Предстои ми инсеминация - Тема No 25

  • 73 160
  • 814
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 033
Здравейте,

Може ли да ми кажете как протича инсеминацията? Имам предвид прави ли се известно време проследяване да се види има ли овулация, пускат ли се хормони преди да се започне и такива неща

# 811
  • Мнения: 213
Да, прави се проследяване, следи се колко фоликула има и как нарастват. На база на това се определя деня на инсеминацията.

# 812
  • София
  • Мнения: 39 745
Моля пуснете нова тема.

# 813
  • Мнения: 139
Здравейте,

Може ли да ми кажете как протича инсеминацията? Имам предвид прави ли се известно време проследяване да се види има ли овулация, пускат ли се хормони преди да се започне и такива неща
Здравейте,
Стандартно в повечето случаи имате поне няколко месеца посещение при лекар за наблюдаване и направени изследвания по негова преценка, преди да се стигне до решение за инсеминация. Изследвания се правят и на мъжа, с цел установяване на причина за безплодие при двойката и информация за състоянието му. Резултат за някои хормони, хламидия и проходимост на тръбите например са винаги предшестващи асистираните процедури.
При мен последователността беше: прегледи, изследвания, цветна снимка, лапаро за корекция тръби -> инсеминация Wink

# 814

Общи условия

Активация на акаунт