Калориите броим и здравето ценим - тема 12

  • 69 223
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457

П.П Знам,че ядеш като коте,понеже съм шпионирала темата "Дневника" и другата с плодолечението Trollface

Котето стана дебела, мазна, дърта котка, но се поправям преди задника ми да е станал по -голям от оправданията Blush
Предизвиквам се да се опитам да правя и аз балетни тренировки/за начинаещи, естествено/

# 16
  • на юг
  • Мнения: 19
Друго е приложението .
Вкарваш си твойте данни и ти отчита колко калории ти трябват за деня.Всичко става много плавно.
В никакъв случай не мога да кажа че съм била много стриктна .

# 17
  • Мнения: 81
Сиске,не ти вярвам аз на теб ..според мен си много самокритична(виждала съм ти снимки)
За да не е само спам да си дам за вчера и днес един кратък отчет
За вчера 1022 калории +40 мин кардио
Днес 1300 +40 мин кардио

Лека вечер от мен Hug

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Добро утро!
Килограмите на 02.01. са 63.2 Blushсрам, позор и т.н.
Днес понеже е лунен ден, ще го изкарам на айрян или протеин до 18.00, а след това ще гледам вечерята да се събере в по-малко от 1000 калории.Ще я направя по Папе, зеленчуци, протеин, мазнина и въглехидрати, но така или иначе аз сладко няма да купувам, че гостенките са фит Mr. Green

Сиске,не ти вярвам аз на теб ..според мен си много самокритична(виждала съм ти снимки)
За да не е само спам да си дам за вчера и днес един кратък отчет
За вчера 1022 калории +40 мин кардио
Днес 1300 +40 мин кардио

Лека вечер от мен Hug

Много си мила, благодаря ти Hug
Сподели какво ти е менюто, ти само кардио ли правиш? Heart Eyes

Имайте хубав ден, аз отивам да будя след малко голямото дете и да отиваме на зала Heart Eyes

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
За много години, момичета! Simple Smile

Аз от днес започвам броенето на калории, макар едва ли ще е много успешно, защото съм болна и ако не са лукчетата, няма да спра да кашлям. Но спирам всички боклуци и всякаква форма на захар (без мед и лукчета, за сега). Ще гледам да оправя изцяло храната. След новогодишните празници съм от 49,5 на 51 кг. Но пък признавам, че си похапнах добре и от нищо не съм се лишила.... Smiling Imp Сега се заемам да оправя щетите. Simple Smile)))

# 20
  • Мнения: 3 067
Добро утро и от мен. И аз съм вече редовна, но се затруднявам с манджите, когато не съм ги готвила, пък и като съм ги готвила също де хахах. Обичам супи и трудно ги изчислявам, ама май просто не съм си играла достатъчно.
Аз не мога да кажа, че с нещо съм прекалила тези празници, дори напротив, но не се меря, защото знам че ще съм на плюс. Движението ми също си е доста ок в последно време.
Вчера по мои изчисления съм около 1200 калории от супи, риба, суши и фрешове.
И аз като Сиска, днес на вода/фреш до вечерта, а за вечеря ще са някакви бръмбъзлъци. Правя страхотни салати и супи и мисля да заложа на тях Simple Smile)

# 21
  • Мнения: 81
HugHugДобър ден Hug
Сиси менюто ми последните дни е горе долу това : сутрин 3 с.л овесени ядки с 200 грама кис.мляко 2.9%(не съм фен на обезмаслените,освен,че са ми неприятни на вкус съм и на мнение,че са по-вредни от обикновените понеже са дооста преработени ,а и човек се нуждае и от мазнини все пак както и да е много се заобеснявах Grin).Обяда го пропускам и на вечеря хапвам или омлет от две яйца със голяма салата или някакво месо(към 100-150 грама) със зелен фасул и лук,абе нещо като кавърма, и за десерт хапвам пак 200 гр подсладено мляко с един плод. Това е в последните дни понеже ми се развали везната и не рискувам със разнообразието,а тези неща съм ги мерила преди и знам как изглежда съотношението грамове-калории.Днес ще ходя да си взимам везна да ми е мирна душата.
Снощи иначе хапнах и малко домашни соленки,че бяха останали от Коледа още(пак си бях в рамките на калориите,така де предполагам ,взех  стойностите от купешки тъй като не са мое производство  обаче така да ме загриза съвестта(старите навици трудно изчезват) и очаквах днеска да съм на + .ама не даже имам минус.
Иначе,да,само кардио правя .Нямам увереността да отида на фитнес зала ,просто колкото и да е смешно ме е срам с тези сланини да отида ,а и честно казано аз без инструктор изобщо не знам какво да ги правя тези уреди Joy ,ама и някак си не се виждам аз да вдигам щанги,де Grin
Кардиото го правя,колкото да изразходя още и някоя друга калория,не че очаквам някакви чудеса да направи (макар,че съм имала добри резултати преди и с него)Като цяло съм май от щастливките дето без много усилия изглеждат оформени,понеже като сваля килограми  изглеждам стегната,а не отпусната пък не правя кой знае какво,може би имам някой изостанал мускул от преди,като се занимавах с народни танци Grin
Духче аз на манджите смятам на всички продукти калориите в сурово състояние ,събирам и деля на броя порции.
НеПоКоРнА За много години и много свалени килца Smile Hug

# 22
  • на юг
  • Мнения: 19
Дух, в 1001 рецепти.бг са дадени порциите на готови манжи, салати и техните калории

# 23
  • Мнения: 3 067
Деси, благодаря че ми напомни.

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Добро утро!
Мислих, четох, мислих, пак четох, ходих до огледалото, гледах се...трагедия.
Лятото бях направила завидна фигура с доктор Папе, та ден първи с доктора Mr. Green
Ще пиша по два пъти на ден, сутрин и вечер, че да няма оправдания Mr. Green
Започвам го за месец в най-хард варианта му т.е. с течна балансирана протеинова напитка.В моят случай ще е кефир с протеин или кисело мляко с протеин.Огледалато, дрехите/все още от тези, които ми стават/ и кантара са ми врагове Mr. Green

Меню за днес:
07,00-140 грама погача-350 калории
14.30-ще го мисля, зависи дали ще отида на зала или не след работа
19.30-кисело мляко Боженци 2% разбито с доза протеин-316 калории

Предизвикателството в този режим е, че няма никакво междинно хранене, а се яде твърдо три пъти на ден.Давам си месец на режима, ще го съчетая и с поне 4 тренировки в зала и две у нас.Сега си ставам от дебелото дупе и отивам да тренирам.

Хубав ден, момичета!

# 25
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
За вчера отчитам 1256 ккал. Въглехидратите ми удариха 45 процента, заради лукчетата и лъжичка мед. За сега толкова...

# 26
  • Мнения: 81
Добър ден от мен Hug
Отчитам за вчера 850 кал. Включаещи :
З- ов.ядки(50 грама),портокал(300 грама),50 мл пр.мляко 1,5%,общо 350 кал
В-омлет от две яйца + салата със зеле и царевица+ ябълка (200 грама),общо 490 кал
Скрит текст:
Ядох по-малко ,понеже вчера си направих почивка от кардиото,а и не бях гладна честно казано
Непокорна и на мен въглехидратите са ми преобладаващи,ама не мога и не искам без тях Sunglasses
За днес засега съм на закуската - 200 гр кис.мляко 2.9%+1 ч.л какао на прах,30 гр овесени ядки +50 мл пр.мляко 1,5 % и една ябълка(250 грама),общо 424 кал Flushed
до вечерта ще ги натъкмя къмто 1100 калории Smirk

# 27
  • Мнения: 9 988
Привет, момичета!
Хайде и аз ще броя с вас!

53.3кг.
Днес 1161кал, вгх 151, мале мале! Мандаринки и султанки. Ядяха ми се вгх. Уф!
Чета постепенно старата тема и събирам информация. Дано помогне.

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Добро утро!Имам чувството, че пиша във всички теми за отслабване Blush
Менюто за днес:
09.00-140 погача
15.00-доза протеин и протеинов бар/инцидентно ще заместят обяда/
20.30 доза протеин разбита с кисело мляко Боженци 2%

Общо калории:1098

Дези, ти си изглеждаш зашеметяващо!

# 29
  • Мнения: 81
Добър ден и от мен минавам да се отчета Kissing Face
За вчера  1140 калории + 40 мин кардио и 20 мин бесни танци . JoyЗа на който му се гледа подробно менюто беше:
Скрит текст:



Въглехидратите хвърчат във въздуха,но пък килограмите вървят надолу(все още няма да казвам колко точно.На две седмици мисля да ви споделям за да е сигурно,че са реално свалени,а не някакви плаващи Smirk)
Deziderata
Добре дошла Hug Ако не е тайна колко си висока?
Лек и режимен ден пожелавам на всички Hug

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 16:18 от Suninthesunset

Общи условия

Активация на акаунт