Секцио или нормално раждане по-малко от година след ДТК

  • 1 101
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте мами,чакаме бебчо според няколко гинеколога на 8-ми март.Тази година беше доста тежка за нас,но все пак чудото се случи.В края на месец февруари ми излезе много лоша цитонамазка и ме препратиха за биопсия,оказала се даста тежка за мен,прокървях още на магарето,поставиха ми специална медицинска гъба,която обаче предизвика в последствие възпаление и поява на гъбички candida. Резултата от биопсията показа предракови клетки на шийката на матката,след доста консултации се реших на диаелектрокоагулация на шийката на 4 април...всичко мина и юни месец забременях,на контролният преглед с колпоскоп през юли ми казаха,че няма вече лоши клетки и след три месеца пак на контролен преглед с колпоскоп,но за съжаление бременността ми се оказа доста тежка с прокървявания и прием на утрогестан,припадъци и нисък хемоглобин,цистит...поради тези причини ми казаха,че прегледа с колпоскоп е доста рисков за бебето и аз не отидох.Сега обаче идва време за решение за раждането вече съм в средата на седмия месец...моля дайте ми съвет!Ако има някои от вас преминали през подобни трудности моля ви споделете!

Извинявам се за дългия пост!

# 1
  • Мнения: 174
Повечето майки могат да ти напишат цял списък с плюсове и минуси за секцио или естествено раждане. Всяка бременност е строго индивидуална, при теб и с допълнителни усложнения. Така,  че според мен се довери на преценката на добър гинеколог кое ще е най - добре за теб и бебчето. Лека бременност и здраво бебче на пролет.

# 2
  • Мнения: 10 874
Сега обаче идва време за решение за раждането вече съм в средата на седмия месец...моля дайте ми съвет!
Моят съвет е да се обърнеш към лекар. В твоята ситуация само лекар, запознат със състоянието ти, би могъл да прецени как да родиш. Успех и леко раждане! Flowers Hibiscus

# 3
  • Мнения: 6
Точно заради две различни мнения се колебая,единият ме убеждава за секцио,а другият за естествено раждане.Благодаря ви за подкрепата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт