МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 206
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 901
Аз на 14ти февруари търсих четката 217 в Мак Парадайз. Нямаха я. Помислих си, че тогава покрай намалението е свършила. Но това, което ме шашна малко беше, че ми казаха, че след около 2-3 седмици ще я имат отново. Толкова време за зареждане на бест селър...  Shocked

Все пак я купих вчера от Дъ Мол - имаше една много приятна и ненатрапчива консултантка. Сдобих се и с Фикс плюс с аромат на кокос - никакъв кокос не усещам аз  Tired

# 526
  • HH
  • Мнения: 3 257
Спреят Фикс плюс е единствената ми неоправдана покупка от Мас. Имам чувството, че с вода ако се напръскам, ще постигна по-голям ефект.

От матовата прасковена си взех прахообразният бронзър. Много ми харесва, като го гледах на снимки, не ме грабна, защото си мислех, че ще е блестящ, а всъщност блестящите частици са само на повърхността му. И е с много приятен и дискретен аромат на праскови.

В Сефора  има ли ги стейновете на ysl? В тукашният Дъглас бяха останали само кофти цветове. Едното червено, което си суочнах на ръката, не можах да го изтрия и измия два дни с нищо 🤔

# 527
  • Мнения: 31 165
И аз взех матовия прасковен бронзър. Страхотен е, но го ползвам за руж, не за бронзър. Ухае слабо обаче, не като палитрите.
Аз пък си обичам и ползвам всеки ден Фикс плюс кокос и подновявам бутилките като свърши. Пръскам го за хидратация и на чиста кожа и върху грим. Задължителен ми е за върху пудри.

# 528
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
217 я нямат, защото четките на МАК преминават изцяло на синтетика.
Стейновете YSL  са заредени в Сефора.

# 529
  • София
  • Мнения: 901
217 я нямат, защото четките на МАК преминават изцяло на синтетика.

Съжалявам за глупавия въпрос, но това нещо негативно ли е? Качеството им по-ниско ли ще е?

# 530
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ами има доста ревюта в нета и май от четките за очи само новата 224 се харесва.

# 531
  • Мнения: 31 165
217 я нямат, защото четките на МАК преминават изцяло на синтетика.

Съжалявам за глупавия въпрос, но това нещо негативно ли е? Качеството им по-ниско ли ще е?
Разбира се. Аз се запасих с такива с естествен. Пише ли отзад зад номера S значи е от изкуствен косъм.

# 532
  • Мнения: 7 563
Не мога да направя сравнение между старите и новите четки на Мак, но имам доста четки от изкуствен косъм, които са страхотни. Имала съм някои от естествен косъм, които ме боцкаха. Така че според мен само фактът, че една четка е от изкуствен косъм, не я прави автоматично лоша четка.

# 533
  • Мнения: 1 380
Спреят Фикс плюс е единствената ми неоправдана покупка от Мас. Имам чувството, че с вода ако се напръскам, ще постигна по-голям ефект.

От матовата прасковена си взех прахообразният бронзър. Много ми харесва, като го гледах на снимки, не ме грабна, защото си мислех, че ще е блестящ, а всъщност блестящите частици са само на повърхността му. И е с много приятен и дискретен аромат на праскови.

В Сефора  има ли ги стейновете на ysl? В тукашният Дъглас бяха останали само кофти цветове. Едното червено, което си суочнах на ръката, не можах да го изтрия и измия два дни с нищо 🤔
Откъде си взе бронзъра ?

# 534
  • София
  • Мнения: 2 378
Затвориха ли вече Прити Шоп? Снощи бях в мола към 20 часа и магазинът беше затворен, вътре тъмно и нямаше никой. Нали уж до неделя щяха да работят.

# 535
  • София
  • Мнения: 1 336
Затвориха ли вече Прити Шоп? Снощи бях в мола към 20 часа и магазинът беше затворен, вътре тъмно и нямаше никой. Нали уж до неделя щяха да работят.
в 19:30 затварят, инфото ми е от Денси, която ми спести разкарването снощи

# 536
  • Мнения: 31 165
Не мога да направя сравнение между старите и новите четки на Мак, но имам доста четки от изкуствен косъм, които са страхотни. Имала съм някои от естествен косъм, които ме боцкаха. Така че според мен само фактът, че една четка е от изкуствен косъм, не я прави автоматично лоша четка.
Никой не казва, че са лоши, а по-лоши от тези с естествен косъм. Peace Четките на Мас са чудесни и лоши е последната дума, която може да се каже за тях.

# 537
  • Мнения: 7 563
Да, но това оставя хората, които тепърва искат да си купят четка на Мак, с усещането, че са прецакани, защото вече всичките им четки ще са от изкуствен косъм. А очевидно вече няма как да си купят четка от естествен косъм, защото вече са изчерпани. Затова и казвам - има чудесни четки от изкуствен косъм. Аз от години вече ползвам само такива и съм много доволна и от качеството им, и от издръжливостта.

# 538
  • Мнения: 1 380
Момичета, помпичка за ДУ откъде мога да си взема ?

# 539
  • Мнения: 31 165
От бутиците и от Мас.

Общи условия

Активация на акаунт