Уреаплазма по време на бременност

  • 4 231
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте!Някоя от вас минавала през този ужас,знае ли разликата между уреаплазма уреалитикум и уреаплазма парвум?Възможно ли е уреалитикум да причини смърт на плода?Ако имате подобна информация,моля да пишете и да сложите линк към инфото,тъй като доста четох,но не намирам разликата каква е,видях,че има стара тема,но незнам дали някой ще се включи,а за мен е важно!Благодаря на всички,които помогнат с информация!

# 1
  • Мнения: X
Уреаплазма уреалитикум????

# 2
  • Мнения: 218
На мен ми откриха сега в 19г.с.Лекува се ,не се притеснявай излишно.Доктора ти знае какво да прави.

# 3
  • Мнения: X
Здравей!Разбирам,че се лекува,дано се излекуваш бързо!Въпросът ми е дали е възможно по време на бременност да се загуби бебето заради "уреаплазма"

# 4
  • Мнения: 218
Като го лекуваш не.

# 5
  • Мнения: 319
Здравейте момичета. Бременна съм инвитро в 28 седмица. От 21 седмица започна постоянно парене в пик.мехур и уретрата както и болки ниско в корема + контракции. 2 пъти лежах в Надежда като ми направиха 5 стерилни урини 3 микробиолагии. Напълно чисти бяха и ме пускаха да си ходя със симптомите. Сама реших и изследвах уреаплазма (тогава ми откриха и раничка на шийката) излезе >10^5. От тогава до сега съм изпила 3 антибиотика по антибиограма и уреаплазмата е отнова положителна. Има ли някой с подобен проблем? Как е минала бременноста? Успех на всички.

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,

Виждам, че е писано преди много време, но и на мен в 24 седмица ми изолираха през ПСР в урината Уреаплазма Парвум и АГ-то ми отказва да я лекува. Имам симптоми  - течение и парене и боцкане. Има ли някоя, която е минала по този път?

Общи условия

Активация на акаунт