще излиза и ще си живее като бей, а тя да се гърби с всичко?! После тя се мусила и мрънкала. Остана направо танца на радостта да танцува при това положение. На такъв сопата му е малко, тръгнали да му търсят оправдания. Не обичали мъжете това, не обичали онова. Ми и жените не обичат много ситуации като описаната в темата, ама за да не трошат хатъра на мунчо, трябвало и да греят нонстоп наоколо му, сякаш има за какво и от какво, и от умора едва гледат.

 То за това се мисли преди да се забременява от някого. Познавала го няколко месеца, забременяла, сега открила лоши черти на характера му и се тръшка. Ами да е мислила навреме! Много ясно, че ще е финансово зависима от него, след като е родила и не работи. По същество е домакиня без лични доходи и ще не ще е замисима от него да я издържа. Сама си е послала тази черга.

# 25
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Писала е, че са ходили от 5 години. Хич не е малко. Като си е постлала така, дай тоя да си прави каквото му скимне, сякаш той дете и семейство няма. Такива типове ще постъпват така с всяка, независимо дали си е постлала или не, просто защото са егоисти до мозъка на костите и освен това имат самочувствие на големи патриархали, само дето не си виждат насраните задници, за които чакат на жените си да ги избършат. Докога жени ще бъдат сочени за идиотското поведение на муньовците до тях?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Значи той пие по дискотеките с приятели и курви, а тя робува денонощно на къщата и детето. И накрая за капак - ти за какво си.

Знам аз какво бих го направила тоя, в миша дупка ще го натикам ама аз не си позволявам да изпадна в ситуация на зависимост от мъж.

Авторке, само едно ще кажа. Ако наистина мислиш за раздяла действай, докато детето е малко. Това е моят съвет.

# 27
  • Мнения: X
Писала е, че са ходили от 5 години. Хич не е малко. Като си е постлала така, дай тоя да си прави каквото му скимне, сякаш той дете и семейство няма. Такива типове ще постъпват така с всяка, независимо дали си е постлала или не, просто защото са егоисти до мозъка на костите и освен това имат самочувствие на големи патриархали, само дето не си виждат насраните задници, за които чакат на жените си да ги избършат. Докога жени ще бъдат сочени за идиотското поведение на муньовците до тях?

 Само дето муньото на практика и се явява шеф, щом я издържа. А каквото каже шефът, това става. Моделът, в който мъжът изкарва парите а жената си стои вкъщи и домакинства е присъщ на излямския свят, където знаем как се отнасят с жените. Авторката на темата иска хем да не работи и да и се носят пари, хем да се занимава мъжът с детето, за да излиза тя по кафета. Ами няма такъв филм. Или ще е работеща жена и няма да разчита финансово на него и ще прави каквото иска, или щом той я издържа ще се съобразява той дали иска да гледа детето, или не иска. Той си е направил сметката, плаща си човекът, за това и е казал тя за какво е.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Напротив. Тя писа, че работи винаги щом има възможност. Не е вярно, че не искала да работи, а някой друг да носи парите.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 278
Аномалия, ти не си наред с главата май.

Общи условия

Активация на акаунт