Любители на кучета - тема 77

  • 45 359
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 116
Страхотна муцка. Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 8 348
Линкълн е разкошен
страшно е фотогеничен
е, вярвам, че и фотографа е от значение, де ама все пак и до модел си е
Рея не е много хубав модел за снимане, твърде много черно има

Лабрекс, татко и на Рея е същия като визия и структура
трябва да потърся снимките, ама много е едър, набит и с огромен гръден кош

# 17
  • Мнения: 272



Плащам си данъка с едно сладко дупенце:stuck_out_tongue_winking_eye:Kissing Heart
Започна да се качва на леглото и да се муши под одеялото,явно му захладня.

# 18
  • Мнения: 22 867
Линкълн е разкошен
страшно е фотогеничен
е, вярвам, че и фотографа е от значение, де ама все пак и до модел си е
Рея не е много хубав модел за снимане, твърде много черно има

Лабрекс, татко и на Рея е същия като визия и структура
трябва да потърся снимките, ама много е едър, набит и с огромен гръден кош

Аха, едричък и якичък ми е! Както му казват по улиците "гледано куче" бил! Simple Smile Ми, гледам си го, то ми е такава душица мила! Heart Eyes
А тук едни хубавци и сладкишчета........На Епона муцунката направо филмова звезда! Heart Eyes На сладкото дупенце няма да казвам какво му мисля! Heart EyesНарцисчева, страхотен комплект си имаш!  Heart Eyes На Слънчогледка Яваш ни е конкуренция по топките, чак ми се прииска да събера рексовите и да ги изброя, по цялата къща се мотат. Simple Smile  possessed, с тия светещи фенерчета ламБи не ти трябват, чудни са двечките! Heart Eyes
Прекрасни, прекрасни муцунки, напълниха ми душата и сърцето! Heart Eyes Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 38 476
Един много тъп въпрос : могат ли кучетата да прихванат върлуващите напоследък човешки вируси?

# 20
  • София
  • Мнения: 8 348
не би трябвало да могат

# 21
  • Мнения: 6 301
С поглед към изгряващото слънце


С гръб към изгрева

# 22
  • Мнения: 2 907
Благодаря за новата тема и аз Hug
Дива Орхидея чудесна новина за бебока! Леко бременее до края да имаш Kissing Heart
Ние прибрахме един мишок от улицата, че беше сам, а на вън студено и мокро и реших че няма никакъв шанс да оцелее. Оказа се че няма и месец и е съвсем като запетайка до батко си Макс:

# 23
  • DE
  • Мнения: 971
Макс къв се е разложил от кеф с новото другарче, Сиви, дано е здравичко бебето
От къде идват тези малки палета-самички, гладни в този студ и с малък шанс да оцелеят

Един много тъп въпрос : могат ли кучетата да прихванат върлуващите напоследък човешки вируси?
Аз знам, че ако си болен(хрема, кашлица) е добре да си на разтояние от животното-особено с хрема никакви целувки и милвания с  неизмити ръце.
По простичко го написах
-----
Благодаря за новата тема и на всички вас показващи косматите другарчета!

Ние бяхме вчера за годишната ваксина
Зу не се остави никак да я опипват-примамена с лакомства ги изяждаше и пак хукваше из кабинета като луда. Казаха, че е дебела(30кг) и трябва да отслабне поне до 25
Да сме я хранели само с гранули-никакви меса и готвени за нея манджи
Не можело да се регулира теглото с различна храна-ако грамажа за 25кг е 300гр да съм давала 150 дневна доза. Че то колко е...една шепа гранули.
Абсурд да си държа песа гладен
Така изглеждаше миналата година преди първото разгонване и се хранеше много малко

# 24
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Кира е с такива броящи се ребра, направо все едно нея гледам, само дето е друг цвят. Ама за нейната порода е ок и ветеринарите казват, че е добре. Давах й до скоро 300 г гранули и нищо друго. Напоследък й вдигнах стотина грама, че през зимата трябвало за ловните породи да се увеличава. Обаче никакви меса и манджи не давам. И без това е с доста капризен стомах и ме е шубе.

# 25
  • София
  • Мнения: 8 348
поръ„ах аз Акана с агънце
с единия протеин, за порастнало куче
50/50 е протеин и въглхидрат, ама и давам и месо, та няма да е проблем мисля
ще видим
на мама прасенцето

# 26
  • Мнения: 6 301
Сиви, страхотно си постъпила с малкото бебе bouquet

# 27
  • Мнения: 3 067
Пльос и ние тук.
Сники нови нямам, скоро ще плащам данък.
Оправихте ми настроението с тези муцуни, зъби, мокри носове, не-изядени котета и спасени бебета.
 Hug Hug Hug Hug

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Разкошни сте!
Аз днес имах физарядка с лопата и кофа. Правих почистване на кучешката бърлога на село и рих, рих ... Не е за разправяне.

# 29
  • Мнения: 349
Страхотни данъци показвате!!!

Общи условия

Активация на акаунт