Съпруги на военнослужещи - 24

  • 67 783
  • 763
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 880
Добро утро! Честит Тодоровден!
Дафинов лист е заредила деня ни със слънчево настроение. Аз трябва да ставам и да започвам да шетам.
Винаги съм искала да имам кон и да се науча да го яздя. Може поне да отида на конна база.
Хубав ден от мен!

# 421
  • Мнения: 1 605
Честит тодоров ден на празнуващите
Дафинов лист както винаги зарежда деня ни с настроение
Аз днес ще учителствам,Джули ще има контролна за междинно ниво по Български и днес ще правим диктовки,а и едните задачи не е разбрала.та и тях ще обяснявам
Прекрасен уикенд ви пожелавам

# 422
  • София
  • Мнения: 8 368
Привет военни момичета!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТОДОРОВЦИТЕ, ТЕОДОРОВЦИТЕ, ТЕОДОРИТЕ И ДОРИТЕ! ДА ИМ Е ЗДРАВО ИМЕТО И ДА СИ ГО ПОЛЗВАТ БЕЗ РЕКЛАМАЦИИ Wink НАЗДРАВЕ!!!

Днес и утре трябваше да сме на лекции, но в последния момент ги отложиха! От сутринта си поглезих гаджето с палачинкова закуска-само за него, а не заради внучетата Wink Сега ще седна да поуча, а после може да заслужа и на разходка да ме водят Wink

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, благодаря за якия заряд-пийваме по глътка от "конското" кафе и после ставаме като фурии- newsm75 newsm79 newsm28 wash hang prostor 1ironing

Момичета, за всички има по прегръдка-бъркайте в чувала и си вземете Hug Hug Hug

# 423
  • Мнения: 2 182
Привет и от мен!
След цял ден хайманосване по центъра и по магазини след това.. чак сега се прибирам, отдавна не бях правила такова излизане... много добре ми се отрази.. утре ще е деня за шетане у нас по домакинската работа..
Ох, отплеснах се- Честит празник на всички именици, да бъдат живи и здрави и да носят името си с гордост!

Пожелавам ви приятна съботна вечер!
Hug

# 424
  • Мнения: 2 411

Добро утро!
Благословен и обичан да е неделният ден!
С пожелания за приятен ден, радвайте се на малките хубави неща около вас, усмихвайте се повечко...
„Светът около нас е огледало на нашите мисли”.
На всички много  Hug Hug Hug

# 425
  • Мнения: 880
Добро снежно утро! Колкото и да обичам снега, вече трябва да идва пролетта. Кой знае и Баба Марта дали няма да се ядоса и да донесе още студ? Надявам се, че не!
Дафинов лист, благодаря ти за позитивното начало на деня!
Хубав неделен ден от мен, момичета-кокичета!

# 426
  • Мнения: 3 046
Тази нощ сънувах, че аз и детето ми и Лунно цвете и нейното дете (голямо момче?) Бяхме на гости у Фло, която нещо шеташе из кухнята Hug Сега лягам да си дремна, да видя какво пак ще ми измъдри подсъзнанието Relaxed

# 427
  • София
  • Мнения: 8 368
Привет красавици Hug. Днес зарязах четенето и писането. Впрочем, нощес приключих с преписването на лекциите, та днес си поспах и после се правих на домакиня. Прахме двете с пералната-аз на ръка, а тя автоматично Wink. Сварих един боб, направих крем карамел с тиква. От вчера имаше за дояждане шницели. Пресадих няколко прецъфтяли орхидеи, разходих се около блока и из магазините. Хладничко беше, но пък свежо. Цял ден не спря са ръси ситен снежец.
СЕТИ, ако не ни остава време да се срещнем реално, то поне насън става-не се изисква много усилие Simple Smile. Добре, че поне и ЛУННО ЦВЕТЕ си взела да ми гостувате Joy
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, кафето оставих за другите момичета, аз натопих фрезиите във водичка. Благодаря ти Hug
Приятна вечер. Отивам да се правя на красива. Утре съм от рано на тръстиката.
Лека и спокойна нощ wavey

# 428
  • Мнения: 880
Сети, значи скоро ще се видим. Синът ми се обади, че се е прибрал в Търново. Гостуваше на негов приятел в Стара Загора. Каза, че има много сняг.
Навън отново е зимна приказка.
Успешна седмица!

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
И при нас зимата дойде. Улицата е побеляла. Колите още не са. Grinning
Аз най-тържествено се предадох на болестта. Днес съм химизирана отвсякъде. Изпила съм едно жълто, три бели и четири лилави хапчета, на два пъти по един оранжев разтвор, един прозрачен и много чай с желе от дюля. Обоняние нямам никакво. Да живее фармацевтичната индустрия!
Утре ще си лежа на топли вкъщи. А шефът може да си работи сам, ти здрав човек не остана във фирмата. Stuck Out Tongue Winking Eye
Лека нощ на всички, гася лампите, че то стана утре.

# 430
  • София
  • Мнения: 8 368
Добро утро военни красавици!
Вчера цял ден валя сняг като пудра захар. Сутринта като ставам - една педя. Не се шегува Малък Сечко!
ДУНДИиии, как можа на края на зимата да се предадеш? Като гледам, събрала си илачи -пъстроцветна дъга. Лапай там каквото ти дават и бързо да оздравяваш. Поне сега имаш оправдание и няма да се пързаляш по непочистените улици.
На всички работещи момичета-успешна седмица.
Болничките да оздравяват.
Първата ми пациентка за днес се обади, че не може да дойде, та забавих излизането с половин час, ама сега вече няма на къде-тръгвам cold
Приятен ден! И това ще мине...

# 431
  • Мнения: 2 182
Добро утро и от мен,

Казвала ли съм ви колко не обичам снега.. а "не обичам" даже мисля, че е меко казано.. а тази сутрин явно никой от общинарите и Чистота не са гледали прогноза.. спирки, улици, тротоари... няма и см почистено.. ама хайде стига съм мрънкала, както е казала Фло- и това ще мине 🤞
Дунди, да се оправяш бързо.. това че не си работа поне ти спестява движение в тази ужасна обстановка..
Аз отивам да потръстича малко, че тази седмица е последната преди болницата и още от сега вече ме питат кога ще съм на работа.. което напряга още малко допълнително..
Хайде хубав ден ви пожелавам и да ви е лека седмицата! Kissing Heart

# 432
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,и при нас сняг се сипе,а на мен ми се отложи пътуването.ММ е наряд и като гледам какви кодове дават за Кърджали реших да си остана тук да не нощувам по пътищата,а Джули в училище да нощува.Така че стоя си на топличко в къщи и гледам през прозореца зимната приказка

# 433
  • Мнения: 880
Момичета, затрупа ни! Вали, духа, студено е. Дунди, лекувай се и се оправяй бързо. Мис Ю, гледай здравето, работата ще почака. Дъщеря ми е с намалени часове.
Сякаш идва апокалипсис. Снегът винаги е неочакван. Сутринта не беше много почистено, но с ботушите успях да се придвижа, без да се намокря. Довечера ще мисля за обратния път.
До скоро!

# 434
  • Мнения: 1 605
И при нас вали и не спира.Джули я взех на обяд от училище и утре ако е така заледени и непочистено като днес ще й дам един ден дървена ваканция от мен,изобщо няма да излизам с колата.На всичко отгоре и както е по закон когато си сама да се случват гадости единият климатик замириса на изгорял кабел и го спрях и сега ще  стоим само в едната стая докато ММ утре се върне

Общи условия

Активация на акаунт