МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 180
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 683
Благодаря, hristinaa2112
Animal Heart Eyes Cat

# 586
  • Мнения: 3 248
Аз имам две от кожените червила на Живанши, едното купено от тук, другото от Франция. Страхотни са, едни от любимите ми. Sparkling Heart Wear Lipstick

# 587
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, да побутна въпроса си относно новата колекция на Мак - Supernatural Dazzle. Някой пробва ли ги вече и дали все още има разнообразие в магазините - да не се разкарвам напразно в това време. О да, и лимитирана колекция ли е?  Embarassed

# 588
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Правилно ли разбирам, че подаръкът с всяка покупка на продукт, с марка Too Faced, е само и единствено мини-глосът Sweet Peach Lip Gloss – Pure Peach? Други цветове не са включени в промоцията, така ли? Малко е странно това, ако наистина е така...

И друго бързо въпросче – продуктите на Stila има ли къде да ги тествам на живо в София? Heart Eyes

# 589
  • Мнения: 1 380
Правилно ли разбирам, че подаръкът с всяка покупка на продукт, с марка Too Faced, е само и единствено мини-глосът Sweet Peach Lip Gloss – Pure Peach? Други цветове не са включени в промоцията, така ли? Малко е странно това, ако наистина е така...

И друго бързо въпросче – продуктите на Stila има ли къде да ги тествам на живо в София? Heart Eyes

Странно, не съм получила такъв СМС, а имам тяхна карта ... още по-странно, че днес си взех бронзант на Too Faced и не ми дадоха нищо Sad

# 590
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Извинявай, пропуснах да спомена, че промоцията е на Sephora. Ти оттам ли си купи продукта? Или може би не съм запозната, че колекциите на Too Faced се продават само там за Б-я?

Кофти, че не са ти дали нищо, ако случаят е такъв. Днес питах и промоцията си е активна... Confused

Писах за тази акция малко по-назад в темата, преди 2-3 дена, сигурно си го пропуснала.

# 591
  • Мнения: 31 128
Само там се предлага марката да.

# 592
  • София
  • Мнения: 157
Правилно ли разбирам, че подаръкът с всяка покупка на продукт, с марка Too Faced, е само и единствено мини-глосът Sweet Peach Lip Gloss – Pure Peach? Други цветове не са включени в промоцията, така ли? Малко е странно това, ако наистина е така...

И друго бързо въпросче – продуктите на Stila има ли къде да ги тествам на живо в София? Heart Eyes

Странно, не съм получила такъв СМС, а имам тяхна карта ... още по-странно, че днес си взех бронзант на Too Faced и не ми дадоха нищо Sad

Аз също си купих бронзант на too faced преди 2 дни и не ми дадоха нищо.
Погледнах в пликчето и попитах консултантката дали няма подарък към покупката и тя се направи на разсеяна,че е трябвало да представя sms, което за мен е безумно.

☹☹☹

# 593
  • Мнения: 7 561
Типично българска работа ... защо ли не се учудвам. Сигурно си прибират останалите мострички. Не че нещо, но как да покажа смс, като 10 пъти сигурно си оставям номера в Сефора, за да ме добавят в листата с смс-и, и това така и не се е случило до момента. При Дългас стана още от първия път.

# 594
  • Мнения: 697
А аз имам смс нищо,че съм от Варна и не мога да отида до магазинът в момента Simple Smile .

# 595
  • Мнения: 7 561
Мисля, че можеш да поръчаш по телефота от Сефора с доставка. Ако не се лъжа.

# 596
  • Мнения: 697
Преди съм поръчвала доста продукти по телефона,най-вероятно затова имам смс-и.

# 597
  • София
  • Мнения: 3 849
Тези в Сефора са уникални! Въобще не се учудвам, че не са дали подаръка - за тях е важна рекламата по друг начин, не от доволни клиенти.
Аз лично Too Faced не купувам, затова не съм чела подробно смс-а, но сега го отворих и пише,че въпросния глос се дава за всяка покупка на продукт от марката, но промоцията важи за притежатели на ВИП карта (тя е по принцип безсмислена, тъй като не ти дава никакви отстъпки, за разлика от тези в чужбина) и получилите смс, до изчерпване на количествата.
И сега като не добавят някого за смс, искат да си разменяме смс-ите ли, какво!?  И другото, което не разбирам е защо даваш на знайни и незнайни продукти с цел реклама, а не даваш на клиентите си по едно мини от нещо, което изпратено точно за това - да "погъделичкаш" клиента, да го накараш да се върне отново и да пазарува... В такива случаи се сещам винаги за онази мъдрост за простотата на търговията.

# 598
  • Мнения: 697
Ясно защо имам смс,издали са ми карта ,сетих се,нищо,че не виждам полза от нея,освен известяване на разни такива уж промоции.

# 599
  • Мнения: 325
Мисля, че можеш да поръчаш по телефота от Сефора с доставка. Ако не се лъжа.

Вече не може. Трябва да идеш до куриерска фирма, да кажеш какво искаш, след това куриер отива и го взима от твое име и пак отиваш до офиса да си го вземеш/носят ти го до адрес. 😐

Общи условия

Активация на акаунт