Хитринки за всякакъв случай - тема 16

  • 103 268
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 760
Снощи напръсках една много изстрадала покривка с обезмаслител. Оставих я да си почине около час, после я накиснах с вода и още обезмаслител. Как мислите, дали 24 часа ще са достатъчни или да я оставя до утре вечерта? При евентуално 48 часово киснене може ли да замирише?

# 451
  • София
  • Мнения: 366
Пак съм аз с моите петна, този път не знам от какво. Предполагам само от шоколад може да са. С пяна за бръснене ще пробвам моя панталон, а на мъжа - със сода. Неговото петно не знаем с какво е Grinning Дано има резултат

С Вениш не става ли? По същия метод, описан от Вас? Simple Smile

# 452
  • Мнения: 13 544
Има ли начин да почистя петно от латекс?

# 453
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Днес за сефте измих чиниите с кеф, купих си Пур с арганово масло и ухае много яко....поне мен ме кефи Simple Smile

Момичета, помагайте - бяла тениска на лапето с лютеница. Прах я 3 пъти, и с вениш и с някакъв друг препарат за петна, и директно върху петното и в пералнята още вениш...ама тц....

# 454
  • Мнения: 2 774
На 29стр споделиха за крем за бръснене срещу петна от лютеница.
Тефлоновата ютия почиствам с магическа гъба, идеално става.

# 455
  • Мнения: 4 127
Дайте идея с какво да почистя тавана
Синът ми залепи едно желе на него и останаха следи
Продават най-различни желета и желирани животни

# 456
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
polly, благодаря ти, пропуснала съм го!

# 457
  • София
  • Мнения: 10 825
Днес за сефте измих чиниите с кеф, купих си Пур с арганово масло и ухае много яко....поне мен ме кефи Simple Smile

Момичета, помагайте - бяла тениска на лапето с лютеница. Прах я 3 пъти, и с вениш и с някакъв друг препарат за петна, и директно върху петното и в пералнята още вениш...ама тц....
Щом е бяла тениската, с най-обикновена белина

# 458
  • Мнения: 1 090
Днес за сефте измих чиниите с кеф, купих си Пур с арганово масло и ухае много яко....поне мен ме кефи Simple Smile

Момичета, помагайте - бяла тениска на лапето с лютеница. Прах я 3 пъти, и с вениш и с някакъв друг препарат за петна, и директно върху петното и в пералнята още вениш...ама тц....
Моето като се наклепа с лютеница или каквото и да е било, пера с Персил сенситив и няма петна. Единствено ми се наложи да си взема сапун за петна, за да махна изцапано от коларголови капки.

# 459
  • Мнения: 3 788
Малко петънце от слайм? Поливах с ябълков оцет, избледня, но още личи. Вениша не помогна особено.

# 460
  • Мнения: 46 510
Мокрите кърпи за под се оказа, че са голямо улеснение. Почистват много добре и са ми по-удобни в сравнение с разтваряне на препарати, после пране на кърпата на мопа и разправии. Обаче не мога да намеря подходяща дръжка, на която да се захващат и да не мърдат. С размер 21 х 27 см са, можете ли да ми препоръчате?
Не са точно такива, но са от този тип.

# 461
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Мокрите кърпи за под се оказа, че са голямо улеснение. Почистват много добре и са ми по-удобни в сравнение с разтваряне на препарати, после пране на кърпата на мопа и разправии. Обаче не мога да намеря подходяща дръжка, на която да се захващат и да не мърдат. С размер 21 х 27 см са, можете ли да ми препоръчате?
Не са точно такива, но са от този тип.

Това звучи интересно. А колко са плътни? За какви повърхности са подходящи?

# 462
  • Мнения: 9 651
Мокрите кърпи за под се оказа, че са голямо улеснение. Почистват много добре и са ми по-удобни в сравнение с разтваряне на препарати, после пране на кърпата на мопа и разправии. Обаче не мога да намеря подходяща дръжка, на която да се захващат и да не мърдат. С размер 21 х 27 см са, можете ли да ми препоръчате?
Не са точно такива, но са от този тип.

Аз от Фантастико съм си купувала пръчка точно като Swiffer, но на Fino. Не ми мърдат кърпите само малко гадно се закачат и свалят. В момента не я намирам в интернет, може да са я спряли.

# 463
  • Мнения: X
Аз си купих последно за пода парцал, който не е с конци, а с микрофибърни ленти, широки около два-три сантиметра. Много ми е удобен. Заинтригува ме варианта с мокрите кърпи. Трябва да ги пробвам.

# 464
  • София
  • Мнения: 6 010
А тези мокри кърпи за еднократна употреба ли са? Разграждат ли се после, че иначе много неекологично става?

Общи условия

Активация на акаунт