МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 196
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 31
Някоя изпробвала ли е базата: Strobe Cream на Mac?

# 706
  • Мнения: 31 155
Някоя изпробвала ли е базата: Strobe Cream на Mac?
Да аз.

# 707
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Имала съм строуб крема за лице в делукс опаковка, беше подарък към поръчка. На мен ми харесваше. Нанасях го под фон тьо тен или само за озаряване на скулите. Не мазен, добре попива но оставя след себе си обещаният озаряващ ефект.

# 708
  • Мнения: 13 623
Аз съм голяма почитателка на строуб крема. Винаги имам налична една опаковка. Heart Decoration
Той си е точно озаряващ крем, а не толкова база. Съставките му са хубави и добре хидратира нормална/смесена кожа.

Може да се нанася на чиста кожа, над и под фон дьо тен или смесен с него. Ефектът се променя в зависимост от самата покривност и текстура на фон дьо тена.

# 709
  • София
  • Мнения: 3 853
Дами, спомням си че някоя от вас си беше поръчала няколко от новите Dior Addict lacquer plump.Дали ги получи и какви са й впечатленията, има ли някаква особеност при нанасянето? Аз получих тази седмица мостра с три цвята, от които единия е този, който най-много искам от гледаните по снимки - 456 Dior pretty.Днес реших да го пробвам, сложих си. Много блясък, обаче горната устна не ми беше в същия цвят като долната, а са ми с еднакъв цвят, не разбрах светлината ли пречупва така неприятно цвета или.Без да пия вода и докато чаках в църквата около 45 минути, блясъка отиде "на кино". Вярно е, че след 3 часа имах все още цвят на долната устна, нещо като остатъчен пигмент, но нищо повече. Чудя се, дали не бъркам нещо, но първото носене ми е разочароващо. Преди дни пробвах и едно от новите дълготрайни течни червила на Ести, те определено ми допаднаха повече.

# 710
  • Мнения: 3 046
Аз имам два цвята - platinum  и glitterati. Някъде бях чела, че се слага по два пласта и аз така ги слагам. Не са трайни на моите устни и малко не ми харесва как ми стоят на устните - цветовете ми са много бляскави, като го сложа изглежда гладко на устните ми, но след известно време става напукано, все едно е потънал цвета в браздичките на устните. Може би наистина от светлината изглежда така. Трбва още да ги понося. Не съм ги и пробвала с база за устни все още, че съм вече втора седмица у нас, че детето е болно.
Малко мои снимки:


# 711
  • Мнения: 2 489
Точно днес тествах Диор Pretty, не ми хареса, ама никак. За 30 мин.и го бях "изяла" и помен от него нямаше.
Наистина нанесено на устните не стои равномерно. Нанасях ли нанасях, но не се оправи. Да не кажа, че стои грозно даже.
И аз имам мостра с 3 цвята ще ги пробвам и другите два.

# 712
  • София
  • Мнения: 3 853
Много ви благодаря и на двете! Flowers Hibiscus
Аз също нанесох два или три пъти и не се получи, затова реших да попитам, защото на снимки и клипове изглеждат страхотно, а за хидратация въобще не мога да се изкажа.И точно, както при Seti Beti ми подчертава и най-малките несъвършенства на устните.
Още веднъж благодаря!
Ще допълня, че преди две седмици може би, пробвах синьото и едно цикламено на ръка.Да, блясъка се беше изтрил и аз си помислих, че е от ръкава ми, но отдолу цвета се беше запазил плътен, изтрих го чак вечерта с двуфазен дегримьор.Очевидно, пробата на ръка е била изключително ненадеждна в този случай.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 00:25 от veka

# 713
  • Мнения: 3 046
Днес бях с Glitterati и с базата на Мас - Откъм трайност пак имам забележки, но иначе стои хубаво. Не мога да го уловя на снимки, сякаш има син глитър, харесва ми как "играят" със светлината.

# 714
# 715
# 716
  • София
  • Мнения: 3 853

Аз питах преди време тукашен консултант и ми казаха, че може би през юни.Предполагам,че в официалните бутици на бранда, които извън Франция нарастват с още един в Мюнхен, ще бъдат заредени по-рано.
Не ми допада идеята шише, идентично с Теракота парфюм, но и нямам големи очаквания за този аромат.

# 717
  • Мнения: 899
Здравейте! Препоръчайте ми моля ви добра спирала искам да прави много обем и да ги удължава много:relieved:

# 718
  • Мнения: 31 155
Здравейте! Препоръчайте ми моля ви добра спирала искам да прави много обем и да ги удължава много:relieved:
Le Volume Chanel. Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 2 805
Здравейте! Препоръчайте ми моля ви добра спирала искам да прави много обем и да ги удължава много:relieved:

Има тема в КМ само за спирали, попитай там или попрочети Simple Smile Ще намериш предложения от всякакъв ценови клас. Аз позлвам в момента на Мейбълин Lash Sensation и е много прилична спирала.

Общи условия

Активация на акаунт